Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

 

Teraz, Koelner napisał:

że jesteś hipokrytom? całkowicie masz rację. 

Hipokryzja i podwójne standardy typowe dla PiSowskiego trolla internetowego.,Kwestionuje przydatność dyplomów zielonogórskiej szkółki gotowania , a niedawno udowadniał jaką wspaniałą uczelnią jest radomska szkółka ochrony środowiska tylko dlatego że w tej szkole kupił sobie magistra jego idol Obajtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

wiesz że słownik 

Ale nie wiem dlaczego posądzasz mnie o hipokryzję. Sam zrezygnowałem z wyjazdu za granicę, chociaż pewnie dorobiłbym się tam szybciej i łatwiej niż tu, ale względy patriotyczne zadecydowały. To że jeden tydzień w roku pracuje w Niemczech w ramach projektu, z którego Polska ma korzyści, czy też pośrednio poprzez moje działania wspieram niemieckie PKB nie robi ze mnie hipokryty, bo praca w Polsce jest dla mnie głównym źródłem dochodu i podstawowym priorytetem.

4 minuty temu, mayor napisał:

 

a niedawno udowadniał jaką wspaniałą uczelnią jest radomska szkółka ochrony środowiska 

Po co w ogóle zmyślać takie rzeczy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Jako człowiek nie, ale jako Polak tak. 

to może zauważysz, że Twoja żenująca działalność szczególnie przez ostatnie 3-4 dni w kontrze do @Pablo81 to zabawa w rywalizacja w stylu "kto ma większego kutasa?". rozumiem problemy świata w XXI wieku, że ludzie czują się samotni i dla nich forum koszykarskie staje się elementem życia ale ta "gierka tutaj" jest żenująca. ochłoń stary, wejdź na forum za kilka dni i zobacz swoją twórczość w tym temacie. najbardziej zrozumiem, że to dla Ciebie zabawa więc jak przy kolejnym Twoim "jak żyć" "fluberowaniu" będzie mnie po prostu Ciebie szkoda ale jeśli jest inaczej to albo nie rozumiem XXI wieku albo potrzebna u Ciebie terapia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

to może zauważysz, że Twoja żenująca działalność szczególnie przez ostatnie 3-4 dni w kontrze do @Pablo81 to zabawa w rywalizacja w stylu "kto ma większego kutasa?". rozumiem problemy świata w XXI wieku, że ludzie czują się samotni i dla nich forum koszykarskie staje się elementem życia ale ta "gierka tutaj" jest żenująca. ochłoń stary, wejdź na forum za kilka dni i zobacz swoją twórczość w tym temacie. najbardziej zrozumiem, że to dla Ciebie zabawa więc jak przy kolejnym Twoim "jak żyć" "fluberowaniu" będzie mnie po prostu Ciebie szkoda ale jeśli jest inaczej to albo nie rozumiem XXI wieku albo potrzebna u Ciebie terapia. 

Ale z czego mam "ochłonąć"?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, fluber napisał:

 

Po co w ogóle zmyślać takie rzeczy? 

Nie mierz każdego swoją miarą., Nic nie zmyślam .,Kiedyś próbowałeś udowodnić jakim wybitnym Polakiem jest Obajtek , a Prywatna Wyższa Szkoła Ochrony Środowiska w Radomiu ,gdzie kupił sobie fikcyjnego magistra jest w czołówce rankingów wyższych uczelni.,Oczywiście nie mam zamiaru szukać w zawartości forum, żeby Twoje durne wywody zacytować, gdyż pewnie już to zdążyłeś wyedytować i usunąć.,Szkoda mojego czasu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, fluber napisał:

Ale nie wiem dlaczego posądzasz mnie o hipokryzję. Sam zrezygnowałem z wyjazdu za granicę, chociaż pewnie dorobiłbym się tam szybciej i łatwiej niż tu, ale względy patriotyczne zadecydowały. To że jeden tydzień w roku pracuje w Niemczech w ramach projektu, z którego Polska ma korzyści, czy też pośrednio poprzez moje działania wspieram niemieckie PKB nie robi ze mnie hipokryty, bo praca w Polsce jest dla mnie głównym źródłem dochodu i podstawowym priorytetem.

PKB "Niemca" krwawi, że im taki specjalista teologii dogmatycznej, się pupom wypiął na nich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mayor napisał:

Nie mierz każdego swoją miarą., Nic nie zmyślam .,Kiedyś próbowałeś udowodnić jakim wybitnym Polakiem jest Obajtek , a Prywatna Wyższa Szkoła Ochrony Środowiska w Radomiu ,gdzie kupił sobie fikcyjnego magistra jest w czołówce rankingów wyższych uczelni.,Oczywiście nie mam zamiaru szukać w zawartości forum, żeby Twoje durne wywody zacytować, gdyż pewnie już to zdążyłeś wyedytować i usunąć.,Szkoda mojego czasu 

Grubo:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sewer napisał:

A ja nadal nie wiem...

Jak to nie wiesz kto ? Pewnie doktorek pijaczek co zarabia sto tysięcy na miesiąc i wyruchał połowe dziewuch w Ameryce Łacińskiej 

Edytowane przez mayor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pan A. napisał:

PKB "Niemca" krwawi, że im taki specjalista teologii dogmatycznej, się pupom wypiął na nich!

Kardynał Muller coraz starszy. Sensownego następcy nie widać. Tu nie ma co się śmiać. Co wiesz o teologii dogmatycznej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, mayor napisał:

Nie mierz każdego swoją miarą., Nic nie zmyślam .,Kiedyś próbowałeś udowodnić jakim wybitnym Polakiem jest Obajtek , a Prywatna Wyższa Szkoła Ochrony Środowiska w Radomiu ,gdzie kupił sobie fikcyjnego magistra jest w czołówce rankingów wyższych uczelni.,Oczywiście nie mam zamiaru szukać w zawartości forum, żeby Twoje durne wywody zacytować, gdyż pewnie już to zdążyłeś wyedytować i usunąć.,Szkoda mojego czasu 

o lol

34 minuty temu, Koelner napisał:

to może zauważysz, że Twoja żenująca działalność szczególnie przez ostatnie 3-4 dni w kontrze do @Pablo81 to zabawa w rywalizacja w stylu "kto ma większego kutasa?"

dzialalnosc jest zenujaca z obu stron

potezny cringe-fest

(wtracenia mayora tez sporo dodaja)

14 minut temu, Sewer napisał:

A ja nadal nie wiem...

trzeba czekac na fotosy!

16 minut temu, fluber napisał:

Grubo:) 

to ze tych postow nie ma tym bardziej swiadczy o Twojej winie i nie dosc ze napisales to co mayor twierdzi ze napisales to jeszcze to skasowales zeby usunac dowody

wstydz sie, pisoski trollu!

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.