Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Krzemo napisał:

Prędzej czy później mam nadzieję, że się tego doczekamy. Pilotaże dają dobre rezultaty, praca jest zrobiona, pracownicy wydajniejsi. 

 

Urlop jak nazwałeś na ciotę, rzekome systemowe pasożytowanie kobiet na mężczyznach, filetowlose feministki... to jest pogardliwy i naiemawistny język.

W ten sposób rozmawiasz z kobietami? Jak reagują? 

Jestem szczery z kobietami większość to odrzuca, te mądrzejsze to nawet kręci. To jest raczej oznaką szacunku wobec kobiet, nie ciągle słodzenie, dawanie przywilejów  i traktowanie kobiety jak chorego dziecka zamiast jak równego sobie, dorosłego człowieka. Po prostu nie podobaja mi się kolejne bezpodstawne przywileje dla kobiet i kolejne zrzucanie odpowiedzialnosci na mężczyzn (bo to oni są w większości przedsiębiorcami). Ja jestem ciekawy jak Ty żyjesz w związku z kobietą będąc simpem? Przecież to musi być mentalny horror

 

12 minut temu, fluber napisał:

I może do tego dojdziemy, ale jeżeli to dojdzie do skutku to powinno dotyczyć wszystkich pracowników 

Nie robiloby dla Ciebie różnicy że jedna z tych osób nie byłaby w pracy przez dodatkowe 5 tygodni rocznie i musiałbyś zapłacić za to że ktoś inny wykona te pracę? 

Krzemo tam pewnie zostaje po godzinach i odpierdala robotę za "Panie" jak się ładnie uśmiechną i poproszą.

16 minut temu, Krzemo napisał:

Tę, która zrobi na mnie lepsze wrażenie w rozmowie. Nie kierowałbym się w ogóle urlopem.

Lol w tej bajce są smoki?

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, steve napisał:

. To jest raczej oznaką szacunku wobec kobiet

Ciekawe co na to Twoja matka. 

Jak jej ciota schodzi? Daje radę? 

5 minut temu, steve napisał:

Ty żyjesz w związku z kobietą będąc simpem?

Nie. 

5 minut temu, steve napisał:

Przecież to musi być mentalny horror

Biedny jesteś. 

 

6 minut temu, steve napisał:

Krzemo tam pewnie zostaje po godzinach i odpierdala robotę za "Panie" jak się ładnie uśmiechną i poproszą

Oj jak Ci ulżyło... A może panie, jak trzeba, zapierdalają w robocie za mnie, na tym polega współpraca i generalnie życie w pewnej społeczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, fluber napisał:

Nie robiloby dla Ciebie różnicy że jedna z tych osób nie byłaby w pracy przez dodatkowe 5 tygodni rocznie i musiałbyś zapłacić za to że ktoś inny wykona te pracę? 

No widzisz, nie. Nie zakładam błędnie, że nie byłoby jej dodatkowe 5 tygodni. Kobiety w moim zespole nie wykorzystuja dostępnego urlopu wypoczynkowego. 

Raz ktoś inny wykona jej pracę, raz ona wykona pracę za kogoś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Krzemo napisał:

Ciekawe co na to Twoja matka. 

Jak jej ciota schodzi? Daje radę? 

Nie. 

Biedny jesteś. 

 

Oj jak Ci ulżyło... A może panie, jak trzeba, zapierdalają w robocie za mnie, na tym polega współpraca i generalnie życie w pewnej społeczności.

Na codzien nie używam zwrotu "ciota", ale w takim przypadku lepiej używać dosadnych słów, żeby nie którym uświadomić, co się odpierdala. Moja mama jest juz po menopauzie, jakbyś się nie kierował emocjami i troszkę pomyślał to wiedziałbyś, że ten problem już jej nie dotyczy.

Dajmy mężczyznom 2 dni wolnego w miesiącu na psychiczny odpoczynek, bo to oni mają do czynienia dużo częściej z problemami mentalnymi, samobójstwami itd.

W ogóle Ty się sam zachowujesz jak kobieta, podchodzisz mega emocjonalnie do wpisów obcych ludzi z neta. I to nie jest żaden hejt w stronę kobiet, po prostu mamy różnice biologiczne, ale jak facet się tak zachowuje to troche niepokojące.

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Krzemo napisał:

No na pewno. 

Tak, na pewno. W końcu musi konkurować na rynku i będzie głupi jeśli celowo będzie osłabiał swoją pozycję. 

33 minuty temu, Krzemo napisał:

Tę, która zrobi na mnie lepsze wrażenie w rozmowie. Nie kierowałbym się w ogóle urlopem.

A prowadziłeś kiedyś jakąkolwiek firmę ? Tak żeby musieć realnie patrzeć na koszty jakie firma ponosi ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Krzemo napisał:

No widzisz, nie. Nie zakładam błędnie, że nie byłoby jej dodatkowe 5 tygodni. Kobiety w moim zespole nie wykorzystuja dostępnego urlopu wypoczynkowego. 

Raz ktoś inny wykona jej pracę, raz ona wykona pracę za kogoś. 

Zatem sam widzisz, że te dodatkowe 24 dni są niepotrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Zatem sam widzisz, że te dodatkowe 24 dni są niepotrzebne

Jeżeli w kilku przypadkach się przyda to ja nie widzę przeciwskazań. 

5 minut temu, Sebastian napisał:

A prowadziłeś kiedyś jakąkolwiek firmę ? Tak żeby musieć realnie patrzeć na koszty jakie firma ponosi ?

Tak, kryterium płci nigdy nie miało znaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, steve napisał:

Na codzien nie używam zwrotu "ciota", ale w takim przypadku lepiej używać dosadnych słów, żeby nie którym uświadomić, co się odpierdala. Moja mama jest juz po menopauzie, jakbyś się nie kierował emocjami i troszkę pomyślał to wiedziałbyś, że ten problem już jej nie dotyczy.

Dajmy mężczyznom 2 dni wolnego w miesiącu na psychiczny odpoczynek, bo to oni mają do czynienia dużo częściej z problemami mentalnymi, samobójstwami itd.

W ogóle Ty się sam zachowujesz jak kobieta, podchodzisz mega emocjonalnie do wpisów obcych ludzi z neta. I to nie jest żaden hejt w stronę kobiet, po prostu mamy różnice biologiczne, ale jak facet się tak zachowuje to troche niepokojące.

Troche? Ile lewica ma obecnie poparcia 6%?

 Wniosek - przynajmniej 6% społeczeństwa to oszołomy xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, steve napisał:

W ogóle Ty się sam zachowujesz jak kobieta, podchodzisz mega emocjonalnie do wpisów obcych ludzi z neta. I to nie jest żaden hejt w stronę kobiet, po prostu mamy różnice biologiczne, ale jak facet się tak zachowuje to troche niepokojące.

Hahah, ja pisze na totalnym lajcie, to ty jesteś zagotowany i słabo kontrolujesz co tutaj wypisujesz.

Najpierw schamienie nazywasz językiem szacunku i przy każdej okazji próbujesz mi umniejszyć sugerując kobiece cechy lub problemy mentalne. 

Stary, to ty chyba masz jakiś problem ze sobą i ze swoją męskością. 

 

9 minut temu, fluber napisał:

Na te przypadki już jest L4.

Wiesz, można znaleźć jakiś zloty środek, jeżeli chodzi o konstrukcje tego urlopu. Podejrzewam, że ten postulat może i nieco populistyczny, wynika z tego, że część kobiet, które ciężko przechodzi miesiączkę, ma problem z uzyskaniem L4 z tego powodu. 

Dziwię się, że tego typu postulat wywołuje taki krzyk rozpaczy i poczucie niesprawiedliwości u mężczyzn. 

Ja bym się nie zamienił, nawet z dodatkowym urlopem. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Krzemo napisał:

Bym się nie zamienił, nawet z dodatkowym urlopem. 

Mnie bardziej niepokoji fala samobójstw wśród mężczyzn, a nie to, że niektóre kobiety przez parę dni źle się czują... Ale wiadomo mężczyzn jebać, niech pracują do smierci, a kobietom kolejne przywileje, urlopy, szybsza emerytura. Ja pracowalem w miejscu, gdzie 90% to były kobiety i poziom ich użalania nad sobą, roszczeniowości i wymyslanych schorzeń to zenadometr wypierdalal poza skalę co drugi dzień. Real talk

Rozumiem, że dla Cb wiek emerytalny faworyzujacy kobiety jest ok? Ciekawy jestem odpowiedzi z Twojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Krzemo napisał:

 

 

Wiesz, można znaleźć jakiś zloty środek, jeżeli chodzi o konstrukcje tego urlopu. Podejrzewam, że ten postulat może i nieco populistyczny, wynika z tego, że część kobiet, które ciężko przechodzi miesiączkę, ma problem z uzyskaniem L4 z tego powodu. 

Dziwię się, że tego typu postulat wywołuje taki krzyk rozpaczy i poczucie niesprawiedliwości u mężczyzn. 

Ja bym się nie zamienił, nawet z dodatkowym urlopem. 

Ten postulat to jest w praktyce przyznanie ko ierom drugiego urlopu, bo 24 dni to jest ROCZNY urlop.

I ja bym się nie zamienił nawet bez menstruacji. Nie chciałbym na rynku pracy konkurować z grupą pracowników z dwa razy krótszym urlopem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, steve napisał:

Rozumiem, że dla Cb wiek emerytalny faworyzujacy kobiety jest ok? Ciekawy jestem odpowiedzi z Twojej strony

Babcie zazwyczaj lepiej ogarniaja wnuki niz dziadkowie, wiec spolecznie korzystne jest zeby kobiety mogly wczesniej zaczac babciowac na pelen etat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Babcie zazwyczaj lepiej ogarniaja wnuki niz dziadkowie, wiec spolecznie korzystne jest zeby kobiety mogly wczesniej zaczac babciowac na pelen etat :)

No a potem 1500 emerytury i użalanie się nad sobą, "że ten kraj mnie oszukał" i żebranie o 14tki. W naszym pokoleniu raczej mało kto będzie chciał babciowac na pełen etat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, steve napisał:

No a potem 1500 emerytury i użalanie się nad sobą, "że ten kraj mnie oszukał" i żebranie o 14tki. W naszym pokoleniu raczej mało kto będzie chciał babciowac na pełen etat

jeśli babciują na pełen etat to powinny otrzymywać wsparcie od tych których wspierają

jeśli nie mają w perspektywie babciowania to powinny robić dłużej (z własnego wyboru)

 

a jeśli chodzi o użalanie się i zarzucanie osztustw państwu to i tak nie przebiją polskich inżynierów-NASA przedsiębiorców :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.