Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LAF napisał:

A Twoja wypowiedz to manipulacja słów Sławka. 
 

Porównaj sobie ile dawał Lotos na Lechię czy KGHM na Zagłębie z tym ile daje Orlen na kosza to zrozumiesz o co chodzi. 

Mentzen nie chce by spółki skarbu państwa dawały kasę na zawodowy sport. Taka siatkówka przestałaby istnieć. Nie ma tu żadnej manipulacji. Chyba, że znowu żartował 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LAF napisał:

A Twoja wypowiedz to manipulacja słów Sławka. 
 

Porównaj sobie ile dawał Lotos na Lechię czy KGHM na Zagłębie z tym ile daje Orlen na kosza to zrozumiesz o co chodzi. 

Inna sprawa , że taki KGHM sponsoruje jeden zespół a Orlen cała ligę więc tak to jest jak się wyciąga zdanie z kontekstu i manipuluje wypowiedzią Sławomira 

Ale wiesz ze Orlen dopiero ostatnio zaczal interesowac sie koszykowka, a na sama F1 dali tyle co pewnie nikt wiecej na wszystkie siatkowki razem wziete? A sponsorowali jeszcze miliard innych rzeczy.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał:

Mentzen nie chce by spółki skarbu państwa dawały kasę na zawodowy sport. Taka siatkówka przestałaby istnieć. Nie ma tu żadnej manipulacji. Chyba, że znowu żartował 

Znowu ogólnie. On tam mówi , że nie chce aby spółka skarbu państwa była strategicznym sponsorem dużego piłkarskiego klubu jak np KGHM a nie to, że ogólnie. Przecież później mówi , że datowanie na inne sporty to kwestia dogadania się z prezesem spółki skarbu państwa, który będzie niezależnie politycznie. 

1 minutę temu, Reikai napisał:

na sama F1 dali tyle co pewnie nikt wiecej na wszystkie siatkowki razem wziete?

I czy to dobrze ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LAF napisał:

Znowu ogólnie. On tam mówi , że nie chce aby spółka skarbu państwa była strategicznym sponsorem dużego piłkarskiego klubu jak np KGHM a nie to, że ogólnie. Przecież później mówi , że datowanie na inne sporty to kwestia dogadania się z prezesem spółki skarbu państwa, który będzie niezależnie politycznie. 

Nie przekręcaj jego słów mówi dokładnie to:

Dziennikarz: spółki skarbu państwa powinny dotować piłkarzy?

Mencen: Nie, uważam, że spółki skarbu państwa nie powinny dotować sportu zawodowego

Dziennikarz: W ogóle? 

Mentzen: Nie, to nie jest zadanie spółek skarbu państwa 

i dalej

Dziennikarz: ... siatkarze, koszykarze, reprezentanci innych dyscyplin gzie odnosimy sukcesy też zrobiłby pan szlaban na dotacje? 

Mentzen: uważam, że Państwo Polskie ma dużo ważniejsze wydatki niż finansowanie sportu zawodowego

 

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał:

 

 Czego nie rozumiecie? Podatki maja byc niskie i proste :D

btw on cos w tym wywiadzie u Rymanowskiego mowil, ze nikt go nie pyta o projekt ustawy zmieniajacej podatki ktory ostatnio gdzies udostepnil. Ma ktos moze linka? Bo cos ciezko to znalezc.

Prezentuję niskie i proste podatki - YouTube

EDIT jest w opisie link do projektu

Edytowane przez eMeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Reikai napisał:

 

 Czego nie rozumiecie? Podatki maja byc niskie i proste :D

btw on cos w tym wywiadzie u Rymanowskiego mowil, ze nikt go nie pyta o projekt ustawy zmieniajacej podatki ktory ostatnio gdzies udostepnil. Ma ktos moze linka? Bo cos ciezko to znalezc.

Wrzucałem nawet tutaj na forum projekt ustawy https://github.com/ProjektyUstaw/Ustawy-o-PIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, jack napisał:

Nie przekręcaj jego słów mówi dokładnie to:

Dziennikarz: spółki skarbu państwa powinny dotować piłkarzy?

Mencen: Nie, uważam, że spółki skarbu państwa nie powinny dotować sportu zawodowego

Dziennikarz: W ogóle? 

Mentzen: Nie, to nie jest zadanie spółek skarbu państwa 

i dalej

Dziennikarz: ... siatkarze, koszykarze, reprezentanci innych dyscyplin gzie odnosimy sukcesy też zrobiłby pan szlaban na dotacje? 

Mentzen: uważam, że Państwo Polskie ma dużo ważniejsze wydatki niż finansowanie sportu zawodowego

 

uuuuu czyli @LAF Anwil Włocławek do gazu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Reikai napisał:

laf.jpg

to jest beka że korwin mikke leci na tym jak ludzie nie znają oraz nie rozumieją historii. on wraca nas praktycznie do kamienia łupanego bo przecież już w starożytnej Grecji oraz Rzymie sport był finansowany z budżetu państwa ponieważ panem et circenses

Kommodus.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Koelner napisał:

uuuuu czyli @LAF Anwil Włocławek do gazu xD

Nie prawda. Anwil z tego co wiem daje 3 M a nie 30 M. Porównaj sobie ile daje KGHM a ile daje Anwil. Właśnie o to chodzi Sławkowi małe datki mogą być a nie to aby KGHM opłacał Słowaków w naszej lidze kopanej. Przykład Lecha pokazuje , że można być MP i nie brać od spółek skarbu państwa. 
 

Dobry mem @Reikai ; D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Koelner napisał:

to jest beka że korwin mikke leci na tym jak ludzie nie znają oraz nie rozumieją historii. on wraca nas praktycznie do kamienia łupanego bo przecież już w starożytnej Grecji oraz Rzymie sport był finansowany z budżetu państwa ponieważ panem et circenses

tbh, mysle ze jak dwoch jaskiniowcow chcialo sie ponapierdzielac to miejscowa spolecznosc organizowala im maczugi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LAF napisał:

Nie prawda. Anwil z tego co wiem daje 3 M a nie 30 M. Porównaj sobie ile daje KGHM a ile daje Anwil. Właśnie o to chodzi Sławkowi małe datki mogą być a nie to aby KGHM opłacał Słowaków w naszej lidze kopanej. Przykład Lecha pokazuje , że można być MP i nie brać od spółek skarbu państwa.

na Anwil też daje dużo miasto a tak btw Lechowi coś tam PKO ( główny sponsor ligi ) też coś wrzuca ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LAF napisał:

Nie prawda. Anwil z tego co wiem daje 3 M a nie 30 M. Porównaj sobie ile daje KGHM a ile daje Anwil. Właśnie o to chodzi Sławkowi małe datki mogą być a nie to aby KGHM opłacał Słowaków w naszej lidze kopanej. Przykład Lecha pokazuje , że można być MP i nie brać od spółek skarbu państwa. 
 

Dobry mem @Reikai ; D

Mógłbyś podlinkowac gdzie Mentzen mówi o tych małych datkach i jakie kwoty przez to rozumie? Ja nic takiego nie zarejestrowałem, wydaje mi się że Mentzen wspominał tylko o finansowaniu sportu amatorskiego i reprezentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Mógłbyś podlinkowac gdzie Mentzen mówi o tych małych datkach i jakie kwoty przez to rozumie? Ja nic takiego nie zarejestrowałem, wydaje mi się że Mentzen wspominał tylko o finansowaniu sportu amatorskiego i reprezentacji.

To jest jak z Korwinem

" on nie to miał na myśli wy głupie lewaki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, jack napisał:

ile ty masz lat? 12? 

mama krzyczy: do swojego pokoju, marsz! 

To tymbardziej jesteś ułomny jak 12 latek jest w stanie tak cię wyprowadzić z równowagi. Zresztą o czym mowa ty żadnego argumentu nie wrzuciłeś do tematu  dyskusji tylko głupkowate bzdury i to ja jestem dzieciakiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.