Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, elwariato napisał:

bez allena ssie ekipa ... słowem te jego raty jakoś aż tak nie powalają patrząc przez ten pryzmat. Jak to jest z tymi kontuzjami, czy trzeba coś działać jak danemu graczowi coś się stanie, wrzucać go na listę kontuzjowanych itd zmieniać roster, czy "system" gry jakoś to ogarnia?

Na IR nie trzeba koniecznie wrzucać, jeżeli chodzi o zmiany to jak kontuzjowany jest gracz z pierwszej linii to automatycznie wskakuje ten z drugiej linii, ale generalnie warto samemu pozmieniać.

Wschód jest taki wyrównany, że strata najlepszego gracza musi boleć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SlaKB napisał:

Na IR nie trzeba koniecznie wrzucać, jeżeli chodzi o zmiany to jak kontuzjowany jest gracz z pierwszej linii to automatycznie wskakuje ten z drugiej linii, ale generalnie warto samemu pozmieniać.

Wschód jest taki wyrównany, że strata najlepszego gracza musi boleć. ;)

no właśnie ale po tych abilities to Allen co najwyżej dobry jest ... jaka w tym logika, @Qcin_69 mi to tam niby wyjaśniał i że są te arkusze z większą ilością danych, ale i tak to trochę dzine dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, elwariato napisał:

no właśnie ale po tych abilities to Allen co najwyżej dobry jest ... jaka w tym logika, @Qcin_69 mi to tam niby wyjaśniał i że są te arkusze z większą ilością danych, ale i tak to trochę dzine dla mnie

Co najwyżej dobry, ale dalej najlepszy w Pacers. 

Jest arkusz w excelu z dokładnymi cyferkami graczy

Nie wiem co dziwnego jest w tym, że jak najlepszy gracz wypada to drużyna słabiej gra :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, elwariato napisał:

no właśnie ale po tych abilities to Allen co najwyżej dobry jest ... jaka w tym logika, @Qcin_69 mi to tam niby wyjaśniał

Czy w ramach tych wyjaśnianek Qcin przypadkiem nie próbował Ci opchnąć jakiegoś Morrisona za tego 'co najwyżej dobrego' Allena? xD

Allen jest generalnie dość zajebistym SG :) (generalnie w Pacers on i Chandler są ze 2-3 tiery wyżej od 3ciego najlepszego gracza :)  - ofc jeśli chodzi o value  a nie sam skill na tu i teraz to jeszcze Deron jest na ich poziomie - ze względu na potencjał i kontrakt :) )

edit - teraz zobaczyłem ile Al ma jeszcze potencjału - więc on też wartościowy (myślałem, że to kasztan pokroju Boozerów tej gry)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SlaKB napisał:

Co najwyżej dobry, ale dalej najlepszy w Pacers. 

Jest arkusz w excelu z dokładnymi cyferkami graczy

Nie wiem co dziwnego jest w tym, że jak najlepszy gracz wypada to drużyna słabiej gra :P

w tym nic dziwnego nie ma, choć powiedziałbym że to tier Ala i Chandlera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, SlaKB napisał:

Na PG grał Beasley który był jednym z lepszych graczy w Simce i kręcił ponad 30 ppg, nie ma nawet co porównywać.

Poza tym nie tankowałem po żadnego Iversona tylko po Kobego co chyba zrozumiałe, a wyszło jak wyszło :)

Na przemian ze starym centrem Kofousem

#pamietamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się jak Celtics tankują. Skutecznie, z rozmachem. Taki Szewczyk zagrał lepszy mecz i już go nie ma. Dla przykładu. GM pięknie trzyma rękę na pulsie niszcząc grę i morale już w zarodku.

Gdyby tylko inni GMowie wkładali tyle pracy w swój tank, to przysłowiowy Bynum nie zabierałby cennych W drużynie, w której młody stażem spadkobierca Popa i Becky Hammond przepycha się łokciami o jak najwyższą pozycję na wyrównanym zachodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał:

Czy w ramach tych wyjaśnianek Qcin przypadkiem nie próbował Ci opchnąć jakiegoś Morrisona za tego 'co najwyżej dobrego' Allena? xD

Allen jest generalnie dość zajebistym SG :) (generalnie w Pacers on i Chandler są ze 2-3 tiery wyżej od 3ciego najlepszego gracza :)  - ofc jeśli chodzi o value  a nie sam skill na tu i teraz to jeszcze Deron jest na ich poziomie - ze względu na potencjał i kontrakt :) )

edit - teraz zobaczyłem ile Al ma jeszcze potencjału - więc on też wartościowy (myślałem, że to kasztan pokroju Boozerów tej gry)

 

31 minut temu, Qcin_69 napisał:

Pacers-blazers

IND out: R.Allen, Bison, IND 32' 1st

IND In:S.Nash, E.Brand, M.Ginobili, Lal 31' 1st

POR out:S.Nash, E.Brand, LAL 32' 1st

POR in: R.Allen, Bison, IND 32' 1st

@elwariato

 

długo nie czekałem na odpowiedź xD

tip - Bison Dele na tym kontrakcie ma gdzieś 20x większą wartość niż Brand lol (przed chwilą za grajka tej klasy na takim kontrakcie oddano 2 x 1st pick)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

 

 

długo nie czekałem na odpowiedź xD

tip - Bison Dele na tym kontrakcie ma gdzieś 20x większą wartość niż Brand lol (przed chwilą za grajka tej klasy na takim kontrakcie oddano 2 x 1st pick)

Mam nadzieję że to żart ze strony gma Pacers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.