Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, fluber napisał:

W każdym mieście są ludzie którzy mają gdzieś nie swoją własność. 

Mogę dać inne przykłady. Jak dasz małemu dziecku zapalniczkę to kto odpowiada za pożar? 

Jak urzędnicy wystawiliby w Łodzi na plac przed ratuszem te pół miliona złotych co kosztuje miesięcznie ten rower i zostawili je bez monitoringu, kontroli i zostawili tylko tabliczkę że proszę nie zabierać i ktoś by to ukradł to samorząd też nie byłby winny tylko wyłącznie złodziej? 

Prościej już nie umiem wyjaśnić na czym polega tu problem. 

Ja pierdolę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

Są miasta w których rower miejski działa dobrze ponieważ wprowadzono odpowiednie mechanizmy zabezpieczające przed wandalizmem, niszczeniem i psuciem. 

Część ( nie wszyscy, ale są wśród nich takie osoby które odpowiadaja za te zniszczenia) łodzian ( nie tylko łodzian przeciez) zachowuje się jak malpy z mojego porównania. Będą bezmyślnie niszczyć mienie publiczne. Ale za stworzenie takiej możliwości odpowiada samorząd bo można zorganizować rower miejski który funkcjonuje tak jak w innych miastach i w których ograniczono możliwość dewastacji. 

Myślałem że moje porównanie jest dość oczywiste i każdy to potraktuje jako przenośnie a nie dosłownie że łodzianie to malpy. 

Nie wiem skąd w wyborcach opozycji takie problemy ze zrozumieniem prostej przenośni. 

Jeszcze kilkanaście lat temu Tusk szedł ramię w ramię z Kaczyńskim w kwestii reparacji, a teraz jest to domena twardego elektoratu PiS? 

 

Jeśli tobie się zdaje że w Warszawie Płocku czy Kołobrzegu nie widywałem zniszczonych, porzuconych rowerów miejskich to muszę Cię rozczarować 

 

Prawie za każdym razem kiedy poszukujemy zaginionych po lasach znajdujemy jakiś rower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ely3 napisał:

Czy Ty sugerujesz ,że Łodzianie to małpy?  Bo porównanie cokolwiek idiotyczne

Może wyjasnić jak ci się udało stworzyć porówanie samorządu dajćego możliwosci wypożyczania rowerów do małpy rozbijając smartfon. Gdzie Ty znalazłeś punkty wspólne w tych sytuacjach?

Przypomnę, że ja za napisanie U-worda z 4 liter dostałem mute, a z fluberem widzę trwa radosna polemika.

🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy wciąż nienawidzą Polski! 

Tak jak w średniowieczu, jak 1932 roku tak teraz chcą zniszczyć Polskę rękoma UE. W rządzie wykrył to zbynio u nas, nasz forumowy zbynio

Co jak co ale pamiętliwy ten naród 

 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, starYfaN napisał:

Niemcy przyczynili się do zniknięcia Polski z map Świata. Urządzili na naszym terenie największą rzeźnię na Świecie. I dalej można czytać podobne wpisy.

Większą empatią wykazywali się mieszkańcy Imperium Osmańskiego.

Kiedy linia partii wejdzie za mocno 

"rzeźnia" z Polski ma się nijak do tej którą rozpętali kacapy u siebie  

Nie wiem czy jesteś na bieżąco, ale już dawno udowodniono, że Hitler przy stalinie jest jak LeBron przy Jordanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

Kiedy linia partii wejdzie za mocno 

"rzeźnia" z Polski ma się nijak do tej którą rozpętali kacapy u siebie  

Nie wiem czy jesteś na bieżąco, ale już dawno udowodniono, że Hitler przy stalinie jest jak LeBron przy Jordanie 

A wziąłeś pod uwagę liczbę ofiar w stosunku do liczby mieszkańców i bestialstwo?

Coś niedobrego się ostatnio z Tobą dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, starYfaN napisał:

A wziąłeś pod uwagę liczbę ofiar w stosunku do liczby mieszkańców i bestialstwo?

Coś niedobrego się ostatnio z Tobą dzieje.

Napisałeś największa rzeźnia na świecie co jest nieprawdą 

Czy ty wiesz że większość ludzi, którzy przeżyli Niemca i ruska mówilo, że tortury SS to pikuś przy tym co robiło NKWD?

 

Rozumiem że wam komunistom, udającym konserwatystów prawicowych zbrodnie Stalina nie są miłe bo nie wpisują się w aktualną politykę 

 

Miałem nadzieję że po wyjebaniu darknozy nie będę już czytał podobnych bredni 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał:

Napisałeś największa rzeźnia na świecie co jest nieprawdą 

Czy ty wiesz że większość ludzi, którzy przeżyli Niemca i ruska mówilo, że tortury SS to pikuś przy tym co robiło NKWD?

 

Rozumiem że wam komunistom, udającym konserwatystów prawicowych zbrodnie Stalina nie są miłe bo nie wpisują się w aktualną politykę 

 

Czekam jeszcze na Pana "armia Czerwona nie gwałciła bo cioci nie zgwałcili" i będzie komplet 

Posmaruj czymś dobrym tego Achillesa, a wieczorem rozważ odstresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, starYfaN napisał:

Posmaruj czymś dobrym tego Achillesa, a wieczorem rozważ odstresowanie.

Dziękuję, posmaruje 

Ty w tym czasie otwórz jakiś podręcznik do historii, byle nie hit

Btw dla mnie kazdy socjalista to kiepsko zakamuflowany komuch 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, josephnba napisał:

Czy ty wiesz że większość ludzi, którzy przeżyli Niemca i ruska mówilo, że tortury SS to pikuś przy tym co robiło NKWD?

Tutaj może mieć znaczenie kwestia 'przeżywalności' jeśli chodzi o zbrodnie w PL.

Niemca dużo więcej 'nie przeżyło' niż Ruska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, julekstep napisał:

Skandynawowie też?

A co mnie obchodzi na co wydają swoją kasę? 

13 minut temu, julekstep napisał:

Tutaj może mieć znaczenie kwestia 'przeżywalności' jeśli chodzi o zbrodnie w PL.

Niemca dużo więcej 'nie przeżyło' niż Ruska.

A to już bardzo ciekawa teza, chętnie zobaczę dowody 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.