Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, julekstep napisał:

strzelam że przeoczenie -> ale jak obyło się bezkontuzyjnie to chyba ujdzie płazem? :P 

a działa to tak:

na stronce mamy notyfikację kto zmieniał skład (najbardziej wkurwiają tacy co nic nie zmienili a kliknęli 'ustaw' - nic nie podpowiadam, ale możecie zrobić rajd jak @SlaKB simuje xD), stąd klikamy team (+ odhaczamy że zmieniliśmy) i mamy lineup danego teamu -> no i potem ręczne to przeklepujemy do gry

więc niestety miejsca na 'human error' jest sporo

Rozumiem, nie ma problemu, chciałem dać pograć rezerwowym i byłem lekko zdziwiony. Skład ustawiałem chyba nawet wczoraj wieczorem, nie w ostatniej chwili. 

4 minuty temu, Krzemo napisał:

Missclick, sorry

Nie ma sprawy 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał:

Rozumiem, nie ma problemu, chciałem dać pograć rezerwowym i byłem lekko zdziwiony. Skład ustawiałem chyba nawet wczoraj wieczorem, nie w ostatniej chwili. 

raczej odstęp czasowy nie ma wpływu na ryzyko pomyłki (po zmianie team jest 'odhaczany' i więcej się tam nie wchodzi)

generalnie zaleca się czujność :P

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie to polosowalbym - zapewne na podobnym poziomie chęci jak @january Draft 😂

1 minutę temu, julekstep napisał:

raczej odstęp czasowy nie ma wpływu na ryzyko pomyłki (po zmianie team jest 'odhaczany' i więcej się tam nie wchodzi)

A czy PO będą mieć stała porę losowań? 
wracamy wtedy do 1:1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Rozczarowujecie mnie wszyscy dostając w dupsko od Cavs jeden za drugim, wstyd.

tak jak pisałem przy ocenie nowych GMów @eMeS praktycznie za darmo (ten bieda pick co Ty masz i jakieś 2nd roundery) zmontował po cichu naprawdę świetną ekipę nie zawalając przy okazji w ogóle salary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Chcesz sztucznie przedłużyć agonię Pistons? xD

Chcę dłużej napawać się zwycięstwem.

A tak serio mówiąc to w PO jest dużo więcej emocji + robi się więcej adjustments, a nie każdy ma kupę wolnego czasu więc w PO jeden mecz dziennie wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

No, ale na tym FA'31 to grubsze przetasowania mogą być :P 

Nawet Celtics sobie miejsce na MLE skołowali, by Was wkurzać :D 

Nie no bez żartów :P 47 dni PO mają trwać, a RS 60? Chyba przegięcie.

PO jeśli w każdej rundzie będzie 7 meczowa seria, będą trwały 28 dni :)

Teraz, julekstep napisał:

ja tam już mam upatrzone cele na FA

Poza Twoim zasięgiem cebulaku :P 

Jeśli o tym celu już kiedyś wspominałes to on też jest poza Twoim zasięgiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

:( 

Pick Pacers '32  mam to tam obserwuję przede wszystkim sytuację :D 

 

Wzoruję się na próbnych simkach :P 

Ogólnie problem jest z tym, że loteria jest dopiero po zakończeniu sezonu, więc te PO się będą połowie ligi prawie dłużyły w ch*.

Nie bez powodu podwojenie dni simki jest uznawane za najlepszą decyzję komiszy, nie zawracajcie lepiej rzeki, by się zaś tu nie skończyło martwicą za jakiś czas^

Bo to jest tak, że wszyscy grają w ten sam dzień i w dane dni nie ma meczów, wtedy my te dni simujemy przez co PO najdłużej mogą trwać 28 dni.

Wyobraź sobie, że kiedyś wszedłeś do PO, w robocie masz akurat zapierdol i ciężko Ci nawet wejść na chwilę na forum sprawdzić wyniki, ale po pierwszych dwóch przegranych meczach chciałeś zrobić adjustments, niestety ze względu na to, że simka była rano a Ty nie miałeś możliwości wtedy wejść na stronę przegrałeś 3 mecz i cały sezon poszedł w pizdu :P

Ja będę mocno optował za tym, żeby w PO rozgrywany był jeden mecz dziennie (nie wiem o czym mówisz z tym zawracaniem - nikt nic nie mówił o simowaniu w kontekście PO) i szczerze to sobie nie wyobrażam, żeby było inaczej.

Kolejna sprawa to też taka, że mistrzostwo będzie miało dużo mniejszy prestiż jeśli mistrzów rocznie będzie 4-5 zamiast 2 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, SlaKB napisał:

 

Kolejna sprawa to też taka, że mistrzostwo będzie miało dużo mniejszy prestiż jeśli mistrzów rocznie będzie 4-5 zamiast 2 :P

Albo jeden jak przez ostatnie lata 😛

btw w PO jest jakaś wyznaczona godzina do której można ustawiać taktykę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eMeS napisał:

Albo jeden jak przez ostatnie lata 😛

btw w PO jest jakaś wyznaczona godzina do której można ustawiać taktykę? 

Nie, ale jeśli ustalimy, że mecze będą w przedziale 20:00-20:30 to najlepiej do 19:30 się wyrobić, żeby później nie było pretensji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Patrząc na simkę dotychczas to chyba przeceniacie te adjustments.

GM Sixers ustawił taktykę w 2023 roku i jedzie z Wami równo :) 

Nie do końca, były serię że też coś majstrował (zazwyczaj jak mu nie szło, czyli rzadko)

Byli też GMowie, którzy byli wizjonerami i wirtuozami taktyki jak Xamel. :) generalnie najważniejsza jest siła rosteru, ale czasem przy sprzyjających matchupach dzięki małym zmianom w taktyce można wygrać serię - podobnie jak w rl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.