Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

ja jestem mezczyzna:) 

bo polska gospodarka ma najlepsza prognoze pkb w calej unii i janusze biznesu uznaly ze jest za dobrze i trzeba zwiekszyc liczbe zachorowan na koronawirusa zeby jeszcze troche postac?

Prognozę... dzisiaj miało nie padać, a padało. Też mieliśmy dobrą prognozę. Na pewno ludzie, którym biznesy padają cieszą się z dobrych prognoz. Ja też siedząc na postojowym cieszę się w c***, że prognoza będzie sztosem. Jaram się jak kościoły w Norwegii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Artlan napisał:

To gdzie idzie mój PIT, VAT i akcyza, skoro nie do budżetu? :) 

 

Ale nie musisz go płacić.

8 minut temu, Artlan napisał:

Czy ty sugerujesz, że mam się cieszyć, bo PiS nie urządza łapanek na ulicach i pozwala mi w miarę normalnie żyć? Chyba trzeba patrzeć w szerszej perspektywie a nie jak jakiś Janusz jedynie na czubek własnego nosa. Zresztą idąc twoim tokiem ,,myślenia" to odsunięcie PO od władzy nie miało żadnego sensu, bo prawie każdy Polak miał wyższy poziom życia w 2015 roku niż w 2007 roku. 

Czyli jak mówiłem - wszystko co Ci przeszkadza w PiSie i jak dobre były rządy PO wiesz TYLKO ze swojej bańki medialnej :)

 

9 minut temu, Artlan napisał:

Z pewnością fani patostreamów oraz innych specyficznych tagów to stali bywalcy tagów politycznych. Najpierw taki poogląda Kononowicza czy innego Rafonixa, a potem walnie esej o reformie sądownictwa. :) 

Ale tam żadnych esejów nie ma. Ale jak Ty polajkuje bynajmniej na bombelki dają, coś o testach itd. 
Lubicie te same memy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

Ale nie musisz go płacić.

No tak, bo może się dostosować. To już było Rappar.

2 minuty temu, RappaR napisał:

Ale nie musisz go płacić.

Za to ty wiesz wszystko ze statystyk. Tylko co po statystykach w skali makro Kowalskiemu w skali mikro?

3 minuty temu, RappaR napisał:

Ale tam żadnych esejów nie ma. Ale jak Ty polajkuje bynajmniej na bombelki dają, coś o testach itd. 

Przynajmniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Cardi napisał:

Prognozę... dzisiaj miało nie padać, a padało. Też mieliśmy dobrą prognozę. Na pewno ludzie, którym biznesy padają cieszą się z dobrych prognoz. Ja też siedząc na postojowym cieszę się w c***, że prognoza będzie sztosem. Jaram się jak kościoły w Norwegii.

nie nazywaj tej durnej holoty biznesem, prosze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Cardi napisał:

Za to ty wiesz wszystko ze statystyk. Tylko co po statystykach w skali makro Kowalskiemu w skali mikro?

 

To ja właśnie nie mówiłem o statystykach, ale o tym co jest w skali mikro

 

15 minut temu, Cardi napisał:

Przynajmniej

2020. Cardi dalej nie potrafi obsługiwać internety

 

15 minut temu, Cardi napisał:

No tak, bo może się dostosować. To już było Rappar.

 

Dokładnie

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:
 

To ja właśnie nie mówiłem o statystykach, ale o tym co jest w skali mikro

 

2020. Cardi dalej nie potrafi obsługiwać internety

Dokładnie

No tragedia, kliknąłem ten sam cytat dwa razy :D Lepsze to, niż używanie dwóch zupełnie różnych słów wymiennie :D Tym bardziej chwilę po obnoszeniu się, jak to wyższa kultura nie jest ci obca i gardzisz patostreamem :D 

 

A co do bańki medialnej to każdy jakąś ma, ty też na jakiejś podstawie wyrabiasz sobie zdanie. Bo chyba nie jeździsz sprawdzać każdej informacji z każdej telewizji namacalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cardi napisał:
10 minut temu, RappaR napisał:

 

No tragedia, kliknąłem ten sam cytat dwa razy :D Lepsze to, niż używanie dwóch zupełnie różnych słów wymiennie :D Tym bardziej chwilę po obnoszeniu się, jak to wyższa kultura nie jest ci obca i gardzisz patostreamem :D 

 

To nie mój mem. Jak go cytuję, to czemu mam zmieniać treść. Wyjaśnij, proszę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał:
Ale nie musisz go płacić.

Tylko gdy kupię wódkę z lewego obiegu. W innych przypadkach muszę płacić podatki. 

Cytat

Czyli jak mówiłem - wszystko co Ci przeszkadza w PiSie i jak dobre były rządy PO wiesz TYLKO ze swojej bańki medialnej :)

To jest ewidentne kłamstwo, bo nawet tutaj cytowałem jakieś kwiatki znalezione na wPolityce czy innej Frondzie.  

Cytat

Ale tam żadnych esejów nie ma.

Najwyraźniej za bardzo jesteś skupiony na śledzeniu perypetii Kononowicza oraz majora Suchodolskiego i nie dostrzegasz bardziej merytorycznych wpisów. 

Cytat

Ale jak Ty polajkuje bynajmniej na bombelki dają, coś o testach itd. 

Lubicie te same memy :)

 

Mem o Bronku nawiązujący do słynnej sytuacji z krzesłem dostał na tym forum kilkanaście lajków. Dzisiaj już wiemy, że nie było tam krzesła tylko podest. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Artlan napisał:

Tylko gdy kupię wódkę z lewego obiegu. W innych przypadkach muszę płacić podatki. 

 

Nie. Sam wybierasz w którym kraju płacisz podatki.

Teraz, Artlan napisał:

To jest ewidentne kłamstwo, bo nawet tutaj cytowałem jakieś kwiatki znalezione na wPolityce czy innej Frondzie.  

 

A ja z wyboczej. Liczy się czyj przekaz kupujesz i umacniasz się.

Teraz, Artlan napisał:

Najwyraźniej za bardzo jesteś skupiony na śledzeniu perypetii Kononowicza oraz majora Suchodolskiego i nie dostrzegasz bardziej merytorycznych wpisów. 

 

Mówisz o głównej wykopu? Daj mi te eseje, prosę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

To nie mój mem. Jak go cytuję, to czemu mam zmieniać treść. Wyjaśnij, proszę. 

Jak coś cytujesz to daj cudzysłów, wtedy nikt ci nie przypisze cytowanych słów. Człowiek z wyższych sfer powinien o tym wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

Jak coś cytujesz to daj cudzysłów, wtedy nikt ci nie przypisze cytowanych słów. Człowiek z wyższych sfer powinien o tym wiedzieć.

Takich rzeczy się nie cytuje, podobnie jak mówiąc o totalnej opozycji nie podajesz w cudzysłowie, mimo że to cytat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, fluber napisał:

ja jestem mezczyzna:) 

bo polska gospodarka ma najlepsza prognoze pkb w calej unii i janusze biznesu uznaly ze jest za dobrze i trzeba zwiekszyc liczbe zachorowan na koronawirusa zeby jeszcze troche postac?

Prognoza to nie wynik Fluber. Przed kryzysem 2008 też były dobre prognozy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:
Nie. Sam wybierasz w którym kraju płacisz podatki.

To ci wszyscy przedsiębiorcy ze Szczecina czy Pruszkowa w latach 90-tych nie mogli się po prostu wyprowadzić do jakiegoś Lublina, gdzie było mniej wpływowych gangusów żądających haraczu? 

Cytat

A ja z wyboczej. Liczy się czyj przekaz kupujesz i umacniasz się.

Unikam jak mogę echo chamber. 

Poza tym nie trzeba czytać wyborczej żeby mieć własne zdanie o zakazie handlu czy 500plus, bądźmy poważni.

Spadek jakości legislacji również można dostrzec niemalże gołym okiem. 

Cytat

Mówisz o głównej wykopu? Daj mi te eseje, prosę.

Bardziej chodzi mi o mikroblog, bo główna wykopu jest zalana prawicowym spamem (chociaż to bardziej przedstawiciele alt-rightu i sympatycy Konfy niż pisowcy). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.