Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, LAF napisał:

Zrób mi te przyjemność i zniknij z tego topicku 

Wystarczy że Paula masz za goata nie znając znaczenia tego skrótu, nie potrafisz dostrzec że jedyny all time CP to choking w PO i wymyślasz transfery jak Jaś kapela swoje wiersze (pozdro @julekstep

 

idź do piaskownicy 

9 godzin temu, LAF napisał:

Nie każdy jego widz dostaję a każdy odczuwa wzrost cen.

W sensie że mamusia nie dała 20 zł tylko 10 na lody?

9 godzin temu, kcp78 napisał:

mnostwo jest takich ludzi. wystarczy poczytac komentarze randomowych uzytkownikow w necie. propozycje serwowane przez pis - ble, te same (co do zasady!) propozycje serwowane przez ko - cacy. standard raczej...

Mam propozycję

Idź do tych randomowych użytkowników internetu i im to powiedz a nie zarzucasz to ludziom stąd 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o czym tu niby pisze?

20 minut temu, fluber napisał:
9 godzin temu, kcp78 napisał:

to zabawne, gdy antypisiory smieja sie z kaczynskiego, a zarazem propsuja kaczora donalda, ktory proponuje to samo, tylko...wczesniej! to od kiedy to 800+, panie tusku? od czerwca?! 😁...

 

Chyba, że chodzi mu o to, że jak krytykujesz Kaczyńskiego to nie możesz propsować żadnego jego ruchu. Ale to jest głupota taka, że założyłem, że nie o to mi chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kcp78 napisał:

sam pierdolisz. a teraz przepros!...

...jakas tepa dzida, wyborczyni platformy, fanpage na fb, komentyarz pod postem z zapowiedzia 800+ od czerwca...

Z-dbClQDXLv.pngLider wśród fanów

Alicja Górecka

Dobre posunięcie, Kaczyński sam sobie strzelił w chore kolano 😄
 
 

No,to już wiesz gdzie masz iść i kogo atakować swoimi wypowiedziami 

(To to co piszesz ma sens, tylko c***owy wybrałeś target bo tu jej nie ma)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badanie, które wykonano po obietnicy Kaczyńskiego a przed obietnica Tuska 15 maja:l. Czekam na kolejny taki sondaż 

Wśród wyborców KO 15,5 proc. badanych pozytywnie ocenia podniesienie świadczenia do 800 zł. Większość, bo aż 68,9 proc. nie popiera waloryzacji.

Godzinę temu, jack napisał:

A o czym tu niby pisze?

Chyba, że chodzi mu o to, że jak krytykujesz Kaczyńskiego to nie możesz propsować żadnego jego ruchu. Ale to jest głupota taka, że założyłem, że nie o to mi chodzi. 

Kcp ma dużo racji, 70 procent wyborców ko było przeciwko 800 plus dopóki Tusk nie zaproponował że złoży ustawę o 800 plus wcześniej 

10 godzin temu, Koelner napisał:

demony w jego głowie 

67 procent wyborców po jest przeciwko 800 plus wg sondażu z mają 2023.

69 procent wyborców PiS jest przeciwko zmianom w sprawie związków partnerskich.

Wyobraźmy sobie teraz że Kaczyński mówi sprawdzam i wprowadza projekt ustawy o związkach partnerskich do sejmu żeby go uchwalić.

Jednoczesnie wyborcy PiS pieją z zachwytu nad geniuszem taktycznym swojego wodza, ciesząc się, że jeszcze za tej kadencji będą wprowadzone związku partnerskie mimo że są przeciwko nim.

Obiektywnie na to patrząc, taką reakcję nazwanoby fanatyzmem, a wyborców popierdolonymi do reszty.

W przypadku Tuska mamy analogiczna sytuację i nikt tego nie widzi. Te badania że wyborcy po są bardziej fanatyczni niż pisowcy nie biorą się z niczego. Przecież geniusz taktyczny Tuska przewija się na bieżąco w internecie w odniesieniu do 800 plus wśród jego wyborców i mogę tu wrzucać wypowiedzi lisów, czuchnowskich i całej grupy prenumeratorów wyborczej

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

Badanie, które wykonano po obietnicy Kaczyńskiego a przed obietnica Tuska 15 maja:l. Czekam na kolejny taki sondaż 

Wśród wyborców KO 15,5 proc. badanych pozytywnie ocenia podniesienie świadczenia do 800 zł. Większość, bo aż 68,9 proc. nie popiera waloryzacji.

Kcp ma dużo racji, 70 procent wyborców ko było przeciwko 800 plus dopóki Tusk nie zaproponował że złoży ustawę o 800 plus wcześniej 

Ja jestem za. I nawet więcej, uważam, że kwota powinna rokrocznie automatycznie wzrastać wraz z inflacją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:
Godzinę temu, fluber napisał:

Wyobraźmy sobie teraz że Kaczyński mówi sprawdzam i wprowadza projekt ustawy o związkach partnerskich do sejmu żeby go uchwalić.

Jednoczesnie wyborcy PiS pieją z zachwytu nad geniuszem taktycznym swojego wodza, ciesząc się, że jeszcze za tej kadencji będą wprowadzone związku partnerskie mimo że są przeciwko nim.

Obiektywnie na to patrząc, taką reakcję nazwanoby fanatyzmem, a wyborców popierdolonymi do reszty.

 

Ta część wpisu rozwala system. Wizja wyborców PiS ,,piejących z zachwytu nad geniuszem taktycznym wodza" po ubiegnięciu demokratycznej opozycji z wprowadzeniem ZwPart... Zaprawdę szerokie i wesołe masz @fluber pokłady wyobraźni. Możliwość przyznania jednego lajku za ten wpis to za mało.

Rechotam (niczym prezes) hłe hłe hłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber to normalne. PiS jest partią rządzącą którą tworzy elektorat z różnych grup jeszcze po LPR, Samoobrony czy konserwatywnej części PO lub nawet SLD. porównujesz znowu gruszki do jabłek i nie wiem czy to wynika z Twojej chęci prowadzenia ciągłej agitacji czy po prostu braku kompetencji i wiedzy 

Teraz, P_M napisał:

Dobrze, że nigdzie nie wpadli na waloryzowanie inflacją wydajności pracy :)

pensje też do waloryzacji i najlepiej ilość spędzonych h przy meczach NBA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

W przypadku Tuska mamy analogiczna sytuację i nikt tego nie widzi. Te badania że wyborcy po są bardziej fanatyczni niż pisowcy nie biorą się z niczego. Przecież geniusz taktyczny Tuska przewija się na bieżąco w internecie w odniesieniu do 800 plus wśród jego wyborców i mogę tu wrzucać wypowiedzi lisów, czuchnowskich i całej grupy prenumeratorów wyborczej

Jak rozumiem geniusz Tuska w tym wypadku objawia się tym, że mówi sprawdzam mając pewność, że PIS nie podniesie 500 do 800 w ciągu miesiąca. 

 

1 godzinę temu, fluber napisał:

Wyobraźmy sobie teraz że Kaczyński mówi sprawdzam i wprowadza projekt ustawy o związkach partnerskich do sejmu żeby go uchwalić.

Jednoczesnie wyborcy PiS pieją z zachwytu nad geniuszem taktycznym swojego wodza, ciesząc się, że jeszcze za tej kadencji będą wprowadzone związku partnerskie mimo że są przeciwko nim.

Wyborcy PIS mogliby piać z zachwytu dopiero, gdyby Tusk nie poparł ustawy o związkach partnerskich zaproponowanych przez Kaczyńskiego. Wtedy Tusk wyszedłby na durnia tak samo jak Kaczyński teraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Badanie, które wykonano po obietnicy Kaczyńskiego a przed obietnica Tuska 15 maja:l. Czekam na kolejny taki sondaż 

Wśród wyborców KO 15,5 proc. badanych pozytywnie ocenia podniesienie świadczenia do 800 zł. Większość, bo aż 68,9 proc. nie popiera waloryzacji.

Kcp ma dużo racji, 70 procent wyborców ko było przeciwko 800 plus dopóki Tusk nie zaproponował że złoży ustawę o 800 plus wcześniej 

67 procent wyborców po jest przeciwko 800 plus wg sondażu z mają 2023.

69 procent wyborców PiS jest przeciwko zmianom w sprawie związków partnerskich.

Wyobraźmy sobie teraz że Kaczyński mówi sprawdzam i wprowadza projekt ustawy o związkach partnerskich do sejmu żeby go uchwalić.

Jednoczesnie wyborcy PiS pieją z zachwytu nad geniuszem taktycznym swojego wodza, ciesząc się, że jeszcze za tej kadencji będą wprowadzone związku partnerskie mimo że są przeciwko nim.

Obiektywnie na to patrząc, taką reakcję nazwanoby fanatyzmem, a wyborców popierdolonymi do reszty.

W przypadku Tuska mamy analogiczna sytuację i nikt tego nie widzi. Te badania że wyborcy po są bardziej fanatyczni niż pisowcy nie biorą się z niczego. Przecież geniusz taktyczny Tuska przewija się na bieżąco w internecie w odniesieniu do 800 plus wśród jego wyborców i mogę tu wrzucać wypowiedzi lisów, czuchnowskich i całej grupy prenumeratorów wyborczej

Przecież wszędzie mówią, że Tusk porzucił wyborców liberalnych na rzecz wyborców socjalnych bo stwierdził, że to się bardziej opłaca. Głosy zachwytu nad jego propozycją są w głównej mierze od ludzi, którym program PO jest obojętny bo są związani z partia i liczą na dorwanie się do koryta w ten czy inny sposób. 

 

14 emerytura ma zostać na stałe - przypomnę, że żeby wypłacić tegoroczną to "pożyczyliśmy" kasę z Funduszu Rezerwy Demograficznej, to taki Fundusz który utworzono po to aby zabezpieczyć wypłacanie tych normalnych emerytur (od 1 do 12stej) w razie jakiegoś zachwiania sytuacji. Ale widać przyszłość nikogo w PiSie nie interesuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, josephnba napisał:

Zrób mi te przyjemność i zniknij z tego topicku 

Wystarczy że Paula masz za goata nie znając znaczenia tego skrótu, nie potrafisz dostrzec że jedyny all time CP to choking w PO i wymyślasz transfery jak Jaś kapela swoje wiersze (pozdro @julekstep

Mam propozycję

Idź do tych randomowych użytkowników internetu i im to powiedz a nie zarzucasz to ludziom stąd 

A gdzie ja pisałem o ludziach 'stąd'. Nie rozumiesz treści, z którymi obcujesz, nie komentuj! Taka jest moja propozycja dla Ciebie...

 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jack napisał:

Jak rozumiem geniusz Tuska w tym wypadku objawia się tym, że mówi sprawdzam mając pewność, że PIS nie podniesie 500 do 800 w ciągu miesiąca

Wyborcy PIS mogliby piać z zachwytu dopiero, gdyby Tusk nie poparł ustawy o związkach partnerskich zaproponowanych przez Kaczyńskiego. Wtedy Tusk wyszedłby na durnia tak samo jak Kaczyński teraz. 

Ciekawa teza że Kaczyński wyszedł na durnia. Możesz ją jakoś uzasadnić?

Jeżeli po wygra wybory a PiS wrzuci do sejmu wszystkie ich obietnice wyborcze z terminem realizacji 10 dni a Tusk ich nie wprowadzi w ciągu tych 10 dni to wyjdzie na durnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale powinny być jakieś zaostrzenia no bo na co komuś 500 + czy tam 800 + jak bez tego dobrze daje radę.
 

W ogóle zabawne bony turystyczne Part II dla każdego kto ma dzieciaka do 18 a przecież często hotele dla najmłodszych dostawiają łóżko i jest w cenie pobytu. Maskara te rozdawnictwo. 

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.