Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, blackmagic napisał:

No to jest masakra. Nie mniej obserwujac Jak chociazby walbrzych odzyl Dzieki sse mysle ze sa rejony Polski gdzie Dalej te cene warto ponosic

Teraz ? Nie sądzę. Obecnie firmy szukają miejsca na fabryki na wschodzi Europy po tym gdy Chiny okazały się być partnerem nieodpowiedzialnym. I tak będą tu budować więc nie ma sensu  tworzyć im mega specjalnych warunków. To raz

A dwa, że to wszystko było dobre gdy w Polsce było bezrobocie a teraz go nie mamy co więcej na rynku brakuje rąk do pracy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mistrzBeatka napisał:

tak z ciekawosci , jaka ty masz sile nabywcza skoro wszystko co masz jest w banku ? podejrzewam ze nie masz kompletnie nic swojego poza ubraniami i rzeczami codziennego uzytku

Jeśli mieszkanie i dwa samochody to rzeczy codziennego użytku to faktycznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, josephnba napisał:

Fajnie wyglądają te "nie mogliśmy" podatku obniżyć na benzynę i "nie mogliśmy" sklepów wielkopowierzchniowych opodatkować w kontekście bredni które ciemny lud kupił przed wyborami... 

Trochę przypał dla was myślący samodzielnie wyborcy PiS 

Przecież sklepy wielkopowierzchniowe są dodatkowo opodatkowane a podatki na paliwo obniżone. 

To nie były jakieś brednie dla lemingów w stylu 3x15 procent. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sebastian napisał:

Realnie ? Nie. Realnie po kilku latach to już jest inna fabryka nowej firmy i ona dostaje nowe obniżki. Stała praktyka jeśli o to chodzi. 

Ze 14 lat do tyłu budowałem galerię (sklepy, multikino itd), ma już 4 nazwę i 4 właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mistrzBeatka napisał:

haha rappar wyskoczyl z inwentarza  , chyba nie ma na forum drugiego usera ktorego mozna tak latwo strollowac :))))

A jednocześnie nie ma drugiej osoby, która tak trudno obrazić jak Ciebie

stwierdzę biedny, stary i brzydki frustrat, a dalej ograniczyłem się do podania faktów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

A jednocześnie nie ma drugiej osoby, która tak trudno obrazić jak Ciebie

stwierdzę biedny, stary i brzydki frustrat, a dalej ograniczyłem się do podania faktów :) 

jesli juz to dobry, zły i brzydki :))))   zapomniales dodac ze jestem impotentem :)))))))   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, mistrzBeatka napisał:

kochanie obiecuje ze nastepnym razem bede bardziej delikatny , nie wywlekajmy naszych brudow publicznie  :))))))))))))))))))

16 minut temu, mistrzBeatka napisał:

no nie wiem , wqrwia mnie w rapparze ze jest zbyt ulegly, :))))))))))))) zawsze chce byc moja suka :))))) ile mozna.   ale ten zloty kibel kusi musze przyznac :))))

Po Twoim teście inteligencji wprowadzili nowa kategorie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Koelner napisał:

https://businessinsider.com.pl/gospodarka/mieso-mamy-najtansze-w-unii-wiec-mozemy-sobie-pozwolic-na-zarcie/3kpy9yj To mięsa już się nie je tylko „żre”? Ta lewicowa nowomowa to jest dramat. Może w sumie lepszy ten kościół niż ta lewicowa pedaliada?

 

Chociaż też niewiele lepszy.

11 godzin temu, fluber napisał:

Polskie firmy też sa dotowane i też są w strefach, zwłaszcza jeżeli produkują poza Polski rynek ( bo to jest ten sam case - kasa z zewnątrz).

https://invest-park.com.pl/inwestorzy-w-strefie/

Weź sobie policz ile firm na liście ma w nazwie Poland lub Polska. Zestaw tę liczbę z pozostałymi.

10 godzin temu, blackmagic napisał:

niemniej mozna chyba pokierowac tym Jakie firmy tam beda powstawac, czy nie konkuruja z lokalnym biznesem etc 

Wójt Gminy Kobierzyce (#3 w Polsce za 2021r.) na pewno ociera łzy banknotami gdy na biurko wjeżdża mu kolejna propozycja od zagranicznej firmy, która konkuruje/mogłaby konkurować z lokalnym biznesem.

 

Myślę, że z każdym wnioskiem o budowę nowej hali magazynowo-biurowej przez Panattoni (Irvine, CA) i Prologis (San Francisco, CA) płakał coraz mocniej. :) 

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.