Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo standardowo, skąd ja to znam :wink::wink: sam wysyłam propozycje niemal do każdego GMa, sam z kolei dostałem 3 czy 4 zapytania odnośnie Mo i Manu ( w sumie o Manu to pytała ponad połowa z tych którym proponowałem co innego xd)- jak ktoś ma pretensje to może mieć tylko do siebie, ze mu się nie chciało przeglądać składów drużyn i szukać potencjalnych celów, a nie do mnie ze to robiłem :] teraz tez w simbaskecie na początku będzie wysyłana wiadomość żeby ze mna nie handlować czy jak? Nie starczy wam ze w jednej grze mam mocno pod górkę ?:P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

jak ktoś ma pretensje to może mieć tylko do siebie, ze mu się nie chciało przeglądać składów drużyn i szukać potencjalnych celów, a nie do mnie ze to robiłem

ta jasne

jakbyś przeglądał to byś słał oferty po wielkiego Bradleya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Nooo standardowo, skąd ja to znam :wink::wink: sam wysyłam propozycje niemal do każdego GMa, sam z kolei dostałem 3 czy 4 zapytania odnośnie Mo i Manu ( w sumie o Manu to pytała ponad połowa z tych którym proponowałem co innego xd)- jak ktoś ma pretensje to może mieć tylko do siebie, ze mu się nie chciało przeglądać składów drużyn i szukać potencjalnych celów, a nie do mnie ze to robiłem :] teraz tez w simbaskecie na początku będzie wysyłana wiadomość żeby ze mna nie handlować czy jak? Nie starczy wam ze w jednej grze mam mocno pod górkę ?:P 

Tu bardziej chodzi o przyzwoitość, nikt ci nie robi pod górkę. Tylko nie lubię gdy ktoś próbuje oskubać nowego bo się nie zna jeszcze na wartości posiadanych zawodników. Dlatego wg mnie najlepszą opcją będzie nadanie nowemu opiekuna na powiedzmy sezon. Tak jak ja sam sobie zażyczyłem i fajnie mi się gadało z letallecem, a prócz tego jeszcze dopytywałem osobę, która mi wytłumaczyła o co chodzi w tej grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, julekstep napisał:

ta jasne

jakbyś przeglądał to byś słał oferty po wielkiego Bradleya

Przecież proponowałem Ci Ewinga ale nie chciałeś dać picku...

8 minut temu, kolader napisał:

Tu bardziej chodzi o przyzwoitość, nikt ci nie robi pod górkę. Tylko nie lubię gdy ktoś próbuje oskubać nowego bo się nie zna jeszcze na wartości posiadanych zawodników. Dlatego wg mnie najlepszą opcją będzie nadanie nowemu opiekuna na powiedzmy sezon. Tak jak ja sam sobie zażyczyłem i fajnie mi się gadało z letallecem, a prócz tego jeszcze dopytywałem osobę, która mi wytłumaczyła o co chodzi w tej grze.

nie ja zacząłem te negocjacje :) to był pomysł Wariata nie mój, ja tylko lekko zmodyfikowałem jego propozycje- obu nam ona odpowiadała i tyle- serio, robicie gownoburze, jak Hawks wzięli Bella jako asset a potem okazało się ze to top10 najc***owszych kontraktów na rynku to nie było takiego płaczu czy setek PMow do CVBE z innymi propozycjami, a tu jebniecie po mnie jakbym wam sejfy rabował 😛 wrzućcie trochę na luz to tylko gra forumkowa gdzie więcej niż od Ciebie zależy od losowania komputera podczas campow 😛 ja nawet tutejszego value w ogóle nie rozumiem, mimo ze kilkukrotnie pytałem o jakiegoś gracza czy to Slaka czy Jokicstepa, to dalej jest dla mnie niezrozumiała wartosc (pewnie dlatego ze wczoraj po raz 1 otworzyłem ten plik csv xd) - nawet podczas tego dealu nie wiedziałem czy go wygrywam czy przegrywam, chciałem tylko wyczyścić salary :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, january napisał:

Kij wie, od pewnego czasu to z Jamisonem stoję z transparentem "dajcie mi za niego najgorszego kasztana z pickiem" i nic :P 

Nie wiem czy się już w jakikolwiek sposób znam, ale o ile cokolwiek ogarniam o tyle Warriors są w strasznej dupie jak chodzi o FA'31 :) 

Mają jakieś 28 mln podpisanie duetu Melo+Duncan (zakładając, że 3 pozostałych graczy będzie za minimum)

Max dla Melo to 13,5, dla Duncana 16,2. Ale Duncan może nie dostać maxa. Trudna sytuacja, ale może się uda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Qcin_69 napisał:

jak Hawks wzięli Bella jako asset a potem okazało się ze to top10 najc***owszych kontraktów na rynku to nie było takiego płaczu

Bella na tej liście został wpisany dla draki. To jest spoko 3 and D za te piniondze. Sprawdzał się Pistons i Nuggets. 

Tylko w Cavs jest na razie wielki eksperyment z rotacja i taktyka. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, eMeS napisał:

1.Cavs  2.Bell to nie jest c***owy kontrakt :P nie akceptuje niczego poniżej "taki se" :P 

Dobra :D mówiłem ze nie ogarniam tutejszego value graczy, przy każdej wymianie kieruje się intuicja :P 

tak czy siak :P Rondo-Ray-Kurant-Andrea-Bynum i z ławki Iverson wyglada jak spoko core dla przyszłorocznych Blazers :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Qcin_69 napisał:

Przecież proponowałem Ci Ewinga ale nie chciałeś dać picku...

nie ja zacząłem te negocjacje :) to był pomysł Wariata nie mój, ja tylko lekko zmodyfikowałem jego propozycje- obu nam ona odpowiadała i tyle- serio, robicie gownoburze, jak Hawks wzięli Bella jako asset a potem okazało się ze to top10 najc***owszych kontraktów na rynku to nie było takiego płaczu czy setek PMow do CVBE z innymi propozycjami, a tu jebniecie po mnie jakbym wam sejfy rabował 😛 wrzućcie trochę na luz to tylko gra forumkowa gdzie więcej niż od Ciebie zależy od losowania komputera podczas campow 😛 ja nawet tutejszego value w ogóle nie rozumiem, mimo ze kilkukrotnie pytałem o jakiegoś gracza czy to Slaka czy Jokicstepa, to dalej jest dla mnie niezrozumiała wartosc (pewnie dlatego ze wczoraj po raz 1 otworzyłem ten plik csv xd) - nawet podczas tego dealu nie wiedziałem czy go wygrywam czy przegrywam, chciałem tylko wyczyścić salary :P 

Tylko tu idzie jeden z lepszych grajków w lidze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kolader napisał:

Tylko tu idzie jeden z lepszych grajków w lidze 

No ale stary, czy ktoś Ci bronił zapytać o niego wcześniej? Czy ktokolwiek tutaj ma zakaz negocjowania? Albo ktokolwiek ma nakaz ogłaszania wystawienia gracza na TB? Dla mnie to jest absurdalne ze muszę się tłumaczyć ze zrobiłem deal, którego nawet przed tym wysypem krytyki nie potrafiłem ocenić czy jest dobry czy zły dla mnie :) przypomnę tylko jak byłem jechany przez Julka za wymianę Jordana rok temu- dzisiaj, strzelam, nie dostalb nawet połowy tego co dostałem. 
Serio to tylko gra, nikt tutaj chyba nie ma złych intencji, przynajmniej z mojej strony takich nie ma- ba, nawet od siebie dołożyłem w tym dealu pick Lakers bo miało być bez niego i tyle- niech to będzie zachęta dla niektórych GMow do większej aktywności przed a nie po ogłoszeniu wymian, bo się chyba towarzystwo za wygodne zaczyna robić- może w ogóle olać wymiany i rozpocząć publiczne aukcje, pewnie znakomitej wiekszosci będzie to na rękę, nie będzie trzeba samodzielnie myśleć i działać :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.