Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie kumpel w zeszlym miesiacu majac dwa weekendy szalenstwa przejebal 350f na koks i to jest absolutnie normalna cena, wiec za dobra impreze trzeba liczyc te 150f conajmniej za osobe, to jest w c*** siana.

Dlatego koks jest strasznie przeceniany, bo jest zbyt drogi jak na to co oferuje, zdecydowanie lepiej jest walczyc w federacji MdMA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał:

101, przynajmniej u mnie. Ale to jest 50/50 czy trafisz szklo/knorr w proszku, a dobry koks :] W Londynie jest troche lepiej ale to dalej jest 60-80f za g minimum, wszystko ponizej to krysztal/tania feta.

Czyli tyle samo ile w 2017 według tego co znalazł @lorak. No to realnie koka tanieje w UK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał:

Ogolnie kumpel w zeszlym miesiacu majac dwa weekendy szalenstwa przejebal 350f na koks i to jest absolutnie normalna cena, wiec za dobra impreze trzeba liczyc te 150f conajmniej za osobe, to jest w c*** siana.

mdma jest znacznie tańsze, a zabawa niezgorsza 

ahhh nie doczytałem

przeraża mnie ta moja "eksperskość"

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P_M napisał:

Wręcz przeciwnie, Rappar powinien mieć nakaz picia, bo wtedy ma najlepszą produkcję na forum xDD

Ja rozumiem, że jak ktoś jest pijany to może być zabawny, bo się chwieje, zatacza i przewraca, ale mnie to nie bawi i forumowy odpowiednik tego zachowania też nie. Tu powinniśmy koledze pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Ogolnie kumpel w zeszlym miesiacu majac dwa weekendy szalenstwa przejebal 350f na koks i to jest absolutnie normalna cena, wiec za dobra impreze trzeba liczyc te 150f conajmniej za osobe, to jest w c*** siana.

Dlatego koks jest strasznie przeceniany, bo jest zbyt drogi jak na to co oferuje, zdecydowanie lepiej jest walczyc w federacji MdMA.

Zakladam że kumpel nie robi w City 🙂

350 kupa siana, przejebal na koks etc to troche jak w kawale z pedałem i gejem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Ja rozumiem, że jak ktoś jest pijany to może być zabawny, bo się chwieje, zatacza i przewraca, ale mnie to nie bawi i forumowy odpowiednik tego zachowania też nie. Tu powinniśmy koledze pomóc.

Twoja działalność na forum także świadczy o tym, że potrzebujesz pomocy może nawet bardziej niż @RappaR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fluber napisał:

Należy tak pić, żeby się nie doprowadzać do stanu, w którym nie możesz się powstrzymać, żeby nie wejść na forum i nie napisać pewnych rzeczy:)

Mimo wszystko w moim życiu to forum nie jest aż tak bardzo istotne jak w Twoim i nie wyznacza mojego życia w równym stopniu co u Ciebie 

W sumie Fluber jak chcesz o szkodliwości używek, ja chętnie porozmawiam z Tobą :)

Słyszałeś o szkodliwości spędzania zbyt dużej ilości czasu przed ekranem? Ma to równie złe skutki jak alkohol, może też poprzesz zakaz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał:

Słyszałeś o szkodliwości spędzania zbyt dużej ilości czasu przed ekranem? Ma to równie złe skutki jak alkohol, może też poprzesz zakaz? :)

W ogóle powinno się zbanować transmisje NBA w Europie. Ludzie przez to nie mają odpowiedniej dawki snu, potem rano taki niewyspany kierowca jedzie do pracy i stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia i życia innych! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, rw30 napisał:

ci managerowie to w jakiej branży, tak plus minus?

Stockowych haseł w necie :)

Teraz, P_M napisał:

W ogóle powinno się zbanować transmisje NBA w Europie. Ludzie przez to nie mają odpowiedniej dawki snu, potem rano taki niewyspany kierowca jedzie do pracy i stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia i życia innych! 

Niewyspany człowiek gorzej prowadzi od człowieka po 2 piwach :) gorszy czas reakcji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Niewyspany człowiek gorzej prowadzi od człowieka po 2 piwach :) gorszy czas reakcji 

Otóż to. Pozostaje szykować zgłoszenie na policję na Borysa za popularyzowanie NBA i zwiększenia zagrożenia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RappaR napisał:

Mimo wszystko w moim życiu to forum nie jest aż tak bardzo istotne jak w Twoim i nie wyznacza mojego życia w równym stopniu co u Ciebie 

W sumie Fluber jak chcesz o szkodliwości używek, ja chętnie porozmawiam z Tobą :)

Słyszałeś o szkodliwości spędzania zbyt dużej ilości czasu przed ekranem? Ma to równie złe skutki jak alkohol, może też poprzesz zakaz? :)

Ale ja się nie martwię o Twoje życie na forum tylko w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Ale ja się nie martwię o Twoje życie na forum tylko w ogóle.

A ja o Twoje ogólnie. Mój nałóg nie powstrzymuje mnie od tego, by sobotę spędzić w pracy, za to Tobie Twój nałóg uniemożliwia spędzenie soboty z bliskimi, to jest prawdziwa tragedia nad którą wszyscy tu bolejemy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RappaR napisał:

A ja o Twoje ogólnie. Mój nałóg nie powstrzymuje mnie od tego, by sobotę spędzić w pracy, za to Tobie Twój nałóg uniemożliwia spędzenie soboty z bliskimi, to jest prawdziwa tragedia nad którą wszyscy tu bolejemy :) 

Ale Cie wzięło na pablowanie, żeby odwrócić od siebie uwagę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.