Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, julekstep napisał:

a joseph wyciąga te mniej istotne elementy z dyskusji (to że ktoś kłamie to co tam!)

 

w sumie to nie jest zaskakujące!

Wzniosleś się na wyżyny dedukcji Watsonie  

 

Zaprzeczenie temu że "chodzicie" w trójkę ma tyle samo sensu co zaprzeczenie flubera że wspierał PiS 

5 minut temu, Koelner napisał:

ale to jest prewencja , jadąc trzeźwo też możesz coś odjebać 

Możesz, ale twoje odruchy, kontrola otoczenia, zdolność oceny sytuacji, wzrok nie są zaburzone 

A jeśli są to powinieneś przestać prowadzić pojazdy 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Koelner napisał:

ale to jest prewencja , jadąc trzeźwo też możesz coś odjebać 

a jadąc po pijaku już coś odjebałeś (z prawnego punktu widzenia) :) 

prewencyjne to mogą być progi zwalniające :P 

18 minut temu, josephnba napisał:

Wzniosleś się na wyżyny dedukcji Watsonie  

 

Zaprzeczenie temu że "chodzicie" w trójkę ma tyle samo sensu co zaprzeczenie flubera że wspierał PiS 

serio nie zrozumiałeś tego co mnie zdenerwowało w postach mayora kłamiącego jakobym (jako jeden z dwóch jątrzących w ramach 'trójcy') pisał coś o jego deportacji? xDDD

 

SHERLOCKU k****, OGARNIJ SIĘ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, fluber napisał:

Jeżeli ktoś biega z siekiera po mieście i nią macha na oślep to mu się zabiera siekierę, jak biega z nożem po mieście i macha nim na oślep to mu się zabiera nóż, jeżeli ktoś jeździ napruty autem, to mu się zabiera auto. Bardzo prosta zależność - zabierasz "narzędzie popełnienia przestępstwa" żeby nie doszło do powtórki. 

Czyli gwałcicieli kastrujemy, a złodziejom ucinamy ręce. Chyba, że uciekają to też nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, julekstep napisał:

a jadąc po pijaku już coś odjebałeś (z prawnego punktu widzenia) :) 

prewencyjne to mogą być progi zwalniające :P 

serio nie zrozumiałeś tego co mnie zdenerwowało w postach mayora kłamiącego jakobym (jako jeden z dwóch jątrzących w ramach 'trójcy') pisał coś o jego deportacji? xDDD

 

SHERLOCKU k****, OGARNIJ SIĘ!

O deportacji widziałem tylko wpisy rappara 

A odniosłem się tylko do wpisu o Trójcy, bez kontekstu 

W sumie jak się zastanowić, to powinieneś się cieszyć. Wjebalem się w rozmowę "z dupy", wzoruję się na tobie 

Teraz, Cardi napisał:

Jest, bo część kobiet w ten sposób próbuje sobie odbić brak awansu w pracy.

Chyba, że za składanie fałszywych zeznań odcinamy języki.

Łechtaczki w tym przypadku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Cardi napisał:

 

Czyli gwałcicieli kastrujemy, a złodziejom ucinamy ręce. Chyba, że uciekają to też nogi.

Chyba, że gwałciciel używa prezerwatywy, wtedy zabieramy tylko to, a jeśli złodziej ukradnie w rękawiczkach, to zabieramy rękawiczki.

Wszak pijanemu kierowcy zabieramy auto, nie ucinamy dłonie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile sam pomysł z zabieraniem samochodu nie jest idealny bo rodzi dodatkowe niepotrzebne koszty , o tyle kompletnie nie rozumiem obrońców prawa własności, którzy krytykują odbieranie samochodu, a chcą zwiększenia kary grzywny/uzależnienia kary od dochodu. To moje pieniądze nie są moją własnością? Czym się różni zabieranie mi samochodu za 30 tyś od zabrania 30 tyś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Regis napisał:

Oczywiście, dlatego piszę że to nie jest idealne rozwiązanie, bo rodzi dodatkowe koszty i problemy. 

Nie rozumiem tylko logiki, która mówi że zabieranie samochodu jest takie straszne, a jako rozwiązanie proponują zwiększenie kar finansowych. 

Luźne porównanie jest takie, czy wolałbyś karę grzywny czy komornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Regis napisał:

Wolałbym grzywnę, ale ja nie pisałem o tym co by wolał sprawca bo to jest akurat mało istotne, to nie jego koncert życzeń. 

No przecież sam sobie wytłumaczyłeś. Lepsza kara pieniężna niż konfiskata samochodu, tak samo jak lepszy mandat niż wizyta komornika biorącego coś z domu pod pachę jako kara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.