Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Cardi napisał:

Nie wiem, Latkowski pewnie wie. Tak czy owak reakcja Kubusia pokazuje, że się wystraszył :) 

Nie wiem gdzie... jest wręcz przeciwnie. Latkowski pozwany przez Wojewódzkiego przed sądem albo z tych dowodów wysokoczy, albo się okaże że jest nagi. 

7 minut temu, Cardi napisał:

Poza tym trudniej się dostać na 10 min 1v1 z Wojewódzkim niż z wikarym z parafii, to i o materiały filmowe może być trudniej.

Ten film Latkowskiego w kontekście jakiegoś układu celebrytow-pedofili to niestety gówno. Nikogo konkretnie nie wskazał. Nawet cienia dowodów nie pokazał. Osrał jakieś osoby, które były po prostu w tym samym miejscu, w którym działała szajka gwałcicieli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krzemo napisał:

Nie wiem gdzie... jest wręcz przeciwnie. Latkowski pozwany przez Wojewódzkiego przed sądem albo z tych dowodów wysokoczy, albo się okaże że jest nagi. 

Ten film Latkowskiego w kontekście jakiegoś układu celebrytow-pedofili to niestety gówno. Nikogo konkretnie nie wskazał. Nawet cienia dowodów nie pokazał. Osrał jakieś osoby, które były po prostu w tym samym miejscu, w którym działała szajka gwałcicieli. 

Ta.. bywał tam bardzo często .. Korzystał z przywilejów itp. Nic nie widziałem nic nie słyszałem!? Zaiste prawda ich wyzwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jack napisał:

Wystraszył? Ciekawa interpretacja.

Każdego kto był przez lata w tym kurwidołku (w Sopocie takich wiele) można oskarżyć o pedofilie? Grażynę Wolszczak też? 

Atak na Latkowskiego - rozumiem.

Pozew - rozumiem.

"Jeśli tak ratujecie Polski Kościół to jestem ciekaw jak ratować będziecie siebie." - no ni c***a nie rozumiem.

2 minuty temu, Krzemo napisał:

Nie wiem gdzie... jest wręcz przeciwnie. Latkowski pozwany przez Wojewódzkiego przed sądem albo z tych dowodów wysokoczy, albo się okaże że jest nagi.

Mając w perspektywie proces, który jest niemal pewny jak podatki wyskakujesz z dowodów na dzień dobry? :) Serio?

3 minuty temu, Krzemo napisał:

Ten film Latkowskiego w kontekście jakiegoś układu celebrytow-pedofili to niestety gówno. Nikogo konkretnie nie wskazał. Nawet cienia dowodów nie pokazał. Osrał jakieś osoby, które były po prostu w tym samym miejscu, w którym działała szajka gwałcicieli. 

Możliwe, nie twierdzę, że Wojewódzki jest winny, ale powiedz mi jak długo musiałbyś strzelać kombinacją trzech randomowych nazwisk z pierwszych stron gazet, żeby wyszło Ci trio Wojewódzki, Szyc, Majdan? Przyśniło mu się to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Krzemo napisał:

Ten film Latkowskiego w kontekście jakiegoś układu celebrytow-pedofili to niestety gówno. Nikogo konkretnie nie wskazał. Nawet cienia dowodów nie pokazał. Osrał jakieś osoby, które były po prostu w tym samym miejscu, w którym działała szajka gwałcicieli. 

Film nic nie pokazał. Polega na plotkach, które zna przeciętny mieszkaniec Trójmiasta :P

no i robią darmową reklamę , byłem w Zatoce Sztuce przeważnie przelotnie ponieważ słaby tam jest klimat , taki bananowy-warszafski rodem z mazowieckiej.

jeśli zdarzyły się jakieś małolaty to niestety przykre jest to i szkoda ,że do takich sytuacji dochodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Mrtio napisał:

Ta.. bywał tam bardzo często .. Korzystał z przywilejów itp. Nic nie widziałem nic nie słyszałem!? Zaiste prawda ich wyzwoli.

Pewnie jak setki innych osób.

Sprawa tych klubów jest znana co najmniej od 2015 r. Dlaczego prokuratura dotychczas nie oskarżyła wymienianych przez Latkowskiego lub nie przesłuchała chociażby w charakterze świadka? Prokuratura Ziobry jest tak c***owa, że nie może dotrzeć do dowodów, które może ma teraz Latkowski? 

28 minut temu, Cardi napisał:

Mając w perspektywie proces, który jest niemal pewny jak podatki wyskakujesz z dowodów na dzień dobry? :) Serio?

Jesli są prawdziwie to nie ma to przecież znaczenia, kiedy będą ujawnione. Im szybciej tym lepiej. Chyba, że Latkowski nie chce ich pokazać, bo też kogoś chroni... Może szajkę, która latała samolotem do budeli z nieletnimi na Podkarpaciu. 

Na ten moment kogoś osrano i tyle. Spodziewałem się bomby a wyszedł bąk. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Cardi napisał:

Mając w perspektywie proces, który jest niemal pewny jak podatki wyskakujesz z dowodów na dzień dobry? :) Serio?

Czekaj, czekaj, Latkowski robi film w którym sugeruje, że ludzie z imienia i nazwiska należą do szajki pedofilskiej ale nie przedstawia na to żadnych dowodów poza prt scr z profilu facebookowego Zatoki sztuki, które dowodzą tylko tego, że dane osoby były w tym miejscu. Ale twoim zdaniem nie przedstawia dowodów dlatego, że przewidział, że zostanie  pozwany i dopiero w sądzie w obronie własnej te dowody pokaże. Toż to jest bzdura jakich mało. 

Latkowski oskarża nawet gościa, który wynajmował nieruchomość, że "wynajmował Pan na takie cele, że ludzi gwałcili tam". Serio? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jack napisał:

Czekaj, czekaj, Latkowski robi film w którym sugeruje, że ludzie z imienia i nazwiska należą do szajki pedofilskiej ale nie przedstawia na to żadnych dowodów poza prt scr z profilu facebookowego Zatoki sztuki, które dowodzą tylko tego, że dane osoby były w tym miejscu

Co?

Tuż po filmie Sylwester Latkowski w rozmowie z Michałem Adamczykiem skrytykował działanie organów śledczych w tej sprawie i zaapelował do niektórych celebrytów, m.in. Borysa Szyca, żeby opowiedziały o wszystkim, co widzieli w Zatoce Sztuki.

Jeżeli byłeś w klubie i widziałeś jak ktoś pudruje nosy, to należysz do szajki handlującej dragami?

4 minuty temu, Mrtio napisał:

Czyli już u niektórych przekaz będzie taki 

U siekielskich --- nastoletnie ofiary

U latkowskiego --- nastoletnie ku...y????????

Akurat tej dziennikarce zarzucać taką narrację? Serio? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Mrtio napisał:

Czyli już u niektórych przekaz będzie taki 

U siekielskich --- nastoletnie ofiary

U latkowskiego --- nastoletnie ku...y????????

 

przecież arcybiskup też twierdził, że te dzieci same:

"W opinii abp. Michalika "wiele tych molestowań udałoby się uniknąć, gdyby te relacje między rodzicami były zdrowe". – Słyszymy nieraz, że to często wyzwala się ta niewłaściwa postawa, czy nadużycie, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga – powiedział hierarcha."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lorak napisał:

przecież arcybiskup też twierdził, że te dzieci same:

"W opinii abp. Michalika "wiele tych molestowań udałoby się uniknąć, gdyby te relacje między rodzicami były zdrowe". – Słyszymy nieraz, że to często wyzwala się ta niewłaściwa postawa, czy nadużycie, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga – powiedział hierarcha."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, quevas napisał:

To jest robota na polityczne zamówienie. PIS i jego orkowie zawsze odwracają wektory znaczeń : 

Najbardziej zadowolony z tego filmu to jest chyba prezydent Sopotu. Piszę to na poważnie.

Przykra sprawa, że próbuje wytworzyć się podział na: ofiary księdza pedofila - dzieci, ofiara innego pedofila - małolaty, głupie nastolatki których rodzice nie upilnowali, a które same pakowały się do łóżek. Gwałcone, molestowane dzieci, ofiary bestii - są wykorzystywane jako pałka na przeciwników. Sekielski puszcza filmy tuż przed wyborami w wiadomym celu (swoich sympatii nie ukrywa), TVP robi film, żeby m.in uderzyć w swoją konkurencję czyli TVN. Latkowski to jednak słabawy reżyser. A, że elita warszafkowa bawi się od lat to wielu wie. Pamiętam jak kilka lat temu, chyba na jakimś roaście, robiono sobie żarty z zamiłowania Tymona Tymańskiego do bardzo młodych dziewczyn.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak były naciski z góry na dyrektora:

"Dziennikarz wyjaśnił, że program miał być realizowany w Dzień Babci, a dziennikarze sprawdzą, jaka jest kondycja finansowa seniorów. - Niecałą godzinę przed audycją dowiedzieli się, że gościem nie może być ktoś, kto jest przedstawicielem rejestru długów. Dostali SMS-y: "O babciach ma być bez długów, ma być miło i nie mówcie o zadłużeniu. Na pewno nie może być z gościem z rejestru długów" - relacjonował Zozuń.

- Wydawca odpowiada: "rozmawiałam z przedstawicielem rejestru długów. Gość z rejestru mówi, że sytuacja seniorów właśnie się poprawiła dzięki różnym programom społecznym". Dostaje odpowiedź od dyrektora: "nie zmienia to faktu, że nie zgadzają się na takie ujęcie Dnia Babci" - opisywał Zozuń."

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/afera-w-trojce-ernest-zozun-przedstawia-sms-y-i-maile-od-dyrektora/drvdxt9

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.