Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, january napisał:

Nie wiem :P Chuowych grajków mi zostawiłeś na jakichś dziwacznych umowach przepłaconych xD

Odom, Pierce I Gasol mają dobre umowy. W tamtym czasie nie byly to ich maxy, więc mogli więcej kosztować i gdyby trafili do innych drużyn to na bank zarabialiby więcej. W dodatku w dobrym wieku. Za nich można i trzeba było wyciągać dużo. Jedyny przeplacony to s-jax, ale gdy go brałem, to za picki w kolejnych latach i spadające umowy. Więc liczyłem się z tym kontraktem.

PS. Popatrz czy masz przypisane wszystkie picki w kolejnych latach (zobacz historie transferów i czy się wszystko zgadza na stronie). Bo już kiedyś tak miałem, że w ostatniej chwili przypomniałem sobie, że mam dwa picki w drafcie 1 rundy, które dużo wcześniej pozyskałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, GeDDo napisał:

PS. Popatrz czy masz przypisane wszystkie picki w kolejnych latach (zobacz historie transferów i czy się wszystko zgadza na stronie). Bo już kiedyś tak miałem, że w ostatniej chwili przypomniałem sobie, że mam dwa picki w drafcie 1 rundy, które dużo wcześniej pozyskałem.

Ogłaszam konkurs na gifa przedstawiającą januarego po przeczytaniu tego paragrafu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz- zostaw już tą taktykę! (3ci raz zmienił od kiedy mam stronkę odpaloną) xD

taka jak jest teraz będzie wklepana do gierki :P 

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Czy umowa Stephena Jacksona faktycznie jest aż taka zła? Nie ma wcale wielu graczy o takich parametrach na jego pozycji.

Są pozycje, gdzie talent jest przeładowany i chodzą jako ujemne assety, bo nie ma dla Nich miejsca w składach.

fatalna jest

kolo jest średnim scorerem, średnim obrońcą, ma kiepską zbiórkę, potencjał < 50 i 20 baniek przez kolejne 2 lata

no i jest mega ograniczony bo nie nadaje się ani na SF (bo marne zbiórka i post D) ani na PG (przeciętne handling + passing)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Niestety nie mogę się zgodzić co do Pau Gasola, jego 5y umowa jednoznacznie oceniana była przez wszystkich jako negatywna. Nagimnastykowałem się bardzo mocno, by zrzucić ten długoletni przepłacony deal nie płacąc przy tym jak za zboże

A po co go zrzucales na siłę? Trzeba było sprzedawać innych, a Gasolowi dac full minut, taktykę pod niego i poczekać na większe zainteresowanie. Koleś obecnie ma 25 lat, więc spokojnie w drużynie która jest przebudowywana mógłby grać i kontrakt nie byłby przeszkodą. Przecież nawet z pickow jak będziesz musiał kogoś przedłużać, to taki Gasol już by zleciał z całym swoim kontraktem. A jeśli jest taki słaby to w tankowaniu (musi grać) byłby jak znalazł.

8 minut temu, julekstep napisał:

ignazz- zostaw już tą taktykę! (3ci raz zmienił od kiedy mam stronkę odpaloną) xD

A może to nie on ;) ? Haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 94 (na pierwszym miejscu goscie)

Bucks 96 - Wizards 124
play-by-play

Trailblazers 69 - Hawks 104
play-by-play

Jazz 92 - Lakers 89
play-by-play

Rockets 87 - Pacers 90
play-by-play

Hornets 75 - Timberwolves 116
play-by-play

Magic 105 - 76ers 120
play-by-play

Cavaliers 117 - Sonics 126
play-by-play

Grizzlies 106 - Raptors 93
play-by-play

Suns 116 - Warriors 105
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

Czy umowa Stephena Jacksona faktycznie jest aż taka zła? Nie ma wcale wielu graczy o takich parametrach na jego pozycji.

Są pozycje, gdzie talent jest przeładowany i chodzą jako ujemne assety, bo nie ma dla Nich miejsca w składach.

No to jest fakt, dobrego PG nie jest ciężko znaleźć, gorzej z SFami np

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MarcusCamby napisał:

Czy umowa Stephena Jacksona faktycznie jest aż taka zła? Nie ma wcale wielu graczy o takich parametrach na jego pozycji.

Są pozycje, gdzie talent jest przeładowany i chodzą jako ujemne assety, bo nie ma dla Nich miejsca w składach

Ja polecam :) @january nie musisz dziękować ;)

 

A tak poważniej, to on nie jest taki zły, ale mógłby trochę mniej zarabiać. Niestety tak to już jest w simce, że trzeba czasami przepłacić aby kogoś pozyskać albo zatrzymać. No i tak też było z s-jaxem. Chyba (jeśli dobrze pamiętam) GM Kings go zatrzymywał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, january napisał:

 

Przerzucę go przed campami na PF/C, bo tam mu stats brak, szkoda że wcześniej nikt tego nie zrobił :P 

Ale chętnie sprzedam jak coś xD

Wątpię czy to pomoże, przy jego potencjale to raczej już się nie rozwinie, a może mocniej polecieć w rzucie czy handlingu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 95 (na pierwszym miejscu goscie)

76ers 103 - Trailblazers 71
play-by-play

Celtics 86 - Clippers 113
play-by-play

Hornets 82 - Bulls 103
play-by-play

Raptors 94 - Magic 125
play-by-play

Suns 114 - Timberwolves 101
play-by-play

Wizards 85 - Heat 94
play-by-play

Mavericks 100 - Nets 108
play-by-play

Rockets 99 - Jazz 113
play-by-play

Pacers 80 - Nuggets 94
play-by-play

Pistons 121 - Bucks 104
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SlaKB napisał:

Zostało mi tylko 12 spotkań i wystarczy mi bilans 9-3, żeby zrobić 60w. Biorąc pod uwagę że mam dosyć łatwy terminarz to jest spora szansa. Nie spodziewałem się przed sezonem, a biorąc pod uwagę okoliczności (masa kontuzji) to Iverson to spokojnie GOAT

Nie ma to jak po meczu z Bucks zgłaszać kandydaturę na stanowisko GOATa.

Aha - dziwna sprawa bo obecnie nikt w Pistons nie ma kontuzji -> zaraz musi się to zmienić :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Przyszły tydzień:

Poniedziałek Kings
Wtorek Blazers
Środa Bucks
Czwartek Bucks

Zobaczymy jak tam mój czołg sobie poradzi :D 

Btw co tu się robi jak ekipy mają tyle samo W przed loterią :) ?

Nie ni ten mecz z wtorku powinien mieć specjalna oprawę :P kto tam będzie simowal? @julekstep ? Wez no wrzucaj kwartę po kwarcie zamist całego wyniku + jakby doszło do crunchtime to akcje po akcji z ostatnich 4 minut :D @BMF Ci pokazał jak można z c***olosowania zrobić show :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Nie ni ten mecz z wtorku powinien mieć specjalna oprawę :P kto tam będzie simowal? @julekstep ? Wez no wrzucaj kwartę po kwarcie zamist całego wyniku + jakby doszło do crunchtime to akcje po akcji z ostatnich 4 minut :D @BMF Ci pokazał jak można z c***olosowania zrobić show :D 

wtorek to @SlaKB :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.