Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

https://logistyka.rp.pl/drogowy/art36978041-ukraina-zada-przepuszczania-do-tysiaca-ciezarowek-dziennie

Macie swój bratni naród wy skończeni id… XDDDD 

Teraz wszyscy stoją po 10 dni w długich kolejkach. – Sytuacja na przejściach jest bardzo ciężka. Dlaczego Ukraińcy z dnia na dzień zamknęli pusty pas dla wracających na pusto? Na dodatek na Korczowej nie obsadzone są wszystkie budki celników. Jest tam także tylko jeden rentgen, więc samochód czeka nieraz 14 godzin na kontrolę. Są przecież mobilne rentgeny. Na granicach dochodzi do niebezpiecznych sytuacji między kierowcami. Napięcia są bardzo duże, siedzą tam po 7-8 dni, dochodzi do kłótni, emocje napięte do ostatnich granic – przyznaje Karol Trubas z firmy Vita Fruit. 

Na przejściu doszło już do rękoczynów, ukraińscy kierowcy zbili szyby i lusterka w ciężarówkach jadących na pusto na terminal. – Nie do zaakceptowania są metody wymuszenia nowego porządku z użyciem siły, nasi kierowcy są obiektem napadu przez kierowców czekających w kolejce. Jeśli mamy zmienić zasady, mamy organy uprawnione, ale dokąd jest porozumienie, obowiązuje ono obie strony. Wioząc ładunek humanitarny (niekomercyjny) mogą korzystać z drogi wydzielonej na powrót. Brutalna zmiana jest wymuszeniem – stwierdza prezes Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych Jan Buczek. 

 

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Sebastian napisał:

To zależy od wyniku wyborów. I zastanawiam się kto za to zapłaci ? To znaczy domyślam się i zastanawiam się gdzie przenieść pieniądze. 

To pierdolnie potężnie. Ja się szykowałem na jakiś kosmiczny nowy rachunek za prąd, a dostałem do zapłacenia jeszcze mniej niż rok temu. A przecież ceny tego z czego się prąd robi szybują w kosmosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

To pierdolnie potężnie. Ja się szykowałem na jakiś kosmiczny nowy rachunek za prąd, a dostałem do zapłacenia jeszcze mniej niż rok temu. A przecież ceny tego z czego się prąd robi szybują w kosmosie.

Nie wiem jak mogłeś dostać mniejszy.  Ja w domu dostaję wyższy w firmie rosły wszystkie opłaty poza opłatą za kwH bo tą akurat mam zapiasaną w umowie. Teraz mam nową umowę i będę płacił o 200% więcej. A to i tak dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Tego nikt się nie spoodziewał. Przecież to jest ten sam post sowiecki kurnik co przez ostatnie 30 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, julekstep napisał:

i to jest właśnie to co stawia Niemców wyżej w kategorii bycia siusiakami -> to że oni w sposób wyrachowany działali 'zgodnie z planem'

Wzpaniala dedukcja :)

Za stworzenie planów odpowiadał 1% społeczeństwa.

Za zachowanie spuszczonego że smyczy ogółu odpowiadał... ogół.

I kto jest statystycznie gorszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sebastian napisał:

Nie wiem jak mogłeś dostać mniejszy.  Ja w domu dostaję wyższy w firmie rosły wszystkie opłaty poza opłatą za kwH bo tą akurat mam zapiasaną w umowie. Teraz mam nową umowę i będę płacił o 200% więcej. A to i tak dobrze. 

Podpisywalem stała cenę za prąd za kwh jakoś 2 lata temu i tym razem nie robiłem kapitalnego remontu więc pewnie dlatego ale myślałem i tak że te inne opłaty wzrosną  

Zresztą pellet na te zimę kupiłem rok temu po kilkaset złotych za tonę a teraz dostanę jeszcze 3 koła. 

Jak w Biblii Mt 13,12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kołczu33 napisał:

Tego nikt się nie spoodziewał. Przecież to jest ten sam post sowiecki kurnik co przez ostatnie 30 lat.

Tylko że uprzywilejowywany z dnia na dzień bardziej.

Czy przypadkiem nie tak dawno temu nasi umiłowani stwierdzili, że niektórzy płacą podatki i w kraju zatrudnienia i w kraju rezydencji podatkowej? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

nom a 90% wykonywało :)

To, że Adolf został wybrany w sposób demokratyczny nie oznacza, że III Rzesza nie była krajem totalitarnym.

Moja Ś.P. mama podczas wojny miała kilka lat, ale jej matka opowiadała jej, że okupacja za Niemca była nieporównywalna do okupacji za Rosjanina. Za Niemca mogli żyć w miarę normalnie, szeregowi żołnierze wykonali rozkazy (niekiedy nawet przybywających oko), ale mieli resztki człowieczeństwa, nie czerpali jakiejś chorej satysfakcji z gwałtów, sadyzmu itp. Byli na swój sposób ludzcy. Za Ruska był ciągły stres, nie wiedziałeś co cię za chwilę spotka, ogólna apokalipsa.

Babcia, u której mieszkałem na stancji w Poznaniu, w swoich opowiadaniach też dość dobrze wypowiadał się o Niemcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Za Niemca mogli żyć w miarę normalnie.

ci co przeżyli

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

szeregowi żołnierze wykonali rozkazy (niekiedy nawet przybywających oko), ale mieli resztki człowieczeństwa, nie czerpali jakiejś chorej satysfakcji z gwałtów, sadyzmu itp. Byli na swój sposób ludzcy. Za Ruska był ciągły stres, nie wiedziałeś co cię za chwilę spotka, ogólna apokalipsa.

wiadomka, jak rusek (dużo rzadziej) mordował to okrutnie

jak niemiec mordował to mu było przykro, cierpiał prawie tak jak ofiara!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

ci co przeżyli

wiadomka, jak rusek (dużo rzadziej) mordował to okrutnie

jak niemiec mordował to mu było przykro, cierpiał prawie tak jak ofiara!

 

Udajesz, że nie rozumiesz?

Jak Niemiec mordował, to z rozkazu w ramach zjebanego systemu wymyślonego przez sztab.

Niemiec mający wolna rękę > Ruski mający wolna rękę.

Mówimy o moralności statystycznego obywatela Rosji/Niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Udajesz, że nie rozumiesz?

Jak Niemiec mordował, to z rozkazu w ramach zjebanego systemu wymyślonego przez sztab.

Niemiec mający wolna rękę > Ruski mający wolna rękę.

Mówimy o moralności statystycznego obywatela Rosji/Niemiec.

Czaję

Niemcy wspaniali, tylko system k****!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kołczu33 napisał:

6 mln to PRL-owski mit. Po 2 wojnie światowej kiedy każdy kraj chciał ugrać jak najwięcej zawyżano swoje straty. 6 mln jest tak samo prawdziwe jak 16 tysięcy zabitych żołnierzy w niemieckich mundurach podczas Powstania Warszawskiego.

Daj prawdziwa liczbę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.