Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, january napisał:

Jakbyś jeszcze taki wyszczekany był jak mi się w deal podczas pendingu wpierdzielałeś...

Przecież byłem xd dzięki mnie CVBE dostał jakieś 2 dodatkowe picki za friko :P mnie potem tez wyruchano na Nashu :D cóż, takie życie na forumku, raz Ty wkładasz, innym razem Tobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SlaKB napisał:

2 runda to jest ich sufit (ogólnie julkowi po nocach to się Sixers śnią, dostał od nich chyba z 5 razy w ostatnich latach :D)

WCF ROK TEMU!!!! 

a 76ers chyba tylko raz zdobyli misia nie ogrywajac mnie po drodze -> generalnie mozna przyjac ze Magic to druga sila simki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Qcin_69 napisał:

No ale stary, czy ktoś Ci bronił zapytać o niego wcześniej? Czy ktokolwiek tutaj ma zakaz negocjowania? Albo ktokolwiek ma nakaz ogłaszania wystawienia gracza na TB? Dla mnie to jest absurdalne ze muszę się tłumaczyć ze zrobiłem deal, którego nawet przed tym wysypem krytyki nie potrafiłem ocenić czy jest dobry czy zły dla mnie :) przypomnę tylko jak byłem jechany przez Julka za wymianę Jordana rok temu- dzisiaj, strzelam, nie dostalb nawet połowy tego co dostałem. 
Serio to tylko gra, nikt tutaj chyba nie ma złych intencji, przynajmniej z mojej strony takich nie ma- ba, nawet od siebie dołożyłem w tym dealu pick Lakers bo miało być bez niego i tyle- niech to będzie zachęta dla niektórych GMow do większej aktywności przed a nie po ogłoszeniu wymian, bo się chyba towarzystwo za wygodne zaczyna robić- może w ogóle olać wymiany i rozpocząć publiczne aukcje, pewnie znakomitej wiekszosci będzie to na rękę, nie będzie trzeba samodzielnie myśleć i działać :] 

Chłopie, gdybym to ja miał ból dupy o tego Allena to lekkim c***em dam Jasona Terry i próbuj z tym walczyć. Nawet bym nie pisnął tylko przebijał. I nie próbuj kolejny raz robić z siebie ofiary, bo to już robi się coraz nudniejsze i żenua. Wymiany z Jordanem nie pamiętam, akurat wtedy miałem taki okres w życiu gdy olewałem wszystko co się dzieje wokół, rzadko wchodząc w cokolwiek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kolader napisał:

Chłopie, gdybym to ja miał ból dupy o tego Allena to lekkim c***em dam Jasona Terry i próbuj z tym walczyć. Nawet bym nie pisnął tylko przebijał. I nie próbuj kolejny raz robić z siebie ofiary, bo to już robi się coraz nudniejsze i żenua. Wymiany z Jordanem nie pamiętam, akurat wtedy miałem taki okres w życiu gdy olewałem wszystko co się dzieje wokół, rzadko wchodząc w cokolwiek. 

XD Przecież mi to lata :D W sumie mnie to bardziej bawi niż denerwuje ze za każdym razem jak zrobię jakiś dobry dla siebie deal to jestem jechany od Cyganów xd  Choć bardziej bawi mnie to ze nowi GMowie są przede mna ostrzegani w beGM xd 

Poswiecilem na ten deal jakieś 5 minut życia, noo może 10 bo z komórki się dłużej pisze wiec jak padnie to cóż, będę z tym żył :P jakby mi padł taki gdzie poswiecilem ~2tygodnie to pewnie bym się obraził na chwile, ale tutaj meh, znam na tyle Wariata ze cyrków nie będzie robił i odgoni sępy :D najwyżej coś mu dorzucę skoro piszecie ze deal nierówny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 90 (na pierwszym miejscu goscie)

Spurs 110 - Clippers 109
play-by-play

Nets 115 - Rockets 142
play-by-play

Nuggets 120 - Heat 119
play-by-play

Grizzlies 117 - Warriors 105
play-by-play

Raptors 104 - Lakers 127
play-by-play

Mavericks 99 - Bucks 93
play-by-play

Celtics 77 - Bulls 114
play-by-play

Wizards 130 - Magic 106
play-by-play

Jazz 110 - Trailblazers 100
play-by-play

Sonics 132 - Pacers 118
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Jason Williams (Grizzlies)- 26 dni (Dislocated Knee)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.