Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, starYfaN napisał:

No właśnie nie. Może sprzedać, o ile Orlen zgodzi się na sprzedaż danemu nabywcy.

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/bruksela-wymusila-zmiany-przy-fuzji-lotosu-i-orlenu-wielkie-zaskoczenie/1ng5g1z

Znasz szczegóły umowy długoterminowej na dostawy ropy? Jest częścią dealu.

Nie znam a szkoda, zapewne tam też zostaliśmy wyruchani. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mayor napisał:

Z drugiej strony należy się złota łopata.,Na poparcie swoich chorych urojeń wykopałeś artykuł z 1999 roku, na temat przepisu wprowadzony przez Giulianiego, który jako niezgodny z Konstytucją był stosowany sporadycznie .,Konsekwencje jazdy po pijaku w US- DWI ,albo DUI zależy od Stanu są dużo bardziej dotkliwe niż utrata pojazdu .,Jeżeli byś chciał skopiować amerykańskie regulacje prawne w celu oczyszczenia polskich ulic ze Stuhrów i Kozidraków, to cena za takie oczyszczenie jest bardzo wysoka, gdyż byłoby to tysiące (często młodych) ludzi wykluczonych ze społeczeństwa ,

Nie chciałbym takiego zamordyzmu w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Przecież Ty popierasz każdy zamordyzm wprowadzany przez PiS pod przykrywką zwiększenia bezpieczeństwa. Fluber kurde jak Ty możesz takie rzeczy pisać i potem spojrzeć w lustro..  

Fluber patrzy tylko w lusterko wsteczne - przecież jego Złajdaczona Prawica zapierdala przez 8 lat na wstecznym, ku centralnie sterowanej gospodarce państwowych przedsiębiorstw ,pod płaszczykiem repolonizacji nacjonalizuje całe sektory gospodarki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sebastian napisał:

Przecież Ty popierasz każdy zamordyzm wprowadzany przez PiS pod przykrywką zwiększenia bezpieczeństwa. Fluber kurde jak Ty możesz takie rzeczy pisać i potem spojrzeć w lustro..  

Ustalmy fakty. To że popieram zaostrzenie prawa w jakimś konkretnym obszarze, nie oznacza ze będę popierał nawet najbardziej ekstremalny zamordyzm na dużą skalę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Ustalmy fakty. To że popieram zaostrzenie prawa w jakimś konkretnym obszarze, nie oznacza ze będę popierał nawet najbardziej ekstremalny zamordyzm na dużą skalę

Obudź się. PiS zaostrza rygor w każdy kolejnym obszarze. Ty broniłeś  tutaj każdej takiej inicjatywy. Ty jesteś za zamordyzmem i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sebastian napisał:

Obudź się. PiS zaostrza rygor w każdy kolejnym obszarze. Ty broniłeś  tutaj każdej takiej inicjatywy. Ty jesteś za zamordyzmem i tyle. 

To miło, że spędzasz niedzielne popołudnie na wyjaśnianiu komuś w internecie kim jest, bo sam tego nie wie! Cieszy mnie jak bardzo się wczułeś! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mayor napisał:

Fluber patrzy tylko w lusterko wsteczne - przecież jego Złajdaczona Prawica zapierdala przez 8 lat na wstecznym, ku centralnie sterowanej gospodarce państwowych przedsiębiorstw ,pod płaszczykiem repolonizacji nacjonalizuje całe sektory gospodarki 

a i tak przysłowiowe mayory walą tu drzwiami i oknami - także z tzw. krajów 'wolnościowych' ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, julekstep napisał:

a i tak przysłowiowe mayory walą tu drzwiami i oknami - także z tzw. krajów 'wolnościowych' ❤️ 

Bo USA to kraj kontrastów. Tam dobrze żyjesz będąc specjalistą, osobą o dużych zdolnościach. Jak ktoś całe życie był prostym robolem, to dla niego lepiej żyć w socjalistycznym raju takim jak Polska. Wszak wielokrotnie powtarzano, że tutaj właśnie najlepiej mają niewykształceni, prości ludzie żyjący na koszt tej lepszej części społeczeństwa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RappaR napisał:

Bo USA to kraj kontrastów. Tam dobrze żyjesz będąc specjalistą, osobą o dużych zdolnościach. Jak ktoś całe życie był prostym robolem, to dla niego lepiej żyć w socjalistycznym raju takim jak Polska. Wszak wielokrotnie powtarzano, że tutaj właśnie najlepiej mają niewykształceni, prości ludzie żyjący na koszt tej lepszej części społeczeństwa 

 No gratuluję wykształconemu specjaliście ,o dużych zdolnościach, który się zalicza do tej lepszej części społeczeństwa., I jeszcze jakie bogate słownictwo :''Wszak " powiem Ci ,że ta gorsza cześć społeczeństwa ,którą tak gardzisz facetów, których bije kobieta określa różnymi niezbyt dyplomatycznymi epitetami.,Jeżeli  chodzi o pomoc socjalną to nie wiem jak w USA ,ale w NYC znam temat, gdyż pracowałem jako wolontariusz dla fundacji pomagającej byłym więźniom i miałem kontakty z HRA(Human Resources Adm. tamtejszy MOPS ) to miesięczna pomoc socjalna w formie różnych benefitów może wynieść ok.$ 3000 , oprócz tego raz w roku można się ubiegać o jednorazową zapomogę One Shot Deal w wysokości do $ 7000 https://access.nyc.gov/programs/one-shot-deal/ .,Nawet tarcza Covidowa ,którą PiS tak się chwali to w US trafiła do wszystkich w formie konkretnych czeków, a w Polsce to nie wiem kto dostał, oprócz Świerzyńskich i Martyniuków? Ale największy kontrast jest w służbie zdrowia tu opóźnienie Polski wobec USA można liczyć w dziesiątkach lat.,Tu nawet nie chodzi o sprzęt czy infrastrukturę , tylko o sam personel medyczny , a w szczególności lekarzy., Nic dziwnego że społeczeństwo traci zaufanie do oficjalnej medycyny i szuka pomocy w medycynie ludowej/niekonwencjonalnej., Różnej maści projekty medyczne posłów Mejzy , czy szamani i szeptuchy którzy są propagowani przez innego posła -  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/mieczysław-baszko-broni-łukasza-mejzy-powołał-się-na-szeptuchy-z-podlasia-i-szamana-z-meksyku/ar-AARlYKc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mayor napisał:

że ta gorsza cześć społeczeństwa ,którą tak gardzisz

Gdzie ja napisałem, że nią gardzę?

2 godziny temu, mayor napisał:

Nic dziwnego że społeczeństwo traci zaufanie do oficjalnej medycyny i szuka pomocy w medycynie ludowej/niekonwencjonalnej.,

https://www.samhsa.gov/homelessness-programs-resources/hpr-resources/rise-prescription-drug-misuse-abuse-impacting-teens

To już wolę w Polsce :) 

2 godziny temu, mayor napisał:

,którą tak gardzisz facetów, których bije kobieta określa różnymi niezbyt dyplomatycznymi epitetami.,

Możesz mnie oświecić jakie to epitety?

2 godziny temu, mayor napisał:

NYC znam temat, gdyż pracowałem jako wolontariusz dla fundacji pomagającej byłym więźniom i miałem kontakty z HRA(Human Resources Adm. tamtejszy MOPS ) to miesięczna pomoc socjalna w formie różnych benefitów może wynieść ok.$ 3000 , oprócz tego raz w roku można się ubiegać o jednorazową zapomogę One Shot Deal w wysokości do $ 7000

Fascynujące, a i tak prawie co 10 Amerykanin jest bezdomny, albo mieszka w przyczepie kempingowej :)

To co oni z tym robią? Faktycznie taki jest czynsz na miejsce na śpiwór na chodniku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cardi napisał:

 

Dzień bez wysrywu partii Rakłem dniem straconym. Wspaniałego poniedziałku.

podoba mi się ten twitt, pokazuje jakim Roberto jest kozakiem

2 godziny temu, RappaR napisał:

Gdzie ja napisałem, że nią gardzę?

https://www.samhsa.gov/homelessness-programs-resources/hpr-resources/rise-prescription-drug-misuse-abuse-impacting-teens

To już wolę w Polsce :) 

Możesz mnie oświecić jakie to epitety?

Fascynujące, a i tak prawie co 10 Amerykanin jest bezdomny, albo mieszka w przyczepie kempingowej :)

To co oni z tym robią? Faktycznie taki jest czynsz na miejsce na śpiwór na chodniku? 

hmmm chyba masz wypaczony obraz USA - pojedź tam sobie raz to będziesz miał inne odczucia ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Cardi napisał:

 

Dzień bez wysrywu partii Rakłem dniem straconym. Wspaniałego poniedziałku.

Pani Dorota gdyby oprócz kalkulatora  (którego też używa niepoprawnie bo bierze kwoty brutto zamiast netto) miała mózg, to wpierw zadałaby sobie pytanie czy Lewandowski musiał te pieniądze wpłacać. Bo przecież płaci podatki i to z podatków takie instytucje powinny być obsługiwane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Sebastian napisał:

Pani Dorota gdyby oprócz kalkulatora  (którego też używa niepoprawnie bo bierze kwoty brutto zamiast netto) miała mózg, to wpierw zadałaby sobie pytanie czy Lewandowski musiał te pieniądze wpłacać. Bo przecież płaci podatki i to z podatków takie instytucje powinny być obsługiwane.

chciała zasugerować że dla Roberta to jak rzucenie piątaka na tacę 

Teraz, Cardi napisał:

Ale Pani Dorota nie wygrywa nagrody na tłita dnia.

Niby 1 kwietnia a 21 listopada.

Hahahahaha

@fluber zaraz znajdzie cywilizowany kraj który to testował 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Cardi napisał:

Ale Pani Dorota nie wygrywa nagrody na tłita dnia.

Niby 1 kwietnia a 21 listopada.

Po co testować progi zwalniające jak są Tiry zwalniające ? Proponuję zwyczajnie poobserwować istniejące sytuacje na dojeździe do Łodzi A2 w piątki po godzinie 16stej. Jedzie się lewym pasem 30-40 na godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sebastian napisał:

Po co testować progi zwalniające jak są Tiry zwalniające ? Proponuję zwyczajnie poobserwować istniejące sytuacje na dojeździe do Łodzi A2 w piątki po godzinie 16stej. Jedzie się lewym pasem 30-40 na godzinę.

ale lepiej rozdawać hajs zamiast tam poszerzyć o jeden pas drogę ( teren jest pod to przygotowany )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sebastian napisał:

Po co testować progi zwalniające jak są Tiry zwalniające ? Proponuję zwyczajnie poobserwować istniejące sytuacje na dojeździe do Łodzi A2 w piątki po godzinie 16stej. Jedzie się lewym pasem 30-40 na godzinę.

A4 Wrocław - DE, dwa pasy, brak awaryjnego, pierdylion ciężarówek, jak zjedziesz na prawy, to nie wrócisz na lewy, bo wszyscy cisną byle do S3, byle do rozwidlenia na Olszynę. 

A i tak co jakiś czas wszyscy do 40 zwalniają, jedziesz, wypadku nie widać, nagle wszyscy przyspieszają i jest "normalnie".

O co chodzi? Nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.