Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Sebastian napisał:

Po pierwsze to Mann nie Niedźwiecki, ja wiem, że dla trolla to wszystko jedno ale, żeby dla Ciebie ?

Po drugie - wróg mojego wroga, jest moim przyjacielem.

dziennikarz ktory odchodzi z radia bo jest "upolitycznione" zeby poprowadzic liste przebojow z rafalem trzaskowskim jest niepowazny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

dziennikarz ktory odchodzi z radia bo jest "upolitycznione" zeby poprowadzic liste przebojow z rafalem trzaskowskim jest niepowazny.

Każdy ma swoje poglądy. Ważne by te poglądy nie przeszkadzały w pracy. Gdyby wciąż był pracownikiem Trójki to bym Ci przyznał rację. Nie jest jednak, więc może robić co chce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał:

Każdy ma swoje poglądy. Ważne by te poglądy nie przeszkadzały w pracy. Gdyby wciąż był pracownikiem Trójki to bym Ci przyznał rację. Nie jest jednak, więc może robić co chce. 

robic moze co chce. po prostu robiac to co robi jest niepowazny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież Mann ucieka z trójki, bo chce uciec od polityki...jak to się ma do prowadzenia audycji z kandydatem na prezydenta? 
 

Mam nieodparte wrazenie w ogole, ze to na czym opozycja mogła ugrać za friko, czyli afera „trójkowa” w ciągu 2-3 dni zostało rozmyte w mig przez „niezależnych” dziennikarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polskignom napisał:

Ale przecież Mann ucieka z trójki, bo chce uciec od polityki...jak to się ma do prowadzenia audycji z kandydatem na prezydenta?

Rafał Trzaskowski, jako syn wybitnego jazzmana Andrzeja Trzaskowskiego, chwalił się znajomością różnych gatunków muzycznych - wśród swoich faworytów wymieniał Franka Sinatrę, Sergio Mendesa, Manaam i Grzegorza Ciechowskiego

Gdybym - hipotetycznie - był pana muzycznym doradcą wizerunkowym, zacząłbym się bać. Doradca wizerunkowy powinien zapewnić swojemu podopiecznemu trafienie do maksymalnej grupy potencjalnych fanów, miłośników czy elektoratu. A pan kompletnie omija to, co na festiwalach potrafi rozbujać całą widownię. Chyba bym się powstrzymał od namawiania pana do wychwalania disco polo, bo nikt by panu nie uwierzył.

24 minuty temu, Tecu napisał:

Na szczęście jest to Twoja ocena a nie fakt. 

ty mozesz oceniac to jako dziennikarstwo. ja na pewno nie zamierzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polskignom napisał:

Ale przecież Mann ucieka z trójki, bo chce uciec od polityki...jak to się ma do prowadzenia audycji z kandydatem na prezydenta? 
 

Mam nieodparte wrazenie w ogole, ze to na czym opozycja mogła ugrać za friko, czyli afera „trójkowa” w ciągu 2-3 dni zostało rozmyte w mig przez „niezależnych” dziennikarzy...

 

Niedługo w radiu nowy świat będziemy mieli wizyty "" niezależnych"" niezwiazanych z żadną partią ludzi - stawiam na Stuhra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

Rafał Trzaskowski, jako syn wybitnego jazzmana Andrzeja Trzaskowskiego, chwalił się znajomością różnych gatunków muzycznych - wśród swoich faworytów wymieniał Franka Sinatrę, Sergio Mendesa, Manaam i Grzegorza Ciechowskiego

Gdybym - hipotetycznie - był pana muzycznym doradcą wizerunkowym, zacząłbym się bać. Doradca wizerunkowy powinien zapewnić swojemu podopiecznemu trafienie do maksymalnej grupy potencjalnych fanów, miłośników czy elektoratu. A pan kompletnie omija to, co na festiwalach potrafi rozbujać całą widownię. Chyba bym się powstrzymał od namawiania pana do wychwalania disco polo, bo nikt by panu nie uwierzył.

ty mozesz oceniac to jako dziennikarstwo. ja na pewno nie zamierzam

Tak tylko napisze, abstrahujac od wszystkiego, ze to co cytuje to akurat jest prawda - raczej nie to w duszy przecietnemu Polakowi.

A wracając do meritum - Pan Wojciech Mann chyba jest obecnie pracownikiem prywatnej stacji a Polskie Radio 3 jest chyba, podobnie jak tvp, stacja publiczna. 

Troche inne standardy wtedy obowiazuja.

I w końcu po 3 - skoro przez kilka ostatnich lat byli po naciskiem politycznym to teraz w prywatnym projekcie byc moze beda chcieli sobie odbic - ludzka rzecz i poki robia to na swoim i za swoje to ja nie mam nic do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fluber napisał:

Rafał Trzaskowski, jako syn wybitnego jazzmana Andrzeja Trzaskowskiego, chwalił się znajomością różnych gatunków muzycznych - wśród swoich faworytów wymieniał Franka Sinatrę, Sergio Mendesa, Manaam i Grzegorza Ciechowskiego

Gdybym - hipotetycznie - był pana muzycznym doradcą wizerunkowym, zacząłbym się bać. Doradca wizerunkowy powinien zapewnić swojemu podopiecznemu trafienie do maksymalnej grupy potencjalnych fanów, miłośników czy elektoratu. A pan kompletnie omija to, co na festiwalach potrafi rozbujać całą widownię. Chyba bym się powstrzymał od namawiania pana do wychwalania disco polo, bo nikt by panu nie uwierzył.

ty mozesz oceniac to jako dziennikarstwo. ja na pewno nie zamierzam

Rozumiem fluber, że cytujesz cudzą opinie, aby podeprzeć swoje oburzenie, które wygenerowałeś gdy tylko zobaczyłeś tweet wklejony w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, blackmagic napisał:

 

Troche inne standardy wtedy obowiazuja.

standardy w dziennikarstwie nie zaleza od miejsca pracy.

2 minuty temu, Mirwir napisał:

Rozumiem fluber, że cytujesz cudzą opinie, aby podeprzeć swoje oburzenie, które wygenerowałeś gdy tylko zobaczyłeś tweet wklejony w tym temacie?

zgadza sie. osobiscie jestem zdruzgotany postawa manna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, blackmagic napisał:

 

I w końcu po 3 - skoro przez kilka ostatnich lat byli po naciskiem politycznym to teraz w prywatnym projekcie byc moze beda chcieli sobie odbic - ludzka rzecz i poki robia to na swoim i za swoje to ja nie mam nic do tego

tak samo jak kiedy pis straci wladze, druga strona zacznie sobie odbijac ostatnie lata? i jak dlugo tak bedziemy? 

na tym polega dziennikarstwo? to ze w tvp pracuja w duzej mierze szmaty a nie dziennikarze ma usprawiedliwiac robienie z siebie szmaty zamiast dziennikarza bo bycie szmata za prywatne pieniadze jest bardziej zrozumiale? co to za mentalnosc? gdzie sa takie wartosci jak obiektywizm, rzetelnosc, prawda czy bezstronnosc?

5 minut temu, Mirwir napisał:

A poświęciłeś 30 minut na wysłuchanie tego "live" czy zdruzgotanie nie pozwoliło Ci na to?

zdruzgotanie nie pozwolilo mi na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

standardy w dziennikarstwie nie zaleza od miejsca pracy.

zgadza sie. osobiscie jestem zdruzgotany postawa manna 

Oczywiscie ze zaleza - tak jak w kazdej pracy. kazdy czlowiek ma swoje poglady i o ile w mediach publicznych jakis poziom obiektywnosci musi byc zachowany to w mediach publicznych te standardy sa nizsze to naturalne. Poza tym Pan Wojciech odszedl z powodu naciskow politycznych, teraz ich nie ma i byc moze okazuje swoje poparcie. Przypomne ze Pan Wojciech jest dzienniekarzem jiz glownie muzycznych wiec nie wiem o jakie standardy zreszta chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, blackmagic napisał:

Oczywiscie ze zaleza - tak jak w kazdej pracy. kazdy czlowiek ma swoje poglady i o ile w mediach publicznych jakis poziom obiektywnosci musi byc zachowany to w mediach publicznych te standardy sa nizsze to naturalne. Poza tym Pan Wojciech odszedl z powodu naciskow politycznych, teraz ich nie ma i byc moze okazuje swoje poparcie. Przypomne ze Pan Wojciech jest dzienniekarzem jiz glownie muzycznych wiec nie wiem o jakie standardy zreszta chodzi

https://pl.wikipedia.org/wiki/Etyka_dziennikarska

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest najwyraźniej taka, że z Trzaskowskim Mann może ułożyć wspólną listę. Polityk PIS ułożyłby listę za Manna bo skoro wybrał go suweren to on najlepiej wie czego suweren (Mann) oczekuje. To chyba podstawowy problem z PISem, że wiedzą najlepiej jak powinieneś żyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

tak samo jak kiedy pis straci wladze, druga strona zacznie sobie odbijac ostatnie lata? i jak dlugo tak bedziemy? 

na tym polega dziennikarstwo? to ze w tvp pracuja w duzej mierze szmaty a nie dziennikarze ma usprawiedliwiac robienie z siebie szmaty zamiast dziennikarza bo bycie szmata za prywatne pieniadze jest bardziej zrozumiale? co to za mentalnosc? gdzie sa takie wartosci jak obiektywizm, rzetelnosc, prawda czy bezstronnosc?

zdruzgotanie nie pozwolilo mi na to

Jezeli porownujesz to co robi Pan Wojciech z tym co robia dziennikarze tvp to chyba masz cos nie halo z percepcja.

Jezeli nastepna partia bedzie robila szmire w mediach publicznych to tak samo trzeba będzie to pietnowac.

I co ty masz z tym etosem dziennikarza? Kazdy lekarz to judym a nauczycielka to silaczka?

11 minut temu, fluber napisał:

No to nie mamy dziennikarzy w polsce (albo prawie nie mamy). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, polskignom napisał:

Ale przecież Mann ucieka z trójki, bo chce uciec od polityki...jak to się ma do prowadzenia audycji z kandydatem na prezydenta? 

Mannowi i Niedźwieckiemu nie przeszkadzały poglądy dyrekcji Trójki same w sobie tylko raczej realizacja tych poglądów w praktyce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.