Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, julekstep napisał:

to jest akurat z tvn 24, czyli tego poważniejszego xD  :) 

boję się myśleć co dajo na zwykłym SPOCEŃCU Z FORTNITE'A (ponoć można tego użyć zamiennie z bambikiem!) xD

spoceniec jest na przeciwległym biegunie z bambikiem

bambik to oferma co dopiero uczy się grać 

spoceniec tak napierdala w pada, że mu się dłonie pocą 

Musisz się doszkolić boomerze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, jack napisał:

spoceniec jest na przeciwległym biegunie z bambikiem

bambik to oferma co dopiero uczy się grać 

spoceniec tak napierdala w pada, że mu się dłonie pocą 

Musisz się doszkolić boomerze 

mowisz ze nawet w takich sprawach tvn 24 klamie?

GRUBO! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał:

Najwidoczniej nie zrozumiałeś 🤣🤣🤣

widocznie byli zbyt starzy eksperci :( 

Godzinę temu, jack napisał:

spoceniec tak napierdala w pada, że mu się dłonie pocą 

i btw -> Epic Games wprowadził zmianę w trybie dobierania graczy Fortnite. Nie będzie już mieszał w jednym meczu graczy używających padów z graczami korzystającymi z klawiatury i myszy. Tym samym deweloper potwierdza, że w grach tego typu lepiej sprawdzają te drugie.

więc 'spoceniec' (używając Twoje definicji) z defaultu nie gra na padzie

NOOBIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

ten jaki Korwin 😀

Wiadomo że upraszczam. Mogą być fanatykami którzy sobie nie radzą, bo jedno nie wyklucza drugiego. Albo kłamać z innych powodów niż fanatyzm. Ale ogólnie raczej to co napisałem wyzej wynika z tych wyników 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Zacząłem? A co Twoim zdaniem robiłem do tej pory?;)

Starałeś się chociaz bardziej. W partiach opozycyjnych jest konsensus, że żyje im się gorzej, różnica pomiędzy platformą a konfederacją to 1%, jedynie wyborcy pisu uważają ze żyje im się dobrze.

A i tak udało Ci się wyciągnąć z tego pocisk w platformę xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Reikai napisał:

Starałeś się chociaz bardziej. W partiach opozycyjnych jest konsensus, że żyje im się gorzej, różnica pomiędzy platformą a konfederacją to 1%, jedynie wyborcy pisu uważają ze żyje im się dobrze.

A i tak udało Ci się wyciągnąć z tego pocisk w platformę xD

Zgadza się, że wyborcom platformy według ankiet żyje się prawie tak samo ( ciut bardziej) gorzej jak wyborcom konfederacji. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Zgadza się, że wyborcom platformy według ankiet żyje się prawie tak samo ( ciut bardziej) gorzej jak wyborcom konfederacji. 

Jesli wszystkim oprocz wyborcow pisu zyje sie gorzej, to znaczy ze wyborcy pisu klamia czy sa fanatykami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, fluber napisał:

 Ciekawe czy wyborcy platformy faktycznie sobie tak bardzo nie radzą w zyciu czy to jednak fanatyzm

Wydaje mi się że nie trzeba być nauczycielem czy profesorem żeby zauważyć że każdemu nie tylko wyborcom KO żyje się gorzej niż rok temu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Jesli wszystkim oprocz wyborcow pisu zyje sie gorzej, to znaczy ze wyborcy pisu klamia czy sa fanatykami?

A może po prostu żyje im się lepiej i dlatego nie chcą głosować na kogoś innego? Ci którym żyje się gorzej a głosowali wcześniej na PiS, teraz, pewnie, rozczarowani, nie chcą już na nich głosować. Stąd mniejsze poparcie dla PiS aktualnie. 

Teraz, josephnba napisał:

Wydaje mi się że nie trzeba być nauczycielem czy profesorem żeby zauważyć że każdemu nie tylko wyborcom KO żyje się gorzej niż rok temu 

Mi się żyje lepiej, więc nie każdemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

A może po prostu żyje im się lepiej i dlatego nie chcą głosować na kogoś innego? Ci którym żyje się gorzej a głosowali wcześniej na PiS, teraz, pewnie, rozczarowani, nie chcą już na nich głosować. Stąd mniejsze poparcie dla PiS aktualnie. 

 

 W takim razie moze niepisowcom na prawde zyje sie gorzej i nie trzeba ich okreslac fanatykami albo klamcami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

Mi się żyje lepiej, więc nie każdemu.

Niż rok temu? 

Dostałeś tak dużą podwyżkę że ogromne wzrosty cen ci nie przeszkadzają? Cena prądu ci nie prxeszkadza itp? 

Możesz pozwolić sobie na to samo, a nawet więcej niż przed rokiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.