Skocz do zawartości

Polski Hokej


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, elwariato napisał(a):

Na moje to tam bylo "przeszkadzanie" bramkarzowi, i to mówię nie ze względu na sympatię ku naszej drużynie... no dobra moze gdyby to dzialo sie pod bramka Łotyszy to by czlowiek sie specjalnie nie czepiał, ale imo podpadało to pod nieuznanie tego gola. A co do samego meczu to git, choc troche moze martwic ta niefrasobliwość w obronie,  w duzej mierze tez chyba ze zmeczenia wynikająca 

Przecież tam Łotysz sobie jezdzil po niebieskim i przeszkadzał Murrayowi. Nie wiem, co tam zobaczyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pablo81 napisał(a):

Przecież tam Łotysz sobie jezdzil po niebieskim i przeszkadzał Murrayowi. Nie wiem, co tam zobaczyli.

No nie tylko jezdził, bo fizyczny kontakt tez byl przy interwencji, czyli podstawy zeby anulować bramke były spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie bardzo wiem co oni tam znaleźli w tym challenge'u, że zmienili decyzję z gry. Murray w łeb dostał od jednego z Łotyszy, miał blokowany parkan a do tego Łotysz, który strzelił bramkę był w niebieskim. Dziwne to dla mnie, ale i tak brawa dla naszych za ten punkt, mecz był świetny do oglądania.

Jeśli chodzi o komentatorów to zdecydowanie wolę tych z TVP/Viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle to nie wyglądało w 1 tercji. Grają fizycznie chłopaki i unikają kar.  Szkoda tylko tego głupiego błędu Wronki przy bramie na 2-0. Pytanie na ile grają Szwedzi, ale potrafiliśmy się nawet kilka razy odgryźć. 

Dobrze, że przed meczem z Francuzami będzie dzień wolnego. 

Oo, początek drugiej tercji piękny z naszej strony. Jeszcze jakby słuchali Mariusza jak trzeba kończyć strzały :)

Tylko żałosne w tym wszystkim jest to, że mecze Polaków nie są puszczane w otwartym polsacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Tylko żałosne w tym wszystkim jest to, że mecze Polaków nie są puszczane w otwartym polsacie. 

To ten zwykły Polsat Sport nie jest otwarty?

Gramy naprawdę dobrze, widać że im się chce a nie jak naszym kopaczom :D

GOL!!!!!👏

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz pokazał, że z Francją możemy powalczyć o wygraną, choć znów dla mnie niezrozumiała decyzja sędziów przy tej podwójnej karze. Sprawdzali to na video i nie zauważyli, że uderzenie kijem nastąpiło w wyniku reakcji Górnego na cios w twarz (osunął się i to w miarę naturalne zachowanie jest, że ręcę w takim przypadku idą razem z ciałem). Mimo wszystko wstydu nie ma i 5-1 to jest wynik naprawdę świetny zważywszy na to przez jaki długi czas nie graliśmy z tego typu drużynami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)
18 godzin temu, vonBaron napisał(a):

To ten zwykły Polsat Sport nie jest otwarty?

Polsat sport to trzeba wykupić na jakiejś kablówce albo ten ich polsat box. 

Szkoda, bo zasięgi raczej ograniczone mimo wszystko, a na razie fajna reklama hokeja + wydarzenie jednak dla nas wyjątkowe. 

16 godzin temu, Pepis21 napisał(a):

choć znów dla mnie niezrozumiała decyzja sędziów przy tej podwójnej karze. Sprawdzali to na video i nie zauważyli, że uderzenie kijem nastąpiło w wyniku reakcji Górnego na cios w twarz (osunął się i to w miarę naturalne zachowanie jest, że ręcę w takim przypadku idą razem z ciałem).

Zastanawiałem się właśnie czy tu nie mogło pójść w dwie strony, tzn. 2+2min dla naszego zasłużone jednak, ale też 2min dla Szweda. 

... 

Btw, Urbanowicz fizycznie nie pękał przed nikim, nawet przed Hedmanem. Ten Maciaś mimo młodego wieku też całkiem fajnie fizycznie wygląda, ale w sumie patrzyłem to on niby 89kg waży, więc warunki ma. 

I jeszcze jedno na koniec. Wydaje się, że ten sparing ze Słowakami, gdzie nas okrutnie przeorali w pierwszej tercji, bardzo dużo dał chłopakom. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Braveheart22 napisał(a):

Polsat sport to trzeba wykupić na jakiejś kablówce albo ten ich polsat box. 

Szkoda, bo zasięgi raczej ograniczone mimo wszystko, a na razie fajna reklama hokeja + wydarzenie jednak dla nas wyjątkowe. 

Zastanawiałem się właśnie czy tu nie mogło pójść w dwie strony, tzn. 2+2min dla naszego zasłużone jednak, ale też 2min dla Szweda. 

Btw, Urbanowicz fizycznie nie pękał przed nikim, nawet przed Hedmanem. Ten Maciaś mimo młodego wieku też całkiem fajnie fizycznie wygląda, ale w sumie patrzyłem to on niby 89kg waży, więc warunki ma. 

Fizycznie jak fizycznie, ale mi się podoba jego technika, jak panuje nad krążkiem. Młody chłopak jeszcze. A co do kary, to nasz osuwał się na lód - to raz, a dwa, że robił to z kijem rywala na twarzy. Dziwna decyzja.

Francja wyglądała trochę lepiej od nas na tle Łotwy, szczególnie dobrze wyglądał Da Costa. Ale wierzę, że nasi nie pękną i będzie ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Francja wyglądała trochę lepiej od nas na tle Łotwy, szczególnie dobrze wyglądał Da Costa. Ale wierzę, że nasi nie pękną i będzie ok :)

+ dobra zmiana w bramce, bo ten Ylonen w pierwszym meczu słabiutko, a wczoraj ten Junca super wyglądał. 

Oby się okazało, że to był po prostu ich najlepszy mecz w tym turnieju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Braveheart22 napisał(a):

Polsat sport to trzeba wykupić na jakiejś kablówce albo ten ich polsat box. 

Szkoda, bo zasięgi raczej ograniczone mimo wszystko, a na razie fajna reklama hokeja + wydarzenie jednak dla nas wyjątkowe. 

Zastanawiałem się właśnie czy tu nie mogło pójść w dwie strony, tzn. 2+2min dla naszego zasłużone jednak, ale też 2min dla Szweda. 

... 

Btw, Urbanowicz fizycznie nie pękał przed nikim, nawet przed Hedmanem. Ten Maciaś mimo młodego wieku też całkiem fajnie fizycznie wygląda, ale w sumie patrzyłem to on niby 89kg waży, więc warunki ma. 

I jeszcze jedno na koniec. Wydaje się, że ten sparing ze Słowakami, gdzie nas okrutnie przeorali w pierwszej tercji, bardzo dużo dał chłopakom. 

No cóż w końcu te ciągłe opłacanie tego pakietu się przydaje.

Maciaś dobry grajek będzie choć za słaby na NHL, coś jak Łyszczarczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mecz, gdzie rzeczywiście było widać zespół z niższej dywizji. Bezradność. Ale w końcu udało się złapać wiatr w żagle i jeszcze może być ciekawie. Piękno hokeja :)

19 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Na koniec z Kazachstanem o wszytsko. Mam nadzieję, że będzie to mecz jeszce o coś.

Ale oni tam ograni wszyscy w KHL, więc raczej to średnio wygląda...

Plus, że będą chłopaki po dniu wolnym, natomiast Kazachowie dzień wcześniej grają z USA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.