Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko spoko, ale ja tam wolę Ostertaga od Paytona, szczególnie że Tecu na PG ma solidnego Brandona i nie nazwałbym trejdu z Magic dobrym. Po tej wymianie to bardziej Magic mogą namieszać w PO.

Co do ruchów Marcusa to na FA będzie dużo kasy, a dobrzy zawodnicy to w większości będą już dziadki 30+, jak Gay i rookie z obecnego draftu będzie w miarę rozwijał to będzie to spokojnie team na PO (chociaż wiadomo - wschód jest przejebany).

ignazz za Hilla dał jeszcze bardzo solidnego i perspektywicznego Denga (deal dalej dobry dla obu stron jak dla mnie)

Sylvinho chciał zaatakować PO i wziął Garnetta, ostatecznie został z Dirkiem który nie ucieknie na FA, trochę szczęścia w loterii i może wyjdzie coś ciekawego z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SlaKB napisał:

Wszystko spoko, ale ja tam wolę Ostertaga od Paytona, szczególnie że Tecu na PG ma solidnego Brandona i nie nazwałbym trejdu z Magic dobrym. Po tej wymianie to bardziej Magic mogą namieszać w PO.

Długo się opierałem przed tym tradem, ale:

- Payton daje mi parę PG o trochę różnym skill secie i będę mógł kombinować z taktyką 

- Ostertag mi nie zastąpi Hakeema, nie wygra mi meczu, raczej nie przedłużę go z moimi finansami a wpadła szansa na jakiś 1st w przyszłości co w moim przypadku jest ważne 

- Payton pasuje do mojego zespołu weteranów, miał dojść jeszcze Kukoc, ale kurcze, słaby jest 😐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tecu napisał:

Długo się opierałem przed tym tradem, ale:

- Payton daje mi parę PG o trochę różnym skill secie i będę mógł kombinować z taktyką 

- Ostertag mi nie zastąpi Hakeema, nie wygra mi meczu, raczej nie przedłużę go z moimi finansami a wpadła szansa na jakiś 1st w przyszłości co w moim przypadku jest ważne 

- Payton pasuje do mojego zespołu weteranów, miał dojść jeszcze Kukoc, ale kurcze, słaby jest 😐

Nie no ja nie mówię, że to jest jakoś tragiczny trejd dla Bulls, nazwałbym go neutralnym.

A 20 minut z ławki od Ostertaga mogło być przydatne, Curry fajny nabijacz statsow, ale cieniutki w obronie, w PO minuty z duetem Gilliam-Curry mogą nie być najlepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakiś wygrany mecz z mocną ekipą, bo ostatnio mam wrażenie wygrywam z leszczami, a z mocnymi zawsze oklep.

A no i wiem, że to już było ze sto razy pisane ale nie sądziłem, że doczekam czasów w simce, gdzie będzie taki ruch w interesie i tyle postów do przerobienia dziennie. Toć to zmierzchłe czasy na e-basenie były tylko porównywalne do tego co mamy teraz. Jebać koronę, ale w tym przypadku akurat propsy dla niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, january napisał:

Jakbyś po sezonie @elwariato chciał Nasha lub Branda za tych Greenów, Kleizów i inne kasztany co nagromadziłeś to uderz z jakimś pickiem i się dogadamy.

zawsze chętnie pomagam w tankowaniu :P

22 godziny temu, Qcin_69 napisał:

No przecież ja odradzałem ten deal Wariatowi, ale się uparł osioł :D 

ty nie jesteś cygan, ty jesteś co najmniej król cyganów 😂

22 godziny temu, Krzemo napisał:

@elwariato nie daj sie wyruchać ;)

Bo już defloracje zaliczyłeś brutalną ...

od eksperta w tej dziedzinie biorę rady na serio :D 

15 godzin temu, Qcin_69 napisał:

no Deron też klasa, ale Manu ❤️ tęsknimy, ale niech służy Wariatowi, nic dobrego w życiu poza Argentynczykiem ode mnie w prezencie , go nie spotkało!

boli zad tankerze :P

PS z tym Townem to widzę że źle potencjał oceniłem, jak go chciałem part time na sf, a to legit 5 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SlaKB napisał:

Wszystko spoko, ale ja tam wolę Ostertaga od Paytona, szczególnie że Tecu na PG ma solidnego Brandona i nie nazwałbym trejdu z Magic dobrym. Po tej wymianie to bardziej Magic mogą namieszać w PO.

Dwa PO teamy ze wschodu sie wzmocnily, wiec to oczywiste ze nie nazwiesz tego dealu dobrym :)

Bulls wzmocnili s5 - a przy potencjalnej kontuzji Hakeema i tak nic nie ugraja w PO.

Magic wzmocnili s5 bardziej (bo wiekszy upgrade).....dlatego byli strona doplacajaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Brandon>Payton, ja wiem że Ty na Paytona patrzysz jak na max playera, ale PG bez rzutu w simce to nic ciekawego

1 minutę temu, julekstep napisał:

Dwa PO teamy ze wschodu sie wzmocnily, wiec to oczywiste ze nie nazwiesz tego dealu dobrym :)

Bulls wzmocnili s5 - a przy potencjalnej kontuzji Hakeema i tak nic nie ugraja w PO.

Magic wzmocnili s5 bardziej (bo wiekszy upgrade).....dlatego byli strona doplacajaca.

 

Heat się wzmocnili i są po Sixers chyba największym zagrożeniem, a nazywałem już kilka razy ten deal bardzo dobrym dla obu stron :)

Payton według mnie nie daje nic Bulls i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SlaKB napisał:

Jak dasz go na jedną z dwóch pierwszych opcji, Brandon w takiej sytuacji też tyle zrobi, jak Payton jest lepszy to minimalnie, także upgrade praktycznie żaden.

nie znasz sie :P (potem moze otworze pliczek to dokladnjej napisze)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego oceniam ten trejd jako neutralny dla Bulls bo nic on im nie daję, dla Magic trejd bardzo dobry bo wreszcie nie będą musieli grać najgorszym starterem w lidze

Teraz, julekstep napisał:

nie znasz sie :P

Nie wiem po co bronisz tego, że wygrałeś ten trejd, sam kiedyś dziwiles się userom którzy to robią

A Payton jest słaby i tyle, MLE to właśnie jego poziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SlaKB napisał:

Nie wiem po co bronisz tego, że wygrałeś ten trejd, sam kiedyś dziwiles się userom którzy to robią

A Payton jest słaby i tyle, MLE to właśnie jego poziom

Przeciez napisalem ze Magic zyskuja wiecej (mimo podobnej klasy grajkow) i stad doplata (z zabezpieczeniem, bo to moze byc juz czas przebudowy po C-Webb era)

a Payton pokazal swoja wartosc podczas kontuzji Harpera (jak robil jakies magiczne cyferki jako starter - nie bedac zadna opcja ofensywna)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Przeciez napisalem ze Magic zyskuja wiecej (mimo podobnej klasy grajkow) i stad doplata (z zabezpieczeniem, bo to moze byc juz czas przebudowy po C-Webb era)

Ten pick jakby był bez protekcji to jeszcze spoko, tak to on ma znikomą wartość

A to, że Magic zyskują wiecej to nic złego, gorzej że Bulls nie zyskują praktycznie nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SlaKB napisał:

Ten pick jakby był bez protekcji to jeszcze spoko, tak to on ma znikomą wartość

potencjalny pick 9-20 ma wartosc (w sumie trzebaby sprawdzic tez jaki to draft w rilu)

Teraz, Krzemo napisał:

Nazwijmy to po imieniu, kradł posiadania skuteczniejszym zawodniom :P

grunt ze wygrywalem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

Przeciez napisalem ze Magic zyskuja wiecej (mimo podobnej klasy grajkow) i stad doplata (z zabezpieczeniem, bo to moze byc juz czas przebudowy po C-Webb era)

a Payton pokazal swoja wartosc podczas kontuzji Harpera (jak robil jakies magiczne cyferki jako starter - nie bedac zadna opcja ofensywna)

Magiczne cyferki robił przez tydzień, wcześniej był długo w poprzednich sezonach jedna z dwóch opcji i jakoś taki magiczny nie był

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.