Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, fluber napisał:

Kardynał Muller coraz starszy. Sensownego następcy nie widać. Tu nie ma co się śmiać. Co wiesz o teologii dogmatycznej???

Kardynał flüber, doktor teologii dogmatycznej, koła zamachowego PKB Niemiec!

Jak to by wybrzmiało, gdybyś tylko był zainteresowany....

😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pan A. napisał:

Kardynał flüber, doktor teologii dogmatycznej, koła zamachowego PKB Niemiec!

Jak to by wybrzmiało, gdybyś tylko był zainteresowany....

😉

Weź przestań, bo mi się zaraz łezka w oku zakręci:/

18 minut temu, julekstep napisał:

to taka dywersja dla zmylki!

Jeszcze jeden taki wybryk i Cię wyrzucę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

Nie, nie pokazuje swojej głupoty pisząc to co zacytowałem, czyli:

To już jest męczące, bo jesteś jak Bruno caboclo w dniu draftu.

Oczywiście, że nie mam, bo kiedy tylko wspomniałem o przydatności dyplomów zielonogórskich szkółek gotowania na gazie, to z początkowej postawy pytania, który dyplom masz wrzucić, nagle przeszliśmy do udawania, że tematu nie było. Moje logiczne przypuszczenie jest takie, że trafiłem w czuły punkt.

A co do tego wyjeżdżania. Podejrzewam, że Twoje poczucie własnej wartości bazuje na tym, że wyjechałeś z zielonej góry do Niemiec za pracą. To normalne, wyparcie tego, że emigruje się za chlebem, że nie potrafi się utrzymać we własnym kraju na sensownym poziomie, to częsty mechanizm psychologiczny, który budują emigranci zarobkowi, żeby się lepiej poczuć, mieć wyższe poczucie własnej wartości itd. z czasem ignorują, że pojechali do kraju, w którym jest tak łatwo, że analfabeci z bliskiego wschodu ryzykują życie na pontonach, żeby się tam dostać. Nie zamierzam Cię oceniać ani krytykować, budowanie poczucia własnej wartości jest ważne, ale dyskusja o tym, czy byłem za granicą czy nie, przekracza granice żenady.  To tak jakby się chwalić, że się kupiło bułki w sklepie zamiast chleba. Więcej Polaków było za granicą niż ma prawo jazdy. a tym, że się ma prawo jazdy nikt normalny się nie podnieca w necie. Chyba, że to rzeczywiście jakieś wielkie osiagniecie. Wyjazdy za granicę są w tej chwili tańsze i bardziej dostępne niż wakacje w Świnoujściu czy Zakopanem. Mam pisać, że ostatnio za granicą byłem w poniedziałek? A wcześniej w poprzedni weekend? Mam się chwalić czymś, co po prostu spowszedniało? I w ogóle po co to robić, skoro opcji zweryfikowania nie ma żadnej, tak jak w przypadku Twojego wykształcenia. 

Jedyne o co mam do Ciebie rzeczywiście żal, to zarzucanie mi czegoś, co robisz sam. Nie lubię hipokryzji, nie lubię ludzi, którzy z moich podatków mieli opłacane szkoły, czy może studia , potem pojechali za granicę, żeby pracować dla niemca a mi zarzucają, że nie dokładam się do wzrostu liczby obywateli. Uważam się za patriotę, nawet jak jestem zmuszony służbowo wyjechać na jakiś czas za granicę, to nigdy nie przeszło mi przez myśl, żeby zostać tam na dłużej. Więc przemyśl swoją postawę wobec własnego kraju i nie chwal się obywatelstwem, jeżeli nic dla własnego kraju nie robisz.

Miłego robienia na niemieckie PKB. 

A gdzie usmieszki?

I gdzie napisalem, że skończyłem uczelnie w ZG?

Jaki zły dzisiaj, absolwent kierunku gorszego sortu :)

A największym moim sukcesem są moje dzieci. Mam nadzieję @fluber , że twój afrykański adoptowany podopieczny daje Ci tyle samo satysfakcji. 

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pablo81 napisał:

A gdzie usmieszki?

I gdzie napisalem, że skończyłem uczelnie w ZG?

Jaki zły dzisiaj, absolwent kierunku gorszego sortu :)

A największym moim sukcesem są moje dzieci. Mam nadzieję @fluber , że twój afrykański adoptowany podopieczny daje Ci tyle samo satysfakcji. 

Patriotyzm to nie jest powód do żartów.

Teologia nie jest kierunkiem gorszego sortu, szczególnie dogmatyczna, jeżeli to masz na myśli 

Nie mam porównania, ale pewnie nie ma takiej możliwości, żeby dawał tyle samo satysfakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

@fluber @Pablo81 @julekstep @RappaR

Piąteczek, więc otwieram piwko robię popcorn i czekam na miły wieczór z jakąś waszą dyskusją temat dowolny, bylebym się pośmiał :D
Możecie się obrażać, dodaje to zawsze smaczku, także pełna amerykanka.

Go!

Weź bądź poważny.

Skasuj to.

I napisz jeszcze raz w random shit;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

@fluber @Pablo81 @julekstep @RappaR

Piąteczek, więc otwieram piwko robię popcorn i czekam na miły wieczór z jakąś waszą dyskusją temat dowolny, bylebym się pośmiał :D
Możecie się obrażać, dodaje to zawsze smaczku, także pełna amerykanka.

Go!

Brakuje @Koelner i @mayor

Chcesz zostawić go samego tak bardzo? Już i tak cierpi na samotność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RappaR napisał:

Brakuje @Koelner i @mayor

Chcesz zostawić go samego tak bardzo? Już i tak cierpi na samotność :)

dla mnie spoko, jakie teamy sobie zrobicie to mi obojętne :D

14 minut temu, fluber napisał:

Weź bądź poważny.

Skasuj to.

I napisz jeszcze raz w random shit;)

oj tam nie marudź, i tak rozwalacie każdy temat :D

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.