Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, fluber napisał:

Jeżeli myślisz, że będę się chwalił na forum tym, gdzie wyjechałem za granicę, to jesteś w błędzie ;)

To nie jest chwalenie. To ustalanie faktów w dyskusji :) Wiemy, że nie jesteś próżny :) Po prostu wolisz zgooglować dane cel niż tam pojechać :) Na podstawie Wikipedii napisalbys swoją recenzję danego miejsca :)

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

To nie jest chwalenie. To ustalanie faktów w dyskusji :) Wiemy, że nie jesteś próżny :) Po prostu wolisz zgooglować dane miejsce niż tam pojechać :) Na podstawie Wikipedii napisalbys swoją recenzję :)

Dopiero co oskarżałes mnie o konsumpcyjny styl życia:) mógłbyś bardziej przemyśleć swoje prztyczki, a nie napierdalać bez ładu i składu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Dopiero co oskarżałes mnie o konsumpcyjny styl życia:) mógłbyś bardziej przemyśleć swoje prztyczki, a nie napierdalać bez ładu i składu;)

Twój brak chęci poszerzania horyzontów nie wyklucza konsumpcjonistycznego stylu życia :) Cmon, nie kreuj się na osobę o ograniczonej logice i znajomości j. polskiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Twój brak chęci poszerzania horyzontów nie wyklucza konsumpcjonistycznego stylu życia :) Cmon, nie kreuj się na osobę o ograniczonej logice i znajomości j. polskiego :)

Mówisz jakbyś Ty podróżował dalej jak autobusem pracowniczym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Twój brak chęci poszerzania horyzontów nie wyklucza konsumpcjonistycznego stylu życia :) Cmon, nie kreuj się na osobę o ograniczonej logice i znajomości j. polskiego :)

Ależ to jest raczej logiczny wniosek, że osoba o konsumpcjonistycznym stylu życia podróżuje;) chyba nie rozumiesz czym są wyjątki i jak się mają do logiki;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Ależ to jest raczej logiczny wniosek, że osoba o konsumpcjonistycznym stylu życia podróżuje;) chyba nie rozumiesz czym są wyjątki i jak się mają do logiki;) 

Idę spac, bo już osiągasz swoje szczyty pi****lenia bez sensu :)

Mozna wieść konsumpcjonistyczny styl życia nie ruszając sie z domu, można zwiedzić Europę autostopem. Tylko trzeba mieć taką potrzebę :)

Ide spac, bo mam też życie w realu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Pewnie można, ale nie c***a nie jest to logiczny wniosek, że osoba która wiedzie konsumpcjonistyczny styl życia nie rusza się z domu;)

Czy ta wypowiedzią pokazujesz wlasnie swoją głupotę? :)

Gdyby jedyna formą konsumpcji były podróże, to miałbyś rację, a nie są :)

 

2 minuty temu, fluber napisał:

Jasne, dobranoc:)

Nie masz wystarczających danych, żeby potwierdzić jego przydatność, więc czemu to robisz? Nie wychodzisz przypadkiem na głupka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pablo81 napisał:

Czy ta wypowiedzią pokazujesz wlasnie swoją głupotę? :)

Gdyby jedyna formą konsumpcji były podróże, to miałbyś rację, a nie są :)

Nie, nie pokazuje swojej głupoty pisząc to co zacytowałem, czyli:

6 godzin temu, fluber napisał:

 ni c***a nie jest to logiczny wniosek, że osoba która wiedzie konsumpcjonistyczny styl życia nie rusza się z domu;)

To już jest męczące, bo jesteś jak Bruno caboclo w dniu draftu.

6 godzin temu, Pablo81 napisał:

 

Nie masz wystarczających danych, żeby potwierdzić jego przydatność, więc czemu to robisz? Nie wychodzisz przypadkiem na głupka?

Oczywiście, że nie mam, bo kiedy tylko wspomniałem o przydatności dyplomów zielonogórskich szkółek gotowania na gazie, to z początkowej postawy pytania, który dyplom masz wrzucić, nagle przeszliśmy do udawania, że tematu nie było. Moje logiczne przypuszczenie jest takie, że trafiłem w czuły punkt.

A co do tego wyjeżdżania. Podejrzewam, że Twoje poczucie własnej wartości bazuje na tym, że wyjechałeś z zielonej góry do Niemiec za pracą. To normalne, wyparcie tego, że emigruje się za chlebem, że nie potrafi się utrzymać we własnym kraju na sensownym poziomie, to częsty mechanizm psychologiczny, który budują emigranci zarobkowi, żeby się lepiej poczuć, mieć wyższe poczucie własnej wartości itd. z czasem ignorują, że pojechali do kraju, w którym jest tak łatwo, że analfabeci z bliskiego wschodu ryzykują życie na pontonach, żeby się tam dostać. Nie zamierzam Cię oceniać ani krytykować, budowanie poczucia własnej wartości jest ważne, ale dyskusja o tym, czy byłem za granicą czy nie, przekracza granice żenady.  To tak jakby się chwalić, że się kupiło bułki w sklepie zamiast chleba. Więcej Polaków było za granicą niż ma prawo jazdy. a tym, że się ma prawo jazdy nikt normalny się nie podnieca w necie. Chyba, że to rzeczywiście jakieś wielkie osiagniecie. Wyjazdy za granicę są w tej chwili tańsze i bardziej dostępne niż wakacje w Świnoujściu czy Zakopanem. Mam pisać, że ostatnio za granicą byłem w poniedziałek? A wcześniej w poprzedni weekend? Mam się chwalić czymś, co po prostu spowszedniało? I w ogóle po co to robić, skoro opcji zweryfikowania nie ma żadnej, tak jak w przypadku Twojego wykształcenia. 

Jedyne o co mam do Ciebie rzeczywiście żal, to zarzucanie mi czegoś, co robisz sam. Nie lubię hipokryzji, nie lubię ludzi, którzy z moich podatków mieli opłacane szkoły, czy może studia , potem pojechali za granicę, żeby pracować dla niemca a mi zarzucają, że nie dokładam się do wzrostu liczby obywateli. Uważam się za patriotę, nawet jak jestem zmuszony służbowo wyjechać na jakiś czas za granicę, to nigdy nie przeszło mi przez myśl, żeby zostać tam na dłużej. Więc przemyśl swoją postawę wobec własnego kraju i nie chwal się obywatelstwem, jeżeli nic dla własnego kraju nie robisz.

Miłego robienia na niemieckie PKB. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.