Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

Skąd to info? Wg GUS jest tak:

W I kwartale 2022 roku osoby aktywne zawodowo stanowiły 58 proc. ludności w wieku 15–89 lat.

Rany boskie naprawdę będziesz się spierał czy to jest 42% czy 50% ? Jak widać wystarcza żeby system sobie nie radził bez ciągłych kroplówek z budżetu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, fluber napisał:

No ale to są dane dla zakresu 15-89 lat.

niech robią nieroby!

15 latki nie będą musiały tak mocno kucać u Sebsteina na robocie! xD

 

i serio się będziesz spierał czy to 50% czy 42% czy może jednak 20%? xDDD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.rp.pl/gospodarka/art38473271-polacy-nie-rozumieja-zwiazku-inflacji-z-cenami-w-sklepach-zwlaszcza-wyborcy-pis

- To już kolejne badanie, które pokazuje, że wiedza ekonomiczna wielu Polaków jest na niskim poziomie. Wciąż dużo osób nie rozumie, że jak spada inflacja, to nie znaczy, że ceny spadają, tylko że one dalej rosną, ale w wolniejszym tempie. Badanie pokazuje również, jak bardzo nasze społeczeństwo jest podzielone na dwa przeciwstawne bloki w postrzeganiu różnych zjawisk. Widać dużą siłę narracji obozu rządzącego i sprzyjających im mediów, która zakłamuje rzeczywistość i próbuje wmówić swoim wyborcom, że jest lepiej, niż się wydaje – mówi Alicja Defratyka, ekonomistka, autorka projektu ciekaweliczby.pl.

Nie podoba mi się ta wypowiedź a to oznacza, że prawda boli. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Reikai napisał:

37dc52e832d37d8f268875a627bf46129dbb1802
No kto by sie spodziewal.

takich wyników 'badań ankietowych' (POZDRO @fluber!) ze strony zaangażowanej laski ze środowisk balcerowiczowo-wyborczych?

myślę że większość xD

 

ale to miłe w sumie że osoby z tych środowisk ciągle potrafią niektórym robić dobrze tak małym nakładem ❤️ 

 

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, julekstep napisał:

ale to miłe w sumie że osoby z tych środowisk ciągle potrafią niektórym robić dobrze tak małym nakładem ❤️ 

Musisz czasem wyjrzeć ze swojej banieczki. Tobie się wydaje, że jak teraz macie Ważniaka w bandzie czworga to na pis głosują same mądre głowy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał:

Musisz czasem wyjrzeć ze swojej banieczki. Tobie się wydaje, że jak teraz macie Ważniaka w bandzie czworga to na pis głosują same mądre głowy? 

nie wiem, to nie ja rzucam tutaj socjologią z dupy żeby udowodnić że na 'moją' opcję głosują 'inteligientni' xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

nie wiem, to nie ja rzucam tutaj socjologią z dupy żeby udowodnić że na 'moją' opcję głosują 'inteligientni' xD

Wręcz przeciwnie, strasznie się oburzasz na wyniki sondażu opierając się na najprawdopodobniej własnej ocenie czyli "danymi z dupy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.