Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

wrzuciłem tego Jarkacza w Magdalńce, bo uznałem to za nawet zabawne, ale to co się z tego urodziło...

Wy tu tak codziennie?

Ja i tak chciałem poruszyć ten temat z powodu dymów między stanowskim i śpiewakiem odnośnie reklamy piwa kanału sportowego, więc nie musisz się obwiniać, że to przez Ciebie.

Ale generalnie tak jest tu bardzo często, dyskusja na poziomie jest tu ostatnio niemożliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

I się zaczyna.

A bite przez alkoholików kobiety nie przysiegaly? 

Serio wyjdź z matrixa.

Kobieta kiedy jest bita, maltretowana i doświadcza przemocy ze strony męża powinna od niego odejść dla własnego bezpieczeństwa.

Natomiast jeżeli mąż jest alkoholikiem, ale nie ma przemocy z jego strony, to jej moralnym obowiązkiem jest pomóc mu pokonać chorobę. Tak samo jak gdyby miał np. raka. Bo alkoholizm to choroba. A przysięga dotyczy także choroby. Nie możesz z powodu choroby odejść od kogoś jeżeli przysięgałem mu że będziesz z nim w chorobie. 

Ale jeżeli alkoholik jest sprawcą przemocy, to patrz punkt pierwszy. Kobieta musi mieć prawo chronić siebie. 

Mam nadzieję, że wyczerpująco wyjaśniłem moje stanowisko w tej sprawie i nie będę musiał produkować kolejnych odpowiedzi, żebyś je przyjął do wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Kobieta kiedy jest bita, maltretowana i doświadcza przemocy ze strony męża powinna od niego odejść dla własnego bezpieczeństwa.

Natomiast jeżeli mąż jest alkoholikiem, ale nie ma przemocy z jego strony, to jej moralnym obowiązkiem jest pomóc mu pokonać chorobę. Tak samo jak gdyby miał np. raka. Bo alkoholizm to choroba. A przysięga dotyczy także choroby. Nie możesz z powodu choroby odejść od kogoś jeżeli przysięgałem mu że będziesz z nim w chorobie. 

Ale jeżeli alkoholik jest sprawcą przemocy, to patrz punkt pierwszy. Kobieta musi mieć prawo chronić siebie. 

Mam nadzieję, że wyczerpująco wyjaśniłem moje stanowisko w tej sprawie i nie będę musiał produkować kolejnych odpowiedzi, żebyś je przyjął do wiadomości.

No ale przysięgała, a on jest chory. Tak napisałeś.

Dobra. Szkoda czasu. Zaraz zaczniesz te swoje wygibasy retoryczne. I przykleisz mi łatkę forumowego debila i kłamcy, chociaż z założenia nie lubisz szufladkowania ludzi. Nara :)

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Ale tu chyba nikt nie zaprzecza że alkohol powoduje masę złych rzeczy.

Ale jednocześnie niemożliwe jest wyeliminowanie go że społeczeństwa.

Wyeliminowanie jest niemozliwe, ale zakaz promocji i uczciwa kampania społeczna ograniczyłyby spożycie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

wrzuciłem tego Jarkacza w Magdalńce, bo uznałem to za nawet zabawne, ale to co się z tego urodziło...

Wy tu tak codziennie?

na luzie. @fluber to takie GPT w wersji własnej 

12 minut temu, fluber napisał:

Nie liczę na nawrócenie pana Mietka, ale liczę że z małych brajankow wyrośnie mniej panów Mietków.

jak nie Człowiek Demolka to polecam Equilibrium lub po prostu zacznij od Seksmisji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

Nie zaskoczyłeś nas że nie próbujesz poszerzać horyzontów. 

Po co mam oglądać te filmy drugi raz, żeby zobaczyć jakąś wymyśloną przez filmowców utopię, bo dla Ciebie uczciwa dyskusja o tym w jakim zakresie można promować alkohol i w jaki sposób należy informować o jego negatywnych skutkach kojarzy się z jakimś fantasy ultra komunizmem? 

Czy ktoś z Was regularnie pijących jest w stanie podjąć jakąś sensowną, uczciwa dyskusję w oparciu o argumenty, badania, raporty, cokolwiek? Co się stało z tym forum? 5-10 lat temu można tu było wymieniać różne poglądy z różnych nurtów i prowadzić ciekawe dyskusje, odkrywać nowe punkty widzenia i poznać ciekawe argumenty. Teraz królują jakieś totalne skrajności dosłownie w każdym temacie, a dyskusja praktycznie nie istnieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Po co mam oglądać te filmy drugi raz, żeby zobaczyć jakąś wymyśloną przez filmowców utopię, bo dla Ciebie uczciwa dyskusja o tym w jakim zakresie można promować alkohol i w jaki sposób należy informować o jego negatywnych skutkach kojarzy się z jakimś fantasy ultra komunizmem? 

Czy ktoś z Was regularnie pijących jest w stanie podjąć jakąś sensowną, uczciwa dyskusję w oparciu o argumenty, badania, raporty, cokolwiek? Co się stało z tym forum? 5-10 lat temu można tu było wymieniać różne poglądy z różnych nurtów i prowadzić ciekawe dyskusje, odkrywać nowe punkty widzenia i poznać ciekawe argumenty. Teraz królują jakieś totalne skrajności dosłownie w każdym temacie, a dyskusja praktycznie nie istnieje. 

Ale co tutaj jest do dyskusji? 

Lubię się czasem napić, co tutaj jest do badań?

Ty lubisz spędzać w c*** czasu na forum, mimo że badania jednoznacznie wskazują, że jest to szkodliwe.

Różnica jest taka, że ja nie piszę w świetoszkowatym stylu próbując pokazać jak to jestem lepszy od wszystkich i mogę narzucać innym co im wolno, a co nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fluber napisał:

Po co mam oglądać te filmy drugi raz, żeby zobaczyć jakąś wymyśloną przez filmowców utopię, bo dla Ciebie uczciwa dyskusja o tym w jakim zakresie można promować alkohol i w jaki sposób należy informować o jego negatywnych skutkach kojarzy się z jakimś fantasy ultra komunizmem? 

Czy ktoś z Was regularnie pijących jest w stanie podjąć jakąś sensowną, uczciwa dyskusję w oparciu o argumenty, badania, raporty, cokolwiek? Co się stało z tym forum? 5-10 lat temu można tu było wymieniać różne poglądy z różnych nurtów i prowadzić ciekawe dyskusje, odkrywać nowe punkty widzenia i poznać ciekawe argumenty. Teraz królują jakieś totalne skrajności dosłownie w każdym temacie, a dyskusja praktycznie nie istnieje. 

 

20 minut temu, julekstep napisał:

BĄDŹ POZDROWIONY

niby tak ale w sumie scena seksualna to jedna z najgorszych ever. @fluber mógłby jebnac jakaś statystykę że sex jest zły bo choroby, HIV, problemy psychiczne, zboczenia etc. 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

Ale co tutaj jest do dyskusji? 

Powtórzę:

6 minut temu, fluber napisał:

uczciwa dyskusja o tym w jakim zakresie można promować alkohol i w jaki sposób należy informować o jego negatywnych skutkach

 

3 minuty temu, RappaR napisał:

 

Lubię się czasem napić, co tutaj jest do badań?

 

Tu nie ma nic do badań, tu jest czas na reakcję. Potraktuj to jako koleżeńską troskę z uwagi na wieloletnią forumowa znajomość, a nie wywyższanie się w swietoszkowatym stylu.

6 minut temu, RappaR napisał:

 

Ty lubisz spędzać w c*** czasu na forum, mimo że badania jednoznacznie wskazują, że jest to szkodliwe.

Widze, że forum e-nba jest już tematem badań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.