Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, fluber napisał:

jestem za stary aby odpowiadać na czyjeś pytania  jak kiedyś weźmiesz się do roboty i dorośniesz to zrozumiesz

Powodzenia 

1 godzinę temu, julekstep napisał:

WINCYJ DZIAŁALNOŚCI!

Gońmy te afrykańskie tygrysy przedsiębiorczości! xD

Arbeit arbeit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, fluber napisał:

Jakieś inne pomysły na wzrost dzietności?

 

Tylko wprowadzenie państwa religijnego może pomóc. Szeroko rozumianej cywilizacji zachodniej nie chce się mieć dzieci i zrzekać się własnego życia i przyjemności na rzecz odpowiedzialności. Zdecydowana większość ludzi żyje na takim poziomie, że nasi rodzice/dziadkowie mogli tylko pomarzyć.
Żadne czynniki ekonomiczno-finansowo-gospodarcze nie zmienią dzietności, bez zmiany kulturowej.

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Pinokio, znowu zaczynasz?:)

Nie potrafisz odpowiedzieć trollu?

Nowy eksperyment z usmieszkami?

Przez 5 stron udowadniasz, że przyrost jest zbędny, potem zaś zadajesz pytanie jak go zwiększyć. Masz rozdwojenie jaźni, czy zwyczajnie kreujesz się na głupka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał:

Nie potrafisz odpowiedzieć trollu?

Nowy eksperyment z usmieszkami?

Przez 5 stron udowadniasz, że przyrost jest zbędny, potem zaś zadajesz pytanie jak go zwiększyć. Masz rozdwojenie jaźni, czy zwyczajnie kreujesz się na głupka?

Niczego takiego nie udowadniam, znowu kłamiesz:) ba, nawet nic takiego nie twierdzę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

W dyskusji wymieniales tylko dobre strony nizu den.

Zgadza się. Chciałem przedstawić także pozytywne aspekty takiego zjawiska, aby nie patrzec na nie w sposób jednowymiarowy. Nie oznacza to jednak, że udowadniałem, że przyrost jest zbędny.

6 minut temu, Pablo81 napisał:

więc dlaczego usilnie starasz sie przykleic sobie łatkę kłamcy i głupka? :)

Raczej dla każdego poza Tobą jest tu jasne, że jak np piszesz o tym jakie seks powoduje zagrożenia, to nie oznacza z automatu, że uważa się, że seks jest zbędny. Analogicznie jeżeli przedstawiam pozytywne aspekty niżu, to nie oznacza, że uważam iż przyrost jest zbędny. To nie jest moim zdaniem trudne do zrozumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Zgadza się. Chciałem przedstawić także pozytywne aspekty takiego zjawiska, aby nie patrzec na nie w sposób jednowymiarowy. Nie oznacza to jednak, że udowadniałem, że przyrost jest zbędny.

Raczej dla każdego poza Tobą jest tu jasne, że jak np piszesz o tym jakie seks powoduje zagrożenia, to nie oznacza z automatu, że uważa się, że seks jest zbędny. Analogicznie jeżeli przedstawiam pozytywne aspekty niżu, to nie oznacza, że uważam iż przyrost jest zbędny. To nie jest moim zdaniem trudne do zrozumienia.

Nie także, a wyłącznie. Myslisz, że mógłbym Cię w związku z tym nazwać kłamca? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

Pablo znowu kłamie.

Stare, znałem 

Trzeźwy, to popiszemy!

Lekarz bez specki 100k/miesiecznie :) Niezła wóda wjechała :)

1 minutę temu, fluber napisał:

Wczoraj w wątku begm skłamał kilka razy, a jak go przyłapałem to spierdolił. Jeszcze takiego łgarza na forum u nas nie było:)

Nie skłamałem ani razu. Nie podałem ram czasowych statow Porziego. Czyżbyś był za mało inteligentny, aby to zrozumieć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Nie także, a wyłącznie. Myslisz, że mógłbym Cię w związku z tym nazwać kłamca? :)

Przecież także i wyłącznie się nie wyklucza:) Ja przedstawiłem także pozytywy w odpowiedzi na negatywy, które pojawiły się w wątku. Wskazałem pozytywne aspekty, jednocześnie zaznaczając, że wcale nie uważam, że niż demograficzny to sukces. Wskazałem pozytywy w odpowiedzi na negatywy. 

Także myślę, że mógłbyś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Nom, a wilt chamberlain rzucał 100ppg;) oczywiście w pewnych ramach czasowych;)

W pewnych tak :) Za trudne?

3 minuty temu, fluber napisał:

Przecież także i wyłącznie się nie wyklucza:) Ja przedstawiłem także pozytywy w odpowiedzi na negatywy, które pojawiły się w wątku. Wskazałem pozytywne aspekty, jednocześnie zaznaczając, że wcale nie uważam, że niż demograficzny to sukces. Wskazałem pozytywy w odpowiedzi na negatywy. 

Także myślę, że mógłbyś:)

Wymieniając wyłącznie plusy niżu, nie pokazujesz, że przyrost jest zbędny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.