Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

I 101 w 2007

ale odnosimy się do artu z 2020, który przywołuje badania mówiące o wzroście w ostatnich 8 latach. poza tym mieszasz heroinę z kokainą. odradzam, bo to niezdrowe.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lorak napisał:

ale odnosimy się do artu z 2020, który przywołuje badania mówiące o wzroście w ostatnich 8 latach.

No to nie mamy danych.

Jak dla mnie te ceny 5 funtów za porcję z telegrafa nie wydają się zaporowe. A ceny z 2017 wyglądają jak fluke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, agresywnychomik napisał:

Bardzo ciekawa dyskusja brawo Panowie, jedyne co rzuca się w oczy to to jak @fluber odleciał nie wiem po czym ale może się podzieli.

jak studiowałem monastycyzm iroszkocki to oni mieli loty (znaczy się wizje i kontakt z Bogiem) od głodu i żywieniem się ziołami i wszystkim co było pod ręka koło pustelni. może bielun?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lorak napisał:

w 2020 też było koło 100. nie chce mi się już szukać, ale jak pogooglasz, to na pewno znajdziesz.

 

103 dolary w 2020 przy 91 w 2007. 

Pensje w tym czasie poszły o 25 procent w górę.

A te 63 dolary sprzed 8 lat jako początek wzrostu też wiele tłumaczy. W 2007 kokaina była droga, w 2012 bardzo tania w 2020 dalej tania w stosunku do zarobków. Ludzie się uzależnili, popyt wzrósł. Przedawkowania wypierdalaja poza skalę, bo ludzi dużo bardziej stać na ćpanie niż 15 lat temu. I dobrze, że wielu nie zaczyna.

A wracając do początku tematu, jak się do popytu i uzależnień ma 1,50 za butelkę piwa na majówkę w biedrze? Dziwne, że nie jest to dla wszystkich jasne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

A te 63 dolary sprzed 8 lat jako początek wzrostu też wiele tłumaczy. W 2007 kokaina była droga, w 2012 bardzo tania w 2020 dalej tania w stosunku do zarobków. Ludzie się uzależnili, popyt wzrósł. Przedawkowania wypierdalaja poza skalę, bo ludzi dużo bardziej stać na ćpanie niż 15 lat temu.

jakie by nie było wytłumaczenie, to bottom line jest taki, że spożycie rośnie - przynajmniej w UK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lorak napisał:

jakie by nie było wytłumaczenie, to bottom line jest taki, że spożycie rośnie - przynajmniej w UK.

Ale ja wcale temu nie przeczę. Twierdzę, że nie ma większej liczby używających w wieku 18-24 niż dekadę/dwie dekady wstecz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem czemu Fluber jest za PiSem, jak jedyne czym się różni od skrajnej lewicy jest to, że woli się pomodlić zamiast obejrzeć netflixa

Zakażmy mięsa i alkoholu, niech pozostanie tylko jedyny słuszny przekaz z Brukseli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

W sumie nie wiem czemu Fluber jest za PiSem, jak jedyne czym się różni od skrajnej lewicy jest to, że woli się pomodlić zamiast obejrzeć netflixa

Zakażmy mięsa i alkoholu, niech pozostanie tylko jedyny słuszny przekaz z Brukseli :)

Czekałem na Twoje oburzenie. Na tym forum to Ty pierwszy powinieneś mieć zakaz picia. Dla własnego dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lorak napisał:

ok, zatem muszę czytać uważniej następnym razem.

Albo ja uważniej pisać, bo cała dyskusja na temat alkoholu  zaczęła się od tego młodego pokolenia.

5 minut temu, Reikai napisał:

W UK wszyscy cpaja, absolutnie wszyscy i koks jest 80 funtow za grama.Dobry krysztal za 60 f. Nie wiem co mowia badania, ale mowie wam co mowi ulica, cpaja tu absolutnie wszyscy, zwlaszcza od managerow na wysokich stanowiskach.

Ile to będzie w dolarach za gram koki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Albo ja uważniej pisać, bo cała dyskusja na temat alkoholu  zaczęła się od tego młodego pokolenia.

Ile to będzie w dolarach za gram koki?

101, przynajmniej u mnie. Ale to jest 50/50 czy trafisz szklo/knorr w proszku, a dobry koks :] W Londynie jest troche lepiej ale to dalej jest 60-80f za g minimum, wszystko ponizej to krysztal/tania feta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, RappaR napisał:

W sumie nie wiem czemu Fluber jest za PiSem, jak jedyne czym się różni od skrajnej lewicy jest to, że woli się pomodlić zamiast obejrzeć netflixa

Zakażmy mięsa i alkoholu, niech pozostanie tylko jedyny słuszny przekaz z Brukseli :)

On jest za Gowinem przecież pisał milion razy że pis to z konieczności.

Ciekawe jaka będzie narracja przed wyborami no bo Gowina w Pisie juz nie ma....

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

można się napić, ale potem nie należy odpalać forumka

 

NA TYM POLEGA ODPOWIEDZIALNOŚĆ!

Należy tak pić, żeby się nie doprowadzać do stanu, w którym nie możesz się powstrzymać, żeby nie wejść na forum i nie napisać pewnych rzeczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

Czekałem na Twoje oburzenie. Na tym forum to Ty pierwszy powinieneś mieć zakaz picia. Dla własnego dobra

Wręcz przeciwnie, Rappar powinien mieć nakaz picia, bo wtedy ma najlepszą produkcję na forum xDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Reikai napisał:

W UK wszyscy cpaja, absolutnie wszyscy i koks jest 80 funtow za grama.Dobry krysztal za 60 f. Nie wiem co mowia badania, ale mowie wam co mowi ulica, cpaja tu absolutnie wszyscy, zwlaszcza od managerow na wysokich stanowiskach.

Nieprawda, nie wszyscy co nie zmienia faktu że bardzo duzo.

80 za gr to musi być jakieś badziewie 

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.