Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, jack napisał:

Nawet TVP atakując Trzaskowskiego wskazuje go jako najpoważniejszego kandydata do walki z Dudą. Trzaskowski ma szansę przejąć całe poparcie Hołowni, który był takim substytutem kandydata PO-TVN a Kosiniak wyląduje gdzieś na poziomie twardego PSL 3-4%. 

kazdy kandydat po wypadal w 2 turze gorzej niz wkk i holownia ( kiedy mkb byla jeszcze na szczycie sondazy) wiec moze celowo go pompuja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

kazdy kandydat po wypadal w 2 turze gorzej niz wkk i holownia ( kiedy mkb byla jeszcze na szczycie sondazy) wiec moze celowo go pompuja?

Nie wierzę w sondaże 2 tury. Różnice nie są na tyle duże by kogokolwiek, kto wejdzie do 2 tury z góry przekreślać.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kucio napisał:

Hołowni bliżej do Dudy niż Trzaskowskiemu. Trzaskowski to Biedroń KO

Nie sądzę, by w drugiej turze wyborcy Hołowni głosowali na Dudę. Hołownia jedzie na świeżości a u Dudy jej nie znajdziesz. Świeższy jest Trzaskowski. Ważniejsza będzie frekwencja w poszczególnych grupach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że obecnemu Dudzie bliżej do Komorowskiego z przed 5 lat, a Trzaskowskiemu bliżej do Dudy z przed 5 lat. Pod względem prowadzenia kampanii.

5 lat temu to była wizyta u Wojewódzkiego, świat poszedł do przodu czyli tic-tok i "Ostry cień mgły"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber dopiero zobaczył skąd ten SMS się wziął: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-05-20/awantura-podczas-przed-ministerstwem-zdrowia-poslowie-ko-przerwali-konferencje/?ref=slider

podziw dla wiceministra. na początku myślałem "po co dajesz się namawiać i wracasz, zjedzą cię". ale on miał plan jak wytrawny szachista. do tego ten spokój, tych dwóch posłów wyglądało przy nim jak debile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, lorak napisał:

@fluber dopiero zobaczył skąd ten SMS się wziął: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-05-20/awantura-podczas-przed-ministerstwem-zdrowia-poslowie-ko-przerwali-konferencje/?ref=slider

podziw dla wiceministra. na początku myślałem "po co dajesz się namawiać i wracasz, zjedzą cię". ale on miał plan jak wytrawny szachista. do tego ten spokój, tych dwóch posłów wyglądało przy nim jak debile.

Postępowy antypis zwalcza pisowski ciemnogród!

business as usual xDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jack napisał:

Nie sądzę, by w drugiej turze wyborcy Hołowni głosowali na Dudę. Hołownia jedzie na świeżości a u Dudy jej nie znajdziesz. Świeższy jest Trzaskowski. Ważniejsza będzie frekwencja w poszczególnych grupach.

zalezy od powodow glosowania na holownie. ojciec szustak bedzie glosowal na holownie, ale na pewno nie zaglosuje na trzaskowskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

nagle?:) co Ty pierdzielisz teraz?:) gdzie Ty przeczytales ze narciarz byl jedyna osoba w polsce ktora oferowala maseczki?:) tu cytat z 12 maja:

na skrzynkę MZ przez ostatnie tygodnie trafiło ponad 1000 ofert

a tu cytat z samego ministra:

"Prawda jest taka, że gdy kupowaliśmy te 100 tys. masek, nie mieliśmy żadnych innych możliwości. Nie było skąd ich wziąć. Zero. Nic nie było. I nagle kontaktuje się z nami człowiek i mówi: mam pół miliona. Mój brat, z którym ten pan się skontaktował, dał mi o tym znać. Mówię mu więc: "Świetnie, daję ci telefon do ministra Cieszyńskiego, który odpowiada za zakupy, niech się z nim skontaktuje”. "

https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/7705469,koronawirus-maseczki-epidemia-minister-zdrowia-lukasz-szumowski.html

 

PS

 

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lorak napisał:

a tu cytat z samego ministra:

"Prawda jest taka, że gdy kupowaliśmy te 100 tys. masek, nie mieliśmy żadnych innych możliwości. Nie było skąd ich wziąć. Zero. Nic nie było. I nagle kontaktuje się z nami człowiek i mówi: mam pół miliona. Mój brat, z którym ten pan się skontaktował, dał mi o tym znać. Mówię mu więc: "Świetnie, daję ci telefon do ministra Cieszyńskiego, który odpowiada za zakupy, niech się z nim skontaktuje”. "

https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/7705469,koronawirus-maseczki-epidemia-minister-zdrowia-lukasz-szumowski.html

to co zacytowalem o tysiacu ofert, jest z tego wywiadu co wlasnie zalinkowales.

moze po prostu zle zrozumiales pogrubione zdanie i zero i nic odnosi sie do innych mozliwosci o ktorych mowi minister a nie liczby ofert.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fluber napisał:

to co zacytowalem o tysiacu ofert, jest z tego wywiadu co wlasnie zalinkowales.

moze po prostu zle zrozumiales pogrubione zdanie i zero i nic odnosi sie do innych mozliwosci o ktorych mowi minister a nie liczby ofert.

o 1000 ofert mówił wiceminister tydzień temu:

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-05-12/zakupione-maseczki-nie-spelniaja-norm-zazadalismy-wymiany/

wywiad zacytowany przeze mnie to już minister parę dni wstecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Cardi napisał:
 

Komentarze ludzi, którzy biorą to na poważnie to istne złoto. Lepsze niż Netflix 

nie chcialbys wrocic do tych naiwnych czasow kiedy twarz i nazwisko tej pani z niczym Ci sie nie kojarzylo?:/

dla mnie to jest jednak budujace ze wielu ludzi nie ogarnia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Cardi napisał:

Dokładnie tak, to jak normy prawa przestrzegać potrafi poprzednia ekipa rządząca pokazała knajpa "Pod Pluskwami". Jedni drugich warci, tylko że kopią nas po jajach w inny sposób, czego starasz się nie zauważać i z uporem maniaka brniesz w narrację, że "przez osiem ostatnich lat" było lepiej. Nie było, było równie c***owo tylko że na swój sposób.

Taki symetryzm w stylu ,,PiS i Peło jedno zło” to może miał jakieś uzasadnienie parę lat temu, ale teraz?

Na tych twoich taśmach Sienkiewicz mówi o Polsce jako państwie teoretycznym w znaczeniu słabej współpracy pomiędzy najważniejszymi instytucjami. Obecnie Polska również jest państwem teoretycznym, ale w takim znaczeniu, że Naczelnik robi co chce a reszta mu może skoczyć. Tu nawet nie ma dbania o zachowanie pozorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Cardi napisał:

 

Dokładnie tak, to jak normy prawa przestrzegać potrafi poprzednia ekipa rządząca pokazała knajpa "Pod Pluskwami". Jedni drugich warci, tylko że kopią nas po jajach w inny sposób, czego starasz się nie zauważać i z uporem maniaka brniesz w narrację, że "przez osiem ostatnich lat" było lepiej. Nie było, było równie c***owo tylko że na swój sposób.

Kur..mać. Ile jeszcze lat będę czytał o tym, że PiS może bo PO mogło. Jakby to było jakieś usprawiedliwienie. Kaziu kradł to i ja mogę...

Niech spieprzają - jedni i drudzy. Krętacze i oszuści przepisujący majątek na żony jak pospolici przestępcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

nie chcialbys wrocic do tych naiwnych czasow kiedy twarz i nazwisko tej pani z niczym Ci sie nie kojarzylo?:/

dla mnie to jest jednak budujace ze wielu ludzi nie ogarnia:)

Twarz powiadasz... 

33 minuty temu, Artlan napisał:

Taki symetryzm w stylu ,,PiS i Peło jedno zło” to może miał jakieś uzasadnienie parę lat temu, ale teraz?

Na tych twoich taśmach Sienkiewicz mówi o Polsce jako państwie teoretycznym w znaczeniu słabej współpracy pomiędzy najważniejszymi instytucjami. Obecnie Polska również jest państwem teoretycznym, ale w takim znaczeniu, że Naczelnik robi co chce a reszta mu może skoczyć. Tu nawet nie ma dbania o zachowanie pozorów.

 

25 minut temu, Sebastian napisał:

Kur..mać. Ile jeszcze lat będę czytał o tym, że PiS może bo PO mogło. Jakby to było jakieś usprawiedliwienie. Kaziu kradł to i ja mogę...

Niech spieprzają - jedni i drudzy. Krętacze i oszuści przepisujący majątek na żony jak pospolici przestępcy. 

Panowie obaj, brzmicie jakbym tu co najmniej fluberował na forum. A ja przecież nie neguję że jedni i drudzi odpieprzają manianę, kwestia kto większą to już kwestia indywidualna. Ale ani bym pierwszych na drugich nie wymienił, ani drugich na pierwszych. Także spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fluber napisał:

moze po prostu zle zrozumiales pogrubione zdanie i zero i nic odnosi sie do innych mozliwosci o ktorych mowi minister a nie liczby ofert.

minister potwierdził, że dobrze zrozumiałem (od 6:05):

"wtedy nie mieliśmy żadnej innej oferty, żeby była jasność, to była jedyna oferta dostarczenia do polski maseczek."

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-05-20/minister-zdrowia-w-programie-gosc-wydarzen-ogladaj-od-1915/?ref=slider_1491573

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.