Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, julekstep napisał:

Tu jak na yahoo - po cucie trzeba odczekać (można zgłaszać waivers - wtedy to jakoś wg listy pójdzie, @SlaKB poratuj - ja tego elementu komiszowania nie ogarniam i już raczej nigdy nie ogarnę xD)

za 2 dni można podpisać standardowo (bo pewnie i tak nikt inny się nie skusi tbh :P) 

Panie ja tu na szybko potrzebuje zastępstwo dla kontuzjowanego Browna a nie jakieś komisje interpelacje zapytania i quasi pending. Szybciej mi Dee wróci niż Terry wypastuje glace w Miami. On ma 37 lat. Jest już w grupie ryzyka CV19 a Ty tu debaty chcesz robić. Jak zobaczył kierunkowy z Florydy to najpierw myślał ze to z domu starców dzwonią. A tu on ma grać w nocy już. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ignazz napisał:

Panie ja tu na szybko potrzebuje zastępstwo dla kontuzjowanego Browna a nie jakieś komisje interpelacje zapytania i quasi pending. Szybciej mi Dee wróci niż Terry wypastuje glace w Miami. On ma 37 lat. Jest już w grupie ryzyka CV19 a Ty tu debaty chcesz robić. Jak zobaczył kierunkowy z Florydy to najpierw myślał ze to z domu starców dzwonią. A tu on ma grać w nocy już. 

Porter to ma kontuzję i nie wiem czy na finały zdąży wrócić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to już spokojnie powiedzieć (widzę, że spora część z beGM się już mocno wkręciła w gierkę) że największym wygranym koronawirusa jest liga SimBasket, jeszcze 2 miesiące temu staliśmy nad przepaścią, a w tym momencie zainteresowanie tą grą jest chyba największe od kiedy wszystko zostało przeniesione z e-basketu na to forum (można sobie sprawdzić przeglądając te starsze tematy i częstotliwość wpisów)

Może z zewnątrz ta liga wydaję się kompletnie powalona, ale jak już się trochę oswoi to jest to świetna zabawa.

Chciałbym zobaczyć reakcję na to co tu się dzieje takich weteranów jak @Stromile@Cichy czy @Maslon. Myślę, że jakby tu teraz weszli to byliby w ciężkim szoku i od razu wróciła by im chęć do gry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SlaKB napisał:

Można to już spokojnie powiedzieć (widzę, że spora część z beGM się już mocno wkręciła w gierkę) że największym wygranym koronawirusa jest liga SimBasket, jeszcze 2 miesiące temu staliśmy nad przepaścią, a w tym momencie zainteresowanie tą grą jest chyba największe od kiedy wszystko zostało przeniesione z e-basketu na to forum (można sobie sprawdzić przeglądając te starsze tematy i częstotliwość wpisów)

Może z zewnątrz ta liga wydaję się kompletnie powalona, ale jak już się trochę oswoi to jest to świetna zabawa.

Chciałbym zobaczyć reakcję na to co tu się dzieje takich weteranów jak @Stromile@Cichy czy @Maslon. Myślę, że jakby tu teraz weszli to byliby w ciężkim szoku i od razu wróciła by im chęć do gry ;)

Oni wszyscy już chyba poza forum (chociaż na @ Cichy pisał, że planuje wrócić :P)

Chyba tylko Geddo z takich starych ex-simbasketowców z dużym stażem ciągle na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

Oni wszyscy już chyba poza forum (chociaż na @ Cichy pisał, że planuje wrócić :P)

Chyba tylko Geddo z takich starych ex-simbasketowców z dużym stażem ciągle na forum

Dlatego napisałem o nich bo taki Geddo to myślę, że wie co się tu wyprawia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:
9 minut temu, SlaKB napisał:

Dlatego napisałem o nich bo taki Geddo to myślę, że wie co się tu wyprawia :P

@GeDDo bywasz tu?

Bywam, chociaż dostęp mam utrudniony bo tylko z telefonu. Więc simki nie zrobię, konta nikomu nie założę (dopiero jakieś 3 tyg. temu zobaczyłem, że już ktoś tam przejął Boston :D), itp.. Więc co potrzeba?

Ale dostęp do serwera mam więc mnie nie wkurwiać, bo taktykę komuś zmienię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, GeDDo napisał:

Bywam, chociaż dostęp mam utrudniony bo tylko z telefonu. Więc simki nie zrobię, konta nikomu nie założę (dopiero jakieś 3 tyg. temu zobaczyłem, że już ktoś tam przejął Boston :D), itp.. Więc co potrzeba?

Ale dostęp do serwera mam więc mnie nie wkurwiać, bo taktykę komuś zmienię ;)

Popatrz jak ta lajza January rozpieprzyla Boston, pozmieniaj mu taktykę na prawidłowa a nie k**** granie Podkolozinem na PG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Qcin_69 napisał:

Popatrz jak ta lajza January rozpieprzyla Boston, pozmieniaj mu taktykę na prawidłowa a nie k**** granie Podkolozinem na PG

Niech gra po swojemu. Ja też miałem w planach uderzać w drafty i przebudowę. Ostatnia moja wymiana chyba to potwierdza. Widzę, że Odoma, Gasola i Piercea już nie ma. Mam tylko nadzieję, że nie sprzedał ich za spadające kontrakty ;). A center grający na PG w tej grze, to normalka :P. Więc nie jest to dla mnie zaskoczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SlaKB napisał:

Ja oddałem pick za Andersena

Przecież to January, dopisał wszystkie picki jakie dostał bez względu na nazwiska  jakie zostały wymienione xd

6 minut temu, GeDDo napisał:

Jeśli wszystkie będą w top5 mocnych draftów to jest się z czego cieszyć. Jeśli nie, to c***owe wymiany :)

Z pakiecie -Pistons 31, Hornets 32, Pacers 32, Nuggets 34 także same grube picki, za przejęcie Branda Nasha i Ewinga i wyrzucenie wszystkich rolsow na FA!

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.