Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Pablo81 napisał:

Ekwiwalent urlopowy - fajna rzecz.

Ja zawsze wykorzystuje urlop w całości akurat, ale jakby jeszcze lewica dawała za niewykorzystany menstruacyjny ekwiwalent to byłoby jeszcze bardziej niekorzystnie dla kobiet 

2 godziny temu, Krzemo napisał:

Stary, jesteś jakiś mizogonem?

Ja się chętnie zrzucę. 

Z jakiej części swojego dochodu jesteś w stanie zrezygnować, aby kobiety miały prawo do urlopu menstruacyjnego? Ile w skali roku jesteś w stanie zapłacić takiej daniny menstruacyjnej?

18 godzin temu, elwariato napisał:

to byłby wielki sukces c***owni, wiekszy niz gdyby nawet zdobyła polsza 2250 +20% 💪✌️😄

Tam już cały przemysł medialny pracuje żeby platforma nie miała żadnej konkurencji

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Ja zawsze wykorzystuje urlop w całości akurat, ale jakby jeszcze lewica dawała za niewykorzystany menstruacyjny ekwiwalent to byłoby jeszcze bardziej niekorzystnie dla kobiet 

Można uznać, że ten ekwiwalent już otrzymujesz jako, że statystycznie na tym samym stanowisku mężczyzna zarabia więcej niż kobieta 😎

2 godziny temu, steve napisał:

Mnie bardziej niepokoji fala samobójstw wśród mężczyzn

Strasznie nam się mężczyźni słabi zrobili. I to ci prawicowi bo lewicowi to wiadomo radzą sobie jakoś jako cuckoldy, simpy itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jack napisał:

Można uznać, że ten ekwiwalent już otrzymujesz jako, że statystycznie na tym samym stanowisku mężczyzna zarabia więcej niż kobieta 😎

Różnica jest w sektorze prywatnym, w publicznym jej prawie nie ma, w moim przypadku na pewno jej nie ma. Pomijając fakt że kobiet jest jakieś 5 procent bo nie interesuje ich ta ścieżką kariery. 

W publicznym jej prawie nie ma bo w wielu zawodach stawki są ustalane z góry. W prywatnym pracodawcy wliczają sobie te wszystkie macierzyńskie, wychowawcze, zdrowotne, niższa wydajność z powodu bhp itd. i odbija się to na stawce. W przypadku urlopów menstruacyjnych różnica jeszcze by wzrosła. Już teraz skutkuje to bardzo niskimi emeryturami kobiet. Te przywileje skutkują takimi niekorzystnymi rzeczami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, jack napisał:

Można uznać, że ten ekwiwalent już otrzymujesz jako, że statystycznie na tym samym stanowisku mężczyzna zarabia więcej niż kobieta 

No i w jaki sposób wynikaja te różnice w płacy TYLKO I WYŁĄCZNIE ze względu na płeć? Pokaż mi choć jedno ogłoszenie w Polsce, gdzie jest napisane stawka dla kobiety tyle i tyle, a dla mężczyzny więcej. Już nie mówiąc, że w Polsce wage gap jest minimalny i chyba najmniejszy w UE.

57 minut temu, jack napisał:

Strasznie nam się mężczyźni słabi zrobili. I to ci prawicowi bo lewicowi to wiadomo radzą sobie jakoś jako cuckoldy, simpy itp. 

Jak już miał bym strzelać to więcej jest tych samobójstw osób z kręgów lewicowych niż prawicowych, bo to oni najczesciej mają różne problemy z akceptacją siebie, swojej płci itp.

Sorry jak się śmiejesz z tego, że mężczyźni wręcz masowo popełniają samobójstwa to jesteś debilem. Nie ma to jak śmiać się z samobójstw mężczyzn, a propsowac jednocześnie kolejny urlop dla kobiet, bo je 2 dni brzuch poboli. Kobiety mają tak źle przecież

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, steve napisał:

Sorry jak się śmiejesz z tego, że mężczyźni wręcz masowo popełniają samobójstwa to jesteś debilem.

Ja się śmieję z ciebie i widać mam rację skoro się nie zorientowałeś. Podnieciłeś się tematem jakby ktoś w ciebie tamponami rzucał. A te twoje opinie, niby z głowy a jednak z dupy 💩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał:

Ja się śmieję z ciebie i widać mam rację skoro się nie zorientowałeś. Podnieciłeś się tematem jakby ktoś w ciebie tamponami rzucał. A te twoje opinie, niby z głowy a jednak z dupy 💩

Jak niby się nie zorientowałem? Lol 

Jednak jesteś debilem 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, steve napisał:

Sorry jak się śmiejesz z tego, że mężczyźni

 

35 minut temu, jack napisał:

Ja się śmieję z ciebie

 

34 minuty temu, steve napisał:

Jak niby się nie zorientowałem?

 

34 minuty temu, steve napisał:

Jednak jestem debilem 

Poprawiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Ja zawsze wykorzystuje urlop w całości akurat, ale jakby jeszcze lewica dawała za niewykorzystany menstruacyjny ekwiwalent to byłoby jeszcze bardziej niekorzystnie dla kobiet 

Z jakiej części swojego dochodu jesteś w stanie zrezygnować, aby kobiety miały prawo do urlopu menstruacyjnego? Ile w skali roku jesteś w stanie zapłacić takiej daniny menstruacyjnej?

Tam już cały przemysł medialny pracuje żeby platforma nie miała żadnej konkurencji

 

nom ni ma trzeciej drogi tylko dwie prawilne sa, zaleznie od kanału tv, albo  powinienem moze powiedziec kału tv 😛 alem dowciapny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sebastian napisał:

Fluber.. pomyśl chwilę :) Czasem warto przeanalizować to co ktoś pisze zanim się go zacytuje jako autorytet. 

Nom, za rok nie pojadę na wczasy na Zanzibar dzięki czemu zaoszczędzę i za te zaoszczędzone pieniądze polecę na wczasy na Dominikanę. 

W związku z czym moje wczasy będą neutralne dla budżetu domowego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, fluber napisał:

Tam już cały przemysł medialny pracuje żeby platforma nie miała żadnej konkurencji

Na to alurat pracuje Pis. Od momentu wprowadzenie Lex Tusk Platforma idzie ostro w górę kosztem właśnie Hołowni i PSL. Tylko i wyłacznie Pis wypromował Tuska i Platformę jako tych maltretowanych więc mobilizacja jest mocna w ich kierunku..

Media trąbią taki przekaz od dawna i nie przynosiło to żadnych skutków. Ostry neprzemyślany atak ze strony premiera bo to przecież Morawiecki odpowiada za tę ustawe sprawił ,że Plattormę błyskawicznie przejęła połowe elektoratu trzeciej drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jack napisał:

Mentzen chce doprowadzić do upadku polskiej siatkówki i innych popularnych sportów. 

A Twoja wypowiedz to manipulacja słów Sławka. 
 

Porównaj sobie ile dawał Lotos na Lechię czy KGHM na Zagłębie z tym ile daje Orlen na kosza to zrozumiesz o co chodzi. 

Inna sprawa , że taki KGHM sponsoruje jeden zespół a Orlen cała ligę więc tak to jest jak się wyciąga zdanie z kontekstu i manipuluje wypowiedzią Sławomira 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.