Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie zawsze martwią te dodatkowe niepotrzebne dożynki. 

o ile wymiana graczy może się bronic ze względu na pewien element niepewności co do decyzji Allena i tu GM Indiany trzeba zrozumieć to moim zdaniem dokładanie do tego tej podmianki picku jest niesmaczne. Zgaduje ze chodzi o podrzucenie 2031 za lepszy 2032. Jeżeli z jakiś powodów nastąpiła pomyłka pisarska i Indiana uzyskuje lepszy pick to wtedy wymiana się broni. Jeżeli jednak do tych wątpliwości Indiana ma jeszcze dokładać ekstra to jest to nieładne zachowanie jednego fana Jazz względem drugiego. Wierze ze tam są oba picki 2032 i zapis tej wymiany brzmi better to Indiana. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Krzemo napisał:

Jest pending więc można kontrę zrobić 😉

Tak jak mówiłem, probojcie składać oferty, ja jestem spokojny, kibice Jazz maja honor i słowo ponad jakieś virtualne korzyści i nie znam takiego który by wycofał się z danego słowa bo jakieś sępy się zleciały :) Wariato to człowiek z wizja i jeszcze się okaże ze ja dostanę w pizde w tej wymianie ale trudno, jestem gotowy zaryzykować, niech Nash Brand i Manu pokażą ze byli tego warci, i wierze ze się spotkamy w Finale już niebawem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, eMeS napisał:

Czyli tyle ile simka woła? ok 22mln? Do 34 w 6 roku?

Maximum - maksymalny czas trwania 5 (lub 6 jeśli klub posiada prawa birda do zawodnika); maksymalna roczna podwyżka 10% (lub 12.5 klub posiada prawa birda do zawodnika); maksymalna kwota za pierwszy rok: $13 500 000 (od 0 do 6 lat stażu w lidze), $16 200 000 (7-9 lat), 18 900 000$ (10 i więcej)

 

podpisując przed FA grajkowie mogą zaśpiewać sobie więcej :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Gdzie był Twój honor jak mi się wjebałeś w wymianę miesiąc temu jakoś pendingowa łajzo? :D 

Przecież pisałem ze kibice Jazz się nie wypierają danego słowa, a nie ze się nie wpierdalaja między wódkę a zakąskę gdy chcą ruchac na wymianach przyjaciół Jazz :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eMeS napisał:

A jeszcze tak spytam:

Czy to bedzie egzekwowane jakoś? 

To wygląda tak, że salary jest ustawione na 54 mln i do tej kwoty możesz podpisywać FA do których nie masz birdow, powyżej tej kwoty możesz podpisywać graczy do których masz Birdy, graczy za minimum oraz za wyjątki (MLE, LLE), ale w zaden sposób nie możesz przekroczyć 80 mln czyli 54+26.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niech ma @Qcin_69 coś od życia, choć raz go nie wyruchało :) Nash do mnie dzwonił że już nie chce grać na c, powiedziałem git taras mi wymalujesz i cię bierę, Ray był już wysłużony od tej roboty aż mu szczena pękła, mówię ch. dalej na ulicę a on zaczął szlochać itd. mówię za co ci płacę, w sensie zapewniam ochronę, a on że chce tankować za gruby hajs u jakiegoś frajera coby się nie przemęczać, akurat znałem jednego mówię masz idź, z dobrego serca.

Reasumując  @Qcin_69 mówi że mam ten deal gdzieś potwierdzić po konsultacji ze starszyzną forumową, w 100% zaprzeczam że takie rozmowy w ogóle miały miejsce 🤣 Ogólnie Qcin sam coś bełkotał, nie chciałem być niegrzeczny i tyle to potakiwałem, wszystkiego się wypieram, w tym również jakbym był ojcem jego dzieci, jego sąsiad potwierdzi moje słowa 😜 

 

PS dziękuję za ratunek i chęć dobicia :D ale skoro muszę to i tak jeszcze klepnąć to negocjacje jeszcze z @Qcin_69 potrwają, tak jak chciałem do wieczora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, SlaKB napisał:

To wygląda tak, że salary jest ustawione na 54 mln i do tej kwoty możesz podpisywać FA do których nie masz birdow, powyżej tej kwoty możesz podpisywać graczy do których masz Birdy, graczy za minimum oraz za wyjątki (MLE, LLE), ale w zaden sposób nie możesz przekroczyć 80 mln czyli 54+26.

Ja tam widzę zespoły co przekroczyły :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SlaKB napisał:

No, jak @elwariato nie potwierdzi to nie ma tematu :D

Nie bójcie żaby :D ciśnijcie po mnie ile chcecie :D jako połączenie Herrery i Mourinho jestem na to przygotowany :D tylko moich kontrahentów i przyjaciół oszczędźcie, bo szargać ich imion nie pozwolę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.