Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Pablo81 napisał:

Jak taki Wallece ma loyality na 10, to pewnie nie ma szans, aby wyszedł z propozycją przedłużenia przed fa?

przez najblizsze 2 lata na pewno nie ma :P (takie rzeczy tylko w ostatnim roku kontraktu)

za 2 lata Spurs powinni byc w scislej topce zachodu, wiec moze sie skusi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, julekstep napisał:

przez najblizsze 2 lata na pewno nie ma :P (takie rzeczy tylko w ostatnim roku kontraktu)

za 2 lata Spurs powinni byc w scislej topce zachodu, wiec moze sie skusi

Play for winner ma na 5, więc mu to lotto chyba :) Gdybym na początku wykazał się choć śladowym sprytem i ustawił taktykę taką jak wszyscy, to może walczyłbym teraz o HCA :)

Te współczynniki Loyality itd. są pewnie generowane losowo? Bo kto by świadomie Timowi dał 7 lojalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Play for winner ma na 5, więc mu to lotto chyba :) Gdybym na początku wykazał się choć śladowym sprytem i ustawił taktykę taką jak wszyscy, to może walczyłbym teraz o HCA :)

Te współczynniki Loyality itd. są pewnie generowane losowo? Bo kto by świadomie Timowi dał 7 lojalności.

Tak są losowo (przy tworzeniu rookiech tego nie ma, potem można edytować niby - ale nie ruszamy).

I generalnie przeceniacie to opór.

John Williams od 4 lat kręci grubo ponad 20 ppg w PO teamie ma greed 97 a wczoraj próbnie przesimowałem do końca RS i chciał przedłużyć z Jazz na rok za..... 1 milion :)

 

No chyba że te wskaźniki działają TYLKO w trakcie FA (tu faktycznie można odnieść wrażenie, że mają jakiś mały wpływ)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, julekstep napisał:

Tak są losowo (przy tworzeniu rookiech tego nie ma, potem można edytować niby - ale nie ruszamy).

I generalnie przeceniacie to opór.

John Williams od 4 lat kręci grubo ponad 20 ppg w PO teamie ma greed 97 a wczoraj próbnie przesimowałem do końca RS i chciał przedłużyć z Jazz na rok za..... 1 milion :)

 

No chyba że te wskaźniki działają TYLKO w trakcie FA (tu faktycznie można odnieść wrażenie, że mają jakiś mały wpływ)

A tak z doświadczenia, z lojalnoscią 7 na ile % może chcieć przedłużyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eMeS napisał:

To simowanie RS do końca to trochę nadużywanie władze imho :P

Właśnie @Qcin_69 na privie potwierdziłem, że jako komisze mamy handicap w postaci dostępu do sejva :P 

Inna sprawa że ten handicap potrafi być zgubny -> w ostatnie FA 3 teamy (w tym Magic) składały MLE komuś tam i jak sobie simowałem z 10 razy to było 50/50 Magic/X. A na koniec grajek podpisał z Y :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zachodzie bardzo ciekawie, przenalizowalem sobie terminarze i imo to wygląda tak:

6. Spurs (40-32) @Blazers, @Celtics, @Knicks, @Bucks, @Kings, vs Magic, vs Jazz, @Hawks, vs Lakers, vs Bulls

Prognozowany bilans: 6-4

7. Mavericks (40-32) vs Wizards, @Magic, @Jazz, @Raptors, vs Heat, vs Magic, vs Bucks, @Heat, vs Pacers, vs Heat

Prognozowany bilans: 6-4

8. Suns (38-32) @Bucks, vs Cavs, @Jazz, vs Rockets, @Jazz, vs Warriors, vs Bulls, vs Grizzlies, vs Sonics, vs Sonics, @Raptors, vs Wizards

Prognozowany bilans: 6-6

9. Wolves (37-34) vs Pacers, vs Celtics, vs Magic, vs 76ers, vs Kings, @Knicks, vs Hawks, vs Blazers, @Raptors, @Bulls, vs Nuggets

Prognozowany bilans: 6-5

10. Sonics (38-35) vs Jazz, vs Grizzlies, vs Lakers, @Wizards, vs Blazers, @Suns, @Suns, vs Magic, vs Heat

Prognozowany bilans: 3-6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

pls @SlaKB ma ten handicap już od 10 sezonów i nic nie ugrał :P 

Bo gra jest bądź co bądź jednak bardzo losowa, ale taki handicap bardzo ułatwia analizę zawodników.

1 minutę temu, SlaKB napisał:

a tak serio, to to nic nie daję

Pozostali gracze mają tylko dostęp do nowo tworzonych 'imitacji' na podstawie csv, a komisze do tych 'prawdziwych wersji'. Właśnie to greed, loyalty itp się nie zgadzają z oryginalną wersją, a jestem na 99% pewny że gra przydziela zawodnikom jeszcze ukryte atrybuty jakieś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eMeS napisał:

Bo gra jest bądź co bądź jednak bardzo losowa, ale taki handicap bardzo ułatwia analizę zawodników.

Pozostali gracze mają tylko dostęp do nowo tworzonych 'imitacji' na podstawie csv, a komisze do tych 'prawdziwych wersji'. Właśnie to greed, loyalty itp się nie zgadzają z oryginalną wersją, a jestem na 99% pewny że gra przydziela zawodnikom jeszcze ukryte atrybuty jakieś 

jeśli chodzi o 'analizę zawodników' (czyli jak się mogą rozwinąć/ grać / grać ze sobą itp) - to z dostępem do gierki i csv masz w zasadzie to samo co komisze.

jeśli chodzi o analizę pod FA - tu faktycznie w teorii jest handicap, ale póki co (jestem najmłodszym stażem komiszem) mam tu skuteczność 0/1 (tak jak opisałem próbne simki mówiły coś a simka faktyczna powiedziała coś kompletnie innego)

co do ukrytych atrybutów - wąąąąątpię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eMeS napisał:

Bo gra jest bądź co bądź jednak bardzo losowa, ale taki handicap bardzo ułatwia analizę zawodników.

Pozostali gracze mają tylko dostęp do nowo tworzonych 'imitacji' na podstawie csv, a komisze do tych 'prawdziwych wersji'. Właśnie to greed, loyalty itp się nie zgadzają z oryginalną wersją, a jestem na 99% pewny że gra przydziela zawodnikom jeszcze ukryte atrybuty jakieś 

Przecież to greed, loyalty i Play for winner jest od razu widoczne dla wszystkich jak tylko wrzucimy graczy na stronę, na simbasket.pl/html wszystko od razu widać więc nie wiem o czym mówisz.

Jeśli istnieją takie atrybuty to ja nic o nich nie wiem, dostęp do save nic nie daje w tym przypadku (no dobra, wiem o jednym, ale dowiedziałem się tego nie ze względu na dostęp do sejwa i na dobrą sprawę nie ma on wpływu na rozgrywkę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SlaKB napisał:

Na zachodzie bardzo ciekawie, przenalizowalem sobie terminarze i imo to wygląda tak:

6. Spurs (40-32) @Blazers, @Celtics, @Knicks, @Bucks, @Kings, vs Magic, vs Jazz, @Hawks, vs Lakers, vs Bulls

Prognozowany bilans: 6-4

Mógłbyś dokładnie napisać z kim będę miał W, a z kim L?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba też wziąć pod uwagę, że przez to że simujemy we trzech to wyniki różnią się od próbnych simek robionych tylko u jednego z komiszy

Teraz, Pablo81 napisał:

Mógłbyś dokładnie napisać z kim będę miał W, a z kim L?

Wzialem +/-, przecież możesz przegrać z Blazers a wygrać z Magic, ale generalnie imo masz najłatwiejszy terminarz z drużyn walczących o po na zachodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.