Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ignazz napisał:

a Bradley to jest żart  

 

Nigdy wcześniej nie widziałem czegoś takiego, niesamowite jaki on jest słaby :D

Generalnie jeśli chodzi Magic to mam wrażenie, że Webber rozgrywa najlepszy sezon w karierze, ale ma najsłabszy support od lat i bilans nie będzie rewelacyjny. Pachnie trade request 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SlaKB napisał:

Generalnie jeśli chodzi Magic to mam wrażenie, że Webber rozgrywa najlepszy sezon w karierze, ale ma najsłabszy support od lat i bilans nie będzie rewelacyjny. Pachnie trade request 

No niestety Harper dostał dużego hita na campach (z tego co pamiętam to coś koło -30), Wilkins też (coś koło -15) i mimo tego, że mam dużo większą głębie składu niż np rok temu (kiedy miałem zdecydowanie najgorszą ławkę ze wszystkich PO teamów) to niestety brakuje drugiej gwiazdy (Harper do tego sezonu miał impakt gwiazdy).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

Generalnie upublicznię że chciałem zrobić win-win trade z Bulls (Payton + fillery za Ostertaga), ale nie udało się :( 

Wtedy Bulls zostaliby bez rezerwowego C, a Hakeem lubi się ostatnio połamać 😉

@januaryma Andersena na sprzedaż, ale uważaj bo się twardo targuje 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krzemo napisał:

Wtedy Bulls zostaliby bez rezerwowego C, a Hakeem lubi się ostatnio połamać 😉

@januaryma Andersena na sprzedaż, ale uważaj bo się twardo targuje 😉

mógłby dostać Diopa jako fillera przecież :P

lepszy s5 PG > lepszy backup C

a jak Hakeem się w PO połamie to i tak Ostertag tam nie pomoże :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tecu napisał:

Balansuję na granicy PO o Wy o Bulls w PO jak o pewniaku. Teraz pytanie czy to ja jako GM jestem taki słaby czy Wy się nie znacie? 😀

Wiesz. Liga się zmienia. Kiedyś grali w Czterech każdy po cztery drużyny reszta na autopilocie bocie i każdy żywy GM awansował do PO ( gdy nie tankował). Teraz jest więcej żywych dusz i z marszu z racji tego ze piszesz posty pomiędzy kraftowymi smakołykami uznali ze lekko robisz PO. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Wiesz. Liga się zmienia. Kiedyś grali w Czterech każdy po cztery drużyny reszta na autopilocie bocie i każdy żywy GM awansował do PO ( gdy nie tankował). Teraz jest więcej żywych dusz i z marszu z racji tego ze piszesz posty pomiędzy kraftowymi smakołykami uznali ze lekko robisz PO. 😀

Nie przesadzajmy, @Ashigaru ostatni raz był w PO w 1979 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, january napisał:

Czy ja wiem, z @SlaKB deal dogadaliśmy błyskawicznie :P 

Nie ukrywajmy, iż kiedy po tym jak poprzedni deal (z Cavs) mój przeszedł i rotacja się tak zmieniła, że Chris Andersen przypadkowo raz zagrał na swojej nominalnej pozycji C to tak zgwałcił Tysona Chandlera z marszu, robiąc 25/18/6/3, iż cena od razu wskoczyła na 1st rounder :) 

Andersen nie jest mi jakoś bardzo potrzebny, ale wziąłem go żeby inny PO team na wschodzie go nie podebrał + znając moje szczęście do kontuzji to w PO Andersen skończy jako starter.

Sam Andersen to solidny defense + nie jest kolkiem w ataku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz @SlaKB

lo8wcdc.jpg

Taka strategia rybeczki, taka strategia. 

Historia osądzi czy to był dobry pomysł czy zostanę największym przegrywem w tej grze. 

...

Póki co bliżej mi do tego drugiego xD 

28 minut temu, ignazz napisał:

To jest GM który zbiera picki. @Ashigaru piec lat temu tankował i zebrał picka nawet w ATF footballowym 😂

To chyba ten moment by zamienić sobie avatar na ten z filmu The Collector...

To nie przypadek że moim ulubionym wojownikiem w Mortal Combat XI jest... Kollector. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Sheed byl długo na To, oferowalem go kilku GMom chcac dokładnie tyle samo co dostałem :)

Nie mówię, że źle zrobiłeś. Po prostu ignazz miał chyba na myśli Januarego wzmacniającego mnie i Nuggets, a ja śmiem twierdzić że to nie są dwa najlepsze teamy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, SlaKB napisał:

Nie mówię, że źle zrobiłeś. Po prostu ignazz miał chyba na myśli Januarego wzmacniającego mnie i Nuggets, a ja śmiem twierdzić że to nie są dwa najlepsze teamy :P

Szczerze mowiac to licze że przyszłe FA trochę pozmienia uklad sił, bo inaczej to oddalem Sheeda za drugotundowy pick :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.