Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Koelner napisał:

on ma biegunkę umysłową, rzuca milion tez na sek

 

Godzinę temu, Sebastian napisał:

Bo z Korwinem jest tak: walnął głupotę, zwrócono mu na to uwagę  a on za nic nie jest w stanie się przyznać, że palnął głupstwo to brnie w to coraz bardziej. W zasadzie w każdym temacie gdzie ktoś mu wykazał jakiś błąd facet brnął w głupotę na całego. I nie dotyczy to tylko tematu Ukrainy. Wcześniej było dokładnie tak samo, ale tematy były bardziej błahe więc ludzie nie zwracali aż tak uwagi. 

Myślę, że jesteście w błędzie. Facet robi to celowo (ala Żyrinowski), bo tylko to pozwala takiej lebiedze istnieć w życiu politycznym. To mnie nie boli, bo to nisza elektoratu z pewnym poziomem świadomości i jest w każdym kraju.

Problem polega na tym, że Władimir Wolfowicz był pożytecznym (dla kraju) durniem, a ten wręcz przeciwnie. Pytanie ile czasu, ten człowiek może za nasze pieniądze, robić nam koło nocnika w salonie?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał:

Żeby były kartki na węgiel, to musi być węgiel.

Ja się poważnie zastanawiam, czy w zimie będzie w Polsce prądu w wystarczającej ilości, bo wygląda na to, że nie ma zabezpieczonych zapasów.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

Żeby były kartki na węgiel, to musi być węgiel.

Ja się poważnie zastanawiam, czy w zimie będzie w Polsce prądu w wystarczającej ilości, bo wygląda na to, że nie ma zabezpieczonych zapasów.

Jak będzie dużo kartek, to mogą stanowić ekwiwalent węgla. Prąd kupimy z Ukrainy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, fluber napisał:

Wina Tuska! To on im kazał robić glupoty! 

  

Mnie bardziej zastanwia po jakiego grzyba 2 tygodnie temu ministerstwo twierdziło ,że zapasy są i na ddoatek już płyną do Polski. A teraz sie okazuje ,że nie płyna i na razie to dopiero szukają 

Niestety ale rząd PIS w kryzysie pokazuje kolejny raz nieudolność

Z Covidem poradzili sobie najgorzej w Europie o czym swiadcża exceed deaths. Teraz też im średnio idzie i nawet nie chodzi o ten węgiel ale ogólnie o ifnlacje i sytuację jaką mamy wokół. Widziałem już kilka symulacji gdzie reszta Europy na przełomie roku zacznie wygrywać z inflacją a u nas nadal będzie rosła. Koncpet dosypmy pieniędzy nie sprawdza się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ely3 napisał:

Mnie bardziej zastanwia po jakiego grzyba 2 tygodnie temu ministerstwo twierdziło ,że zapasy są i na ddoatek już płyną do Polski. A teraz sie okazuje ,że nie płyna i na razie to dopiero szukają 

Niestety ale rząd PIS w kryzysie pokazuje kolejny raz nieudolność

Z Covidem poradzili sobie najgorzej w Europie o czym swiadcża exceed deaths. Teraz też im średnio idzie i nawet nie chodzi o ten węgiel ale ogólnie o ifnlacje i sytuację jaką mamy wokół. Widziałem już kilka symulacji gdzie reszta Europy na przełomie roku zacznie wygrywać z inflacją a u nas nadal będzie rosła. Koncpet dosypmy pieniędzy nie sprawdza się

Bo to jest ministerstwo PiSu za czasów Morawieckiego. Oni tylko kłamią.

Nie myślałem, że to napiszę ale tęsknię do czasów gdy premierem w rządzie PiS była Szydło, wtedy tylu idiotyzmów nie robili. Widać było partyjną kontrolę. A teraz jest taki chlew i mącenie wody. Wiadomo, że w mętnej wodzie dobrze ryby łowić.

To jest tragedia dla Państwa co się dzieje.

23 minuty temu, ely3 napisał:

Mnie bardziej zastanwia po jakiego grzyba 2 tygodnie temu ministerstwo twierdziło ,że zapasy są i na ddoatek już płyną do Polski. A teraz sie okazuje ,że nie płyna i na razie to dopiero szukają 

Niestety ale rząd PIS w kryzysie pokazuje kolejny raz nieudolność

Z Covidem poradzili sobie najgorzej w Europie o czym swiadcża exceed deaths. Teraz też im średnio idzie i nawet nie chodzi o ten węgiel ale ogólnie o ifnlacje i sytuację jaką mamy wokół. Widziałem już kilka symulacji gdzie reszta Europy na przełomie roku zacznie wygrywać z inflacją a u nas nadal będzie rosła. Koncpet dosypmy pieniędzy nie sprawdza się

A przy okazji Covidu..  Ten handlarz bronią co to załatwił respiratory przypadkiem umarł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recesja plus pandemia na jesień i spore redukcje zatrudnienia myśle ze otrzeźwia cześć społeczeństwa. Szykuje się potężna podwyżka kosztów ogrzewania co dobije budżety domowe. Bardzo złe to widzę i nie jestem wcale taki pewny poziomów zatrudnienia w wielu sektorach. Serio tu nie ma miejsca na błędy a to co na razie widzę  to jakieś zasłony dymne. To czego się obawiam to skali ciec zatrudnienia i innych kosztów która sprawi ze będzie jeszcze trudniej wyjść z recesji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.