Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, eMeS napisał:

Nie no chwila, Allen jest na FA zaraz, możliwe że w portland nie zagra w ogóle 

1 - po skończeniu RS cześć graczy wyrazi chęć przedłużenia (rezygnację z FA) - Allen może być wśród nich jak najbardziej

2 - Indiana bierze na siebie kontrakty Branda i Nasha, których generalnie lepiej nie mieć niż mieć (więc lepszy Allen na dachu niż te dwa kasztany w garści tbh)

3 - PTB dostanie birdy do Allena (zawsze fajnie)

4 - Nie licząc Allena to drugim najbardziej wartościowym grajkiem w wymianie jest Bison Dele :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eMeS napisał:

Nie no chwila, Allen jest na FA zaraz, możliwe że w portland nie zagra w ogóle 

To fakt, ale w Pacers była spora szansa że zostanie.

Ja mam nadzieję, że on odejdzie (bez urazy Qcin) bo jest jednym z lepszych SG w lidze, a do tej pory to chyba dopiero jego drugi sezon gdy nie gra w tankerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SlaKB napisał:

To fakt, ale w Pacers była spora szansa że zostanie.

Ja mam nadzieję, że on odejdzie (bez urazy Qcin) bo jest jednym z lepszych SG w lidze, a do tej pory to chyba dopiero jego drugi sezon gdy nie gra w tankerze

Przeciez ja za rok gram easy w PO, ALLEN I MIEJSCE NA MAKSA DONTEGO BYNUM BARGNANI RONDO I DURANT(DAJ BOZE) xd także idealny warunki by zostac legenda Blazers nie to co ta pipa Jordan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z tym dealem jest taki, że pomijając już to że Nash i Brand są przeplaceni to oni po prostu nie są potrzebni teraz Pacers i będą grać jedynie z ławki, a Manu to zupełnie inny poziom niż Allen.

Oczywiście pomijam już to, że pick powinien dawać jedynie Qcin, a Bison powinien zostać w Pacers.

Z drugiej strony to każdy na początku popełnia błędy, ja w swoim pierwszym sezonie z 2 pickiem wziąłem Glena Rice (na usprawiedliwienie dodam, że zostałem GMem 30 minut przed wyborem, a jeden z komiszy podpowiedział mi taki wybór :P )

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.