Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Koelner napisał:

przecież Gowin to jakiś szeregowy poseł który c*** wie co robi nadal w polityce, taka kopia soft Marka Jurka 

Był ministrem sprawiedliwości w latach 11-13 w rządzie PO. Wg paska odpowiada za sztandarową inwetycję, która nie nadaje się do użytku. Posrednio winni są jego wyborcy, czyli ludzie, których reprezentował..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pablo81 napisał:

Był ministrem sprawiedliwości w latach 11-13 w rządzie PO. Wg paska odpowiada za sztandarową inwetycję, która nie nadaje się do użytku. Posrednio winni są jego wyborcy, czyli ludzie, których reprezentował..

a Morawiecki doradzał Tuskowi, przecież wiele razy pisałem że to jeden c*** kto rządzi :P no za PO się budowało a za PiS rozdawało - taka jest jedna różnica 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Koelner napisał:

a Morawiecki doradzał Tuskowi, przecież wiele razy pisałem że to jeden c*** kto rządzi :P no za PO się budowało a za PiS rozdawało - taka jest jedna różnica 

No nie wiem.

1 Narodowy = 28 Sasinów, a nie nadaje się do użytku. To był kosztowny błąd min. Gowina.

Było, minęło.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odklejony dziadzio przestał być nawet zabawny, teraz to już jest mi go zwyczajnie szkoda. 

Stary smutny mały człowiek z kompleksem Boga  

 

 

Większe jaja dziś na zakopiance

Podobno jesteśmy tak bogatym krajem że stać nas na takie inwestycje jak ekspresówka do zakopca i to bez środków z zewnątrz! 

UE wywala 1.5 mld na ten projekt a nikt na oficjalnym otwarciu nie wspomina o tym nawet słowem. Odbiera się możliwość wypowiedzi unijnemu przedstawicielowi 

To jest dopiero powód do wstydu 

Tym bardziej że chwilę wcześniej Kaczyński mówi w Wadowicach że Unia nam pieniędzy nie daje... 

 

Ja to chyba zorganizuje na FB akcję głosuj na PiS, niech posprzątają to gówno. 

Nikomu nie życzę wygranej za rok tak jak PiSowi, no może do spółki z konfą. Sytuacja ekonomiczna wykończy najbliższego zwycięzcę wyborów w Polsce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

Sytuacja ekonomiczna wykończy najbliższego zwycięzcę wyborów w Polsce 

Wszyscy poza PiSem mogą użyć argumentu sprzątania po nieudacznikach. PiS nie, im będzie najtrudniej.

 

Chociaż znając życie będą dalej cisnąć to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tez macie takie wrażenie, ale wydaje mi się, ze polityka strasznie wyciszyła się w ostatnim czasie w społeczeństwie na żywo. Narzekanie na ceny to jedno, ale znowu - nikogo wśród osób, które znam nie dotyka to w taki sposób, by zmieniało to w jakikolwiek sposób ich styl bycia, poza tym praktycznie w ogóle się nie gada o polityce 

wedlug mnie duży plus 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.