Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, fluber napisał:

Ja?:) Skądże:) jestem na tyle stary, że doskonale pamiętam kto wyjeżdżał z Polski na Zachód i ja się do tej grupy światowców nie zaliczałem, zapewniam;)

Ale kto mówił o wyjeździe na Zachod? :) Można zwiedzać też północ, południe i wschód np :) Mozna jechać na wakacje też lub na wycieczkę. Ty po prostu nigdzie nie byłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Ty po prostu nigdzie nie byłeś :)

Znowu kłamiesz, dopiero co napisałem, że byłem 30 lat temu za granicą:)  Czy to jakiś rodzaj nałogu, że nie możesz się powstrzymać przed pisaniem nieprawdy?:)

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Ale kto mówił o wyjeździe na Zachod? :) Można zwiedzać też północ, południe i wschód np :)

No ja, używając słowa "światowy" w odniesieniu do Mayora, który wyjechał na Zachód:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Znowu kłamiesz, dopiero co napisałem, że byłem 30 lat temu za granicą:)  Czy to jakiś rodzaj nałogu, że nie możesz się powstrzymać przed pisaniem nieprawdy?:)

No ja, używając słowa "światowy" w odniesieniu do Mayora, który wyjechał na Zachód:)

Akurat się nie dziwie, że przez 30 lat nie wjeżdżałeś nigdzie :) Musiałbyś odejść od komputera :) Niestety pewnie w realu byś przeżył wstrząs anafilaktyczny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

Znowu kłamiesz, dopiero co napisałem, że byłem 30 lat temu za granicą:)  Czy to jakiś rodzaj nałogu, że nie możesz się powstrzymać przed pisaniem nieprawdy?:)

 

Tak wsiąkł w swój alternatywny świat, w którym posiada nawet swoje wymarzone wyższe wykształcenie, że nie jest w stanie odróżnić ułudy od rzeczywistości, stąd tak nałogowo pisze nieprawdę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

A skąd masz informację, że przez 30 lat nigdzie nie wjeżdżałem? Przestań zmyślać człowieku, to chore:)

 

3 godziny temu, Pablo81 napisał:

A Ty kiedyś byłeś za granicą?:)

 

2 godziny temu, fluber napisał:

Tak, 30 lat temu:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:
 

Tak wsiąkł w swój alternatywny świat, w którym posiada nawet swoje wymarzone wyższe wykształcenie, że nie jest w stanie odróżnić ułudy od rzeczywistości, stąd tak nałogowo pisze nieprawdę 

Kurcze trochę słabe oceny masz w necie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

Właśnie takie braki w logice i w znajomości języka polskiego pokazują jasno, że wyższe wykształcenie jest dla Ciebie absolutnie nieosągalne

Jak uznajesz moje braki w wiedzy w logice i j. polskim, to jak możesz zarzucać mi kłamstwo? :)

A pisali, że jesteś miły. Niekompetentny, ale miły :)

1 minutę temu, fluber napisał:

Przecież ja doskonale wiem, czego nie zrozumiałeś, ale mimo wszystko liczyłem na to, że przy drugim czytaniu się zorientujesz;)

Wszystko zrozumiałem bardzo dobrze. To gdzie byłeś najdalej przez ostatnie 29 lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Jak uznajesz moje braki w wiedzy w logice i j. polskim, to jak możesz zarzucać mi kłamstwo? :)

 

Braki w logice i w języku polskim nie wykluczają tego, że kłamiesz na temat wyższego wykształcenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

 

Wszystko zrozumiałem bardzo dobrze. To gdzie byłeś najdalej przez ostatnie 29 lat?

Najdalej dotarłem do 4 bazy;)

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Czekaj, zaraz wrzucę dyplom :) Ktory wolisz - mgr czy inz?

Inż. Kogo interesuje magisterka w tych czasach?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.