Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, fluber napisał:

królują jakieś totalne skrajności dosłownie w każdym temacie

🙈

Kto to mówi :)

A już pisanie komuś, kto w weekend walnie dwa piwka, że ma problem alkoholowy, to grubszy odlot i w sumie jedna z lepszych rzeczy, które ostatnio tutaj przeczytałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, fluber napisał:

Kobieta kiedy jest bita, maltretowana i doświadcza przemocy ze strony męża powinna od niego odejść dla własnego bezpieczeństwa.

Natomiast jeżeli mąż jest alkoholikiem, ale nie ma przemocy z jego strony, to jej moralnym obowiązkiem jest pomóc mu pokonać chorobę. Tak samo jak gdyby miał np. raka. Bo alkoholizm to choroba. A przysięga dotyczy także choroby. Nie możesz z powodu choroby odejść od kogoś jeżeli przysięgałem mu że będziesz z nim w chorobie. 

Ale jeżeli alkoholik jest sprawcą przemocy, to patrz punkt pierwszy. Kobieta musi mieć prawo chronić siebie. 

Mam nadzieję, że wyczerpująco wyjaśniłem moje stanowisko w tej sprawie i nie będę musiał produkować kolejnych odpowiedzi, żebyś je przyjął do wiadomości.

Te Twoje wywody to jest całkowity odlot. Widocznie nie tylko alkoholizm , ale chorobliwy fanatyzm religijny potrafi odebrać człowiekowi rozum., 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

o k**** z tą policją, to dojebali

O ile zakład że to wygeneruje max 5 postów 

Dodaj do wiadomości uzależnienie i masz 6 stron ;)

 

A będąc poważnym to już chyba ludziom znudziły się kolejne afery w tym rządzie 

Tym bardziej że opozycja od przynajmniej 5 lat mogłaby mieć PiS na łopatkach ale jest tak zjebana że tylko szczęka zza plota 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBS, a to nie Leszek K. ( obrączka na palcu ?? )

Wiadomość o Kamilku totalnie mnie zmiażdżyła...

A z alkoholem - ciężki temat. Kiedyś sam lubiłem sobie dziabnąć ot tak do odcięcia, teraz mega staram się unikać takich akcji. Choć - na razie - trudno mi wyobrazić sobie egzystencję bez niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2023 o 18:57, josephnba napisał:

O ile zakład że to wygeneruje max 5 postów 

Dodaj do wiadomości uzależnienie i masz 6 stron ;)

 

A będąc poważnym to już chyba ludziom znudziły się kolejne afery w tym rządzie 

Tym bardziej że opozycja od przynajmniej 5 lat mogłaby mieć PiS na łopatkach ale jest tak zjebana że tylko szczęka zza plota 

Wiesz to jest zajebisty problem, ja widzę co się dzieje koło mnie w Puszczy Bolimowskiej i się zastanawiam jak musi być kurde niedobrze, żeby tak się działo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2023 o 13:57, LeweBiodroSmoka napisał:

 

o k**** z tą policją, to dojebali

Z tym wpisem to dojebali:

1. No zgadza się. 2023 rok to pierwszy gdzie wycinka w większości jest wykonywana według planow ustalonych za PiS a konkretnie w 45 procentach odbywa się według planow ustalanych za po i 55 procentach według planow ustalanych za PiS. W latach 15-22 w zdecydowanej większości realizowano plany ustalane za po.

2. Według danych z 2015 zasobność polskich lasów wynosiła 1,978 ( pal licho jednostkę). Wg danych z 2022 wynosiła 2,07. Według danych z 2023 wynosi 2,068. No faktycznie spada.

3. No tego to nawet szkoda komentować .

A to że policja na jakiejś szkolnej akcji sądzi drzewo z dzieciakami to nie wiem co w tym dziwnego 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Mogę tylko powtórzyć za cejrowskim: wszyscy won

To raczej nie jest dobry temat do rozmów. Nóż się człowiekowi w ręce otwiera. Tu jest tyle rzeczy z każdej strony - bestialstwo ludzi i pokaz pełnej indolencji administracji i sądów. Wszystko w jednej pigułce. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sebastian napisał:

To raczej nie jest dobry temat do rozmów. Nóż się człowiekowi w ręce otwiera. Tu jest tyle rzeczy z każdej strony - bestialstwo ludzi i pokaz pełnej indolencji administracji i sądów. Wszystko w jednej pigułce. 

 

Trudno zachować spokój, ale z takich rzeczy trzeba wyciągać wnioski. Bo to nie jest taka pierwsza sytuacja

https://dolnoslaskie.naszemiasto.pl/zapadl-wyrok-w-sprawie-smierci-3-letniej-hani-z-klodzka/ar/c1-9080925

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Z tym wpisem to dojebali:

1. No zgadza się. 2023 rok to pierwszy gdzie wycinka w większości jest wykonywana według planow ustalonych za PiS a konkretnie w 45 procentach odbywa się według planow ustalanych za po i 55 procentach według planow ustalanych za PiS. W latach 15-22 w zdecydowanej większości realizowano plany ustalane za po.

2. Według danych z 2015 zasobność polskich lasów wynosiła 1,978 ( pal licho jednostkę). Wg danych z 2022 wynosiła 2,07. Według danych z 2023 wynosi 2,068. No faktycznie spada.

3. No tego to nawet szkoda komentować .

A to że policja na jakiejś szkolnej akcji sądzi drzewo z dzieciakami to nie wiem co w tym dziwnego 

myślę, że zamiast się produkować tutaj, gdzie jak sam mówisz jesteś niezrozumiany, wyszydzany i wyzywany, mógłbyś np. zastąpić Wujka Samo Zło w TVP info, wszystkim wyjdzie na dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fluber napisał:

Trudno zachować spokój, ale z takich rzeczy trzeba wyciągać wnioski. Bo to nie jest taka pierwsza sytuacja

https://dolnoslaskie.naszemiasto.pl/zapadl-wyrok-w-sprawie-smierci-3-letniej-hani-z-klodzka/ar/c1-9080925

 

Więcej dowcipów o Jugendeamt. U nas tak dobrze przecież. Kompletnie nie wiesz jak działa ta instytucja, to raz, a dwa, to nie wiesz jak wiele dzieci ma piekło na ziemi. Kuzynka zony pracuje w opiece społecznej i aż włos jeży się na głowie, kiedy opowiada, co spotyka na codzien. W tej sytuacji, która linkujesz w tym poście sąsiedzi też wzywali odp służby kilka razy. Chyba pokazujesz tylko jakim jesteś ignorantem i jakie sereotypy powielasz?

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

myślę, że zamiast się produkować tutaj, gdzie jak sam mówisz jesteś niezrozumiany, wyszydzany i wyzywany, mógłbyś np. zastąpić Wujka Samo Zło w TVP info, wszystkim wyjdzie na dobre

 

53 minuty temu, Pablo81 napisał:

Więcej dowcipów o Jugendeamt. U nas tak dobrze przecież. Kompletnie nie wiesz jak działa ta instytucja, to raz, a dwa, to nie wiesz jak wiele dzieci ma piekło na ziemi. Kuzynka zony pracuje w opiece społecznej i aż włos jeży się na głowie, kiedy opowiada, co spotyka na codzien. W tej sytuacji, która linkujesz w tym poście sąsiedzi też wzywali odp służby kilka razy. Chyba pokazujesz tylko jakim jesteś ignorantem i jakie sereotypy powielasz?

A jaki poziom reprezentują te odpowiedzi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pablo81 napisał:

Wyższy jak twoje heheszki, najpierw z żon alkoholików, potem z opieki społecznej.

Btw. zupełnie błędna analizę mojej osoby przeprowadziłeś. Z 5% się zgadza.

Jeżeli chcesz podyskutować o systemie w Polsce i dlaczego takie rzeczy się dzieją, to zapraszam. Jeżeli chcesz sobie spuścić ciśnienie z jakiegoś powodu i w internecie odreagować problemy życia codziennego to dla mnie eot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablo81 napisał:

Wyższy jak twoje heheszki, najpierw z żon alkoholików, potem z opieki społecznej.

Btw. zupełnie błędna analizę mojej osoby przeprowadziłeś. Z 5% się zgadza.

Ale z tej prawdziwej czy tej z alternatywnej rzeczywistości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Jeżeli chcesz podyskutować o systemie w Polsce i dlaczego takie rzeczy się dzieją, to zapraszam. Jeżeli chcesz sobie spuścić ciśnienie z jakiegoś powodu i w internecie odreagować problemy życia codziennego to dla mnie eot.

W dalszych tweetach masz ciekawą nitkę 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.