Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Tecu napisał:

Nie ma szans przy tym terminarzu. A z pewnością mniejsze niż utrata PO 😀

Też wolałbym z Pistons, ale to tak 2% szans vs 1% szans z 76ers 😐 

Wcześniej pisałeś, że Pistons mocniejsi :(

28 minut temu, january napisał:

Gówno warci są ci Heat, kiedy mają wygrywać i wyprzedzić Cavs, by polepszyć mój pick.

Co za łajza jest tam GMem??

Powyżej 20 picku to różnica i tak już jest znikoma, loteria bardziej czy trafi się kogoś sensownego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Może :P Albo myślisz, że chodzi  o typków, których mam w loterii tutaj i raczej nie są under the radar.

Niemniej najśmieszniejsze w tych próbnych simkach jest to, że T.Young 11 razy na 20 wyleciał z ligi po 4-5 sezonach xD Tzn to bardziej głupota CPU, bo się rozwijał całkiem spoko (pewniak do top8 z W.Chandlerem i wiadomą szóstką)

Young ogólnie powinien być spoko rolesem/starterem także dziwne te wyloty z ligi

Teraz, Tecu napisał:

Dalej tak twierdzę, ale jakąś tam odpowiedź na Iversona mam a na Shaqa nie. 

Hakeem się nie zgadza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:
 

No dziwne :P Ale on się właśnie nawet spoko rozwija, tylko go olewa CPU w ponad 50% przypadków i wylot z ligi. 

Niemniej wstępnie po 20 simkowych próbkach:

Tier1-2 (nie napiszę co i jak z wiadomych względów, ale jest niespodzianka i to nie jedna :D ) : Durant,Oden,Horford,Gasol,Noah,Conley
Tier3: Young, W.Chandler,Splitter,B.Wright.

To takie pewniaki do top10 tbh, dopiero potem jest ciekawiej jak chodzi o to kto wystrzela, a kto nie.

A pewnie i tak to próbkowanie nic nie warte ;d

Myślę, że jest sporo warte jednak. Wiadomo, że może być tak, że ten który rozwijał się 20 razy dobrze ostatecznie rozwinie się c***owo, ale to tak jak i w rl NBA.

A takie sprawdzanie na pewno zwiększa szansę na dobry wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tecu napisał:

Hakeem jest jeden i do tego słabo wypada na PF a na Iversona mam kilku grajków. Ale ogólnie i tak nie mam większych szans 😀

Na kogo bys w 1szej rundzie nie trafil to bede Ci kibicowac ❤️

4 minuty temu, SlaKB napisał:

btw. z simek Januarego wynika, że ten Durant to wcale nie jest taki pewniak do pierwszego picku.. pytanie teraz czy January piszę prawdę :D

Powinien być pewniakiem.

Dużo łatwiej trafić b.dobrego centra niż b.dobrego winga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ściągnąłem sobie te simke w końcu i mam mały problem ( jak robię output csv to mimo informacji ze zostanie on utworzony w katalogu output to owy folder mi się nie pojawia)- miał ktoś z was podobna sytuacje? Tak to mi normalnie gierka się uruchamia i mogę przesimowac cały sezon od początku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.