Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, blackmagic napisał:

Jezeli porownujesz to co robi Pan Wojciech z tym co robia dziennikarze tvp to chyba masz cos nie halo z percepcja.

chyba Ty masz cos nie halo z percepcja jesli nie potrafisz zinterpretowac udawania robienia listy przebojow trojki z kandydatem najwiekszej partii opozycyjnej na prezydenta w srodku kampanii wyborczej podczas ktorego Pan Wojciech spuszcza sie nad wysublimowanym gustem muzycznym tegoz kandydata ktory w niczym nie przypomina gustu typowego polaka cebulaka.

juz pare lat temu badania wykazaly ze beton antypisowski jest znacznie twardzy niz ten pisowski ale teraz jakby powtorzyli badania to wynik wywaliloby chyba poza skale.

4 minuty temu, Artlan napisał:

No bez przesady. Stankiewicz, Mazurek, Rymanowski 

rowniez gajcego bym tu dorzucil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

rowniez gajcego bym tu dorzucil

Onet ogólnie zebrał fajną ekipę - Stankiewicz, Gajcy, Schwertner. 

Cytat

juz pare lat temu badania wykazaly ze beton antypisowski jest znacznie twardzy niz ten pisowski ale teraz jakby powtorzyli badania to wynik wywaliloby chyba poza skale.

Na tym forum tego nie widać. Np. Kidawy bronił tylko vasquez. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Tecu napisał:

A Wy stosujecie się do wytycznych premiera? 

Nas nie stać by mieć swoją ulubioną restauracje. Ośmiorniczki tylko mrożone ze sklepu dla biedaków. 

Ale Morawieckiemu pewnie żona stawia. Albo żona Szumowskiego. 

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

chyba Ty masz cos nie halo z percepcja jesli nie potrafisz zinterpretowac udawania robienia listy przebojow trojki z kandydatem najwiekszej partii opozycyjnej na prezydenta w srodku kampanii wyborczej podczas ktorego Pan Wojciech spuszcza sie nad wysublimowanym gustem muzycznym tegoz kandydata ktory w niczym nie przypomina gustu typowego polaka cebulaka.

juz pare lat temu badania wykazaly ze beton antypisowski jest znacznie twardzy niz ten pisowski ale teraz jakby powtorzyli badania to wynik wywaliloby chyba poza skale.

rowniez gajcego bym tu dorzucil

Ale to jest ciagle lista muzyczna a ty to porownujesz do tego co robi tvp ?! Nikt tam rzeczywistości nie zaklamuje chyba ze uwazasz ze gust muzyczny trzaskowskiego nie jest lepszy niz przecietnego Polaka

Godzinę temu, Artlan napisał:

No bez przesady. Stankiewicz, Mazurek, Rymanowski - to tak na szybko, bez głębszego namysłu. W sumie to nawet taka Gozdyra jest również ok. 

Super. Wszyscy 4. Na ilu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, blackmagic napisał:

Ale to jest ciagle lista muzyczna a ty to porownujesz do tego co robi tvp ?! Nikt tam rzeczywistości nie zaklamuje chyba ze uwazasz ze gust muzyczny trzaskowskiego nie jest lepszy niz przecietnego Polaka

gust muzyczny trzaskowskiego nie jest lepszy niz przecietnego Polaka. nie ma lepszych i gorszych gustów muzycznych.

nie udawaj ze nie rozumiesz czym bylo robienie tej listy z trzaskowskim w kampanii prezydenckiej bo doskonale rozumiesz.

42 minuty temu, Tecu napisał:

A Wy stosujecie się do wytycznych premiera? 

 

i jak potem Polacy maja traktowac zagrozenie powaznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fluber napisał:

gust muzyczny trzaskowskiego nie jest lepszy niz przecietnego Polaka. nie ma lepszych i gorszych gustów muzycznych.

nie udawaj ze nie rozumiesz czym bylo robienie tej listy z trzaskowskim w kampanii prezydenckiej bo doskonale rozumiesz.

i jak potem Polacy maja traktowac zagrozenie powaznie?

Pewnie ze rozumiem ale to ciagle jest kilometr od tego co robi tvp.

Co do gustów muzycznych i kazdych innych - oczywiscie ze sa lepsze i gorsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, blackmagic napisał:

Pewnie ze rozumiem ale to ciagle jest kilometr od tego co robi tvp.

Co do gustów muzycznych i kazdych innych - oczywiscie ze sa lepsze i gorsze. 

to jest troche co innego niz robi tvp.

jakie gusty muzyczne sa lepsze a jakie gorsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

dziennikarz ktory odchodzi z radia bo jest "upolitycznione" zeby poprowadzic liste przebojow z rafalem trzaskowskim jest niepowazny.

Znów kłamiesz. Jak zwykle.

Wojciech Mann o swoich powodach odejścia z Trójki https://kultura.onet.pl/muzyka/wiadomosci/wojciech-mann-po-odejsciu-z-trojki-destrukcja-radia-trwa-juz-od-dawna/n7hvf73

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

standardy w dziennikarstwie nie zaleza od miejsca pracy.

zgadza sie. osobiscie jestem zdruzgotany postawa manna 

A jak tam z Twoją oceną postawy Kurskiego ? Też jesteś zdruzgotany ? Czy Ci nie przeszkadza, że znów jest w TVP  ? 

Masz podwójne standardy kłamczuszku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sebastian napisał:

Znów kłamiesz. Jak zwykle.

Wojciech Mann o swoich powodach odejścia z Trójki https://kultura.onet.pl/muzyka/wiadomosci/wojciech-mann-po-odejsciu-z-trojki-destrukcja-radia-trwa-juz-od-dawna/n7hvf73

 

 

Wszelkie próby upolityczniania czy upartyjniania działalności Programu Trzeciego są nie do przyjęcia, ponieważ media publiczne nie należą do partii politycznych ani do nas, dziennikarzy, tylko do Polaków, którzy je utrzymują - piszą w liście dziennikarze Trójki, m.in. Wojciech Mann

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Mann: Robią z Trójki tubę propagandową PiS. Nie widzę się tam

Ale nie jest to powodem jego odejścia. A to sugerowałeś. To co walnąłeś teraz - wytłuszczonym powiększonym drukiem  (myślisz, że jak będziesz tak robił to Ci tu ktoś uwierzy ?) to jest opinia na temat tego co się tam dzieje. Mann już przed swoim mówił o upolitycznieniu Trójki i mówi to teraz. Ale odszedł z powodu Anny Gacek. 

4 minuty temu, fluber napisał:

Wszelkie próby upolityczniania czy upartyjniania działalności Programu Trzeciego są nie do przyjęcia, ponieważ media publiczne nie należą do partii politycznych ani do nas, dziennikarzy, tylko do Polaków, którzy je utrzymują - piszą w liście dziennikarze Trójki, m.in. Wojciech Mann

Znajdź sobie wypowiedzi Manna już z 2018 roku. Walił prosto z mostu co o tym myśli i dalej pracował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sebastian napisał:

A jak tam z Twoją oceną postawy Kurskiego ? Też jesteś zdruzgotany ? Czy Ci nie przeszkadza, że znów jest w TVP  ? 

Masz podwójne standardy kłamczuszku.

nie zycze sobie zebys mnie obrazal. ogolnie rekomenduje zebys nie uzywal tutaj slow ktorych bys nie powiedzial mi twarza w twarz. od razu powinno zrobic sie milej. poza tym za takie zaczepki latwo zlapac bana na forum. po co Ci to? 

o kurskim pisalem w watku o polityce juz 3 lata temu ze nie powinien byc prezesem tvp wiec nietrudno sie domyslic co mysle o tym teraz. pare postow wyzej masz tez moja opinie na temat tvp ktora nie jest wieksza tajemnica na forum. wielokrotnie wypowiadalem sie tutaj bardzo negatywnie o tvp.

 

9 minut temu, Sebastian napisał:

 

Znajdź sobie wypowiedzi Manna już z 2018 roku. Walił prosto z mostu co o tym myśli i dalej pracował. 

To nie jest decyzja, którą podjąłem w ciągu sekundy. Bujałem się z nią o wiele dłużej. Musiała jednak w końcu zapaść. To narastało i w którymś momencie przestałem znajdować siły na bronienie jakiegoś skraweczka, w którym swobodnie się czułem. To nie jest komfortowe, że czuję się swobodnie, a dookoła wszyscy albo mają już przetrącone kręgosłupy, albo cichaczem czekają, żeby ich nie dotknęło coś złego

naprawde te wypowiedzi nie sa trudne w interpretacji. mam nadzieje ze bedziesz mial na tyle jaj zeby mnie przeprosic za to ze mnie nieslusznie obrazasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

nie zycze sobie zebys mnie obrazal. ogolnie rekomenduje zebys nie uzywal tutaj slow ktorych bys nie powiedzial mi twarza w twarz. od razu powinno zrobic sie milej. poza tym za takie zaczepki latwo zlapac bana na forum. po co Ci to? 

o kurskim pisalem w watku o polityce juz 3 lata temu ze nie powinien byc prezesem tvp wiec nietrudno sie domyslic co mysle o tym teraz. pare postow wyzej masz tez moja opinie na temat tvp ktora nie jest wieksza tajemnica na forum. wielokrotnie wypowiadalem sie tutaj bardzo negatywnie o tvp.

 

Nie miałbym żadnego kłopotu aby CI to powiedzieć twarzą w twarz to raz, myślisz, że się Ciebie przestraszę ? No bez jaj.

A dwa, że jak ktoś kłamie i mataczy to będę to nazywał po imieniu a Ty możesz to sobie zgłaszać do samego pana Boga. Żeby było miło to musisz przestać kłamać. Przestaniesz i zrobi się miło. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, fluber napisał:

gust muzyczny trzaskowskiego nie jest lepszy niz przecietnego Polaka. nie ma lepszych i gorszych gustów muzycznych.

W USA porównano związek pomiędzy wynikami testów SAT a gustami muzycznymi. 

Najwyższe wyniki we wspomnianych testach uzyskali słuchacze Beethovena, potem byli fani Radiohead, następnie między innymi Dylan i Pink Floyd, gdzieś po środku sympatycy ambitniejszego mainstreamu typu Queen czy Pearl Jam a najniższe wyniki uzyskali słuchacze popu, gospel i Lil Wayne'a. :)   

W sumie raczej bez niespodzianek. Gdyby badanie dotyczyło gustu filmowego, książkowego czy telewizyjnego to pewnie osoby z najniższymi wynikami okazaliby się fanami komedii romantycznych, telenowel, harlequinów i paradokumentów.

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.