Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, fluber napisał:

Ostro jedziesz po liberalnej elicie. Jeszcze będą z Ciebie ludzie! 

Jak ktoś jest dupkiem to przekonania polityczne nie mają znaczenia., Nie umiał się dogadać z poszkodowanym, myślał że kolesia weźmie na huki.,Wystarczyło zadzwonić po Maćka żeby przyniósł reklamówkę z Biedronki, a jak nie to w ostateczności dać gościowi kluczyki do Lexusa i wrócić do domu na skuterze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, ignazz napisał:

Jazda po pijanemu jest karygodna ale wrzucanie takich wysokich finansowo kar w KK i to w kwestii ruchu drogowego to głupota.  Przepis przepadnie bo to bubel już w samym akapicie o kierowcach zawodowych gdzie jest inne ( dużo łagodniejsze traktowanie). Do śmieci. 

Kierowcy zawodowi nie jeżdżą swoimi autami, więc trudno im je zabrać, choć te 5 tysięcy to nie jest dużo w porównaniu do wartości auta. 

Zrobiłi limit od promila więc nie będą zabierać ludziom na kacu. Każdy sposób dojechania pijanej patologii za kółkiem na propsie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Kierowcy zawodowi nie jeżdżą swoimi autami, więc trudno im je zabrać, choć te 5 tysięcy to nie jest dużo w porównaniu do wartości auta. 

Zrobiłi limit od promila więc nie będą zabierać ludziom na kacu. Każdy sposób dojechania pijanej patologii za kółkiem na propsie. 

Ale przecież auta leasingowane tez nie są moja własnością. A limitu 5000 nie ma tylko wycena. Do skasowania zapis. 

Niezgodny z konstytucja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, fluber napisał:

Mocno pod publiczkę, kiedyś był podobny pomysł i jakieś mądre głowy twierdziły że to niekonstytucyjne itp 

Nie pamiętam dokładnie bo to było za PO (pomysł) 

I nie, nie podziała 

Lidzoe z pierwszych stron gazet żyją w przekonaniu że im wolno więcej 

Kurski też szalał, parkował na kopertach i zlapany na gorącym przez dziennikarza zwyczajnie się zaśmiał że "na chwilę stanął"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

Mocno pod publiczkę, kiedyś był podobny pomysł i jakieś mądre głowy twierdziły że to niekonstytucyjne itp 

Nie wiem jak z konstytucyjnoscia, ale podobne rozwiązania funkcjonują we Francji, Szwajcarii, Danii, czy Australii ( i jeszcze paru krajach), więc zawsze miło równać do cywilizowanych krajów i może to konstytucja po prostu wymaga zmiany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Nie wiem jak z konstytucyjnoscia, ale podobne rozwiązania funkcjonują we Francji, Szwajcarii, Danii, czy Australii ( i jeszcze paru krajach), więc zawsze miło równać do cywilizowanych krajów i może to konstytucja po prostu wymaga zmiany. 

to wprowadź też związki partnerskie, aborcje lgbt w szkołach jak tak lubisz wszystko kopiować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

a dlaczego konfiskata samochodu? może całego majątku lub tylko silnika? państwo zamordystyczne 

Żeby uniemożliwić mu dalsze popełnianie przestępstw. Myślę że logicznym jest zabrać pijanemu kierowcy akurat samochód, a nie na przykład lodówkę. 

No i rozwiązanie się sprawdziło w kilku panstwach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

to wprowadź też związki partnerskie, aborcje lgbt w szkołach jak tak lubisz wszystko kopiować 

Aborcję LGBT? Zostaw już tych "pedałów" W spokoju. 

Poza tym nie jestem premierem, więc nie mogę nic wprowadzić

Teraz, Koelner napisał:

w Miami, WBrytanii i Szwajcarii możesz mieć 0.8 - wprowadźmy to 

Ciekawa jest Twoja złość na dodatkowe kary za jeżdżenie najebanym i chęć podniesienia dopuszczalnych promili za kierownicą. Układa się to w logiczną całość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Aborcję LGBT? Zostaw już tych "pedałów" W spokoju. 

pedały nie są z aborcji 

Teraz, fluber napisał:

Poza tym nie jestem premierem, więc nie mogę nic wprowadzić

dzięki takim jak Ty są wprowadzane takie eksperymenty 

 

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Bo kara jest tak samo bolesna i dla bogatych i biednych. 

przecież to jest szukanie dodatkowego hajsu a owce chwalą to i przyklepują 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.