Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors OFFSEASON 2008


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Tak myslalem

 

Dodatkowa korzysc jest także że jakby la się chcialo podwyzszyc piatke odom gasol bynum to sas mogliby wysawic podobna!

 

Zarzuty na forach sas do Drew sa takie że nie broni a jego bloki to rating Bonnera ale jeżeli Pop w miesiac ustawil obrone Big Doga Glenna nonD Robinsona to z DG zrobi cos wiecej niż z Bonnera

 

Obawiam się jedynie że z Cavs jest już cicho wszystko ustawione a reszta to zaslona dymna!

 

Dodatkowo spurs musza zrzucic jeden spot i tu problem

 

Haistron mensia bonsiu jv czy ime?

Oszczednoci najwieksze na Ime ale ci 2 piewrszi pod nieobecnosc TD pokazali pare fajnych wstawek

MB wprowadza troche glupawej sily podkoszowej a MH wprowadza atletyzm na SF choc tu ma najwieksza konkurencje

 

Mozna zrezygnowac z 3go PG ale JV ale jest to podobno mentor mlodego Hilla i jest to także (Orlando) ryzykowne w PO choc role PG pelnic moga i Roger i Manu

 

Ja tam DG bym widzial bo znika kolejny problem

Przy wymuszaniu czasem TD na obwod dalej mamy lapy do zbiorki i to wprowadza Drew!

 

Jest lepszym odpowiednikiem Odoma i Gasola niż Kurt z Oberto razem wzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joe Smith w cavs

Ufff

Co minimalizuje konkurencje dla Goodena (oby w Sas) a blisko heat Luther Head

 

Warto porownac starszego lepiej broniacego Smitha i mlodszego szybszego Gooda

 

Jak to widzicie? Podobno Drew ma uraz ktory w lato musi operowac a co jest ryzykowne już na PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gooden w spurs

 

Wykorzystano 1,49 mio z MLE i teraz zagadka !

 

Tyle spurs mogli wydac i wydali wiec Drew dostanie cala kwote czy podzielone przez liczbe meczy w stosunku do calego RS czesc co zostala do rozegrania?

 

Raczej wersja druga z ulamkiem kwoty bo inaczej za miesiac gry pokazna sumka ale niech ktos skoryguje jakby co...

 

Teraz tylko zdrowie...

No i trzeba kogos zwolnic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie fani Cavs i Spurs na pewno ciesza. Obaj panowie, Smith i Gooden sie bardzo przydadza w rotacji, do tego przy kontuzji Big Bena Smith bedzie wazna postacia przy okazji walki o "1st seed".

Pop wyciagnie z Goodena co dobre, nie ma stresu panie ignazz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stres jest panie danp bo gooden nie gral jakis czas a jego zdrowie nic lepsze

 

Co do kontraktu to prawie 1,5 mio kasuje za reszte sezonu wiec biorac pod uwage RS ma 6 miechow to jednatrzecia a kasa cala to jakby na sezon mial 4,5mio!!!! W sancto zrezygnowal z 1,8mio przy buyout'cie wiec "niby traci"!!!!!

 

Kurna jak sobie zagra od 15tego marca to raczej jeden miesiac pracy!!!

 

No plus PO (darmowe nie liczac kieszonkowych od ligi za kolejne rundy i splwndor coraz mniej powazany)

 

Najwazniejsze że nie wzmocnil lakers noh dallas cavs czy celts

 

Choc dalej glowkuje czy joe smith nie bylby lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pisalem w innym miejscu wiec tylko powtorze

 

Lakers ma szanse zostac najmocniejsza ekipa w historii!

 

Odom snt plus Ariza i koniec kontraktu Fisha i Morrisona

Wzamian trade z GSW Monta Ellis 11mio i S-Jax 7 mio daje kosmiczna i potezna S5 przy zbilansowanej ale slabszej lawie rezerwowych

Kosztuje sporo (kontrakty Bynuma i KB przede wszystkim) ale strach się bac

 

Bo to mozliwe przy sygnalach w GSW

 

A i para Biedrins Odom przyzwoita pod koszem!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chciałbyś marzyć o zwycięstwie to chyba żadnej :D

Każdy z nich od ręki mógłby zdobyć 25pkt.Więc tylko żeby była chemia i brak kontuzji i by było wszystko ok.

Pod wodzą odmienionego [mam nadzieje] kobasa wszystko by szło w dobrym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wtedy gdy zdobędzie misia,a nie gdy będzie mu się wypominać 3 mistrzostwa u boku szaka

a nba interesuje się od finału 93 bulls-suns-wiesz finały z takim panem którego kobe nigdy nie przegoni [ale duży + że się stara]

No nie, następny z misją :lol::lol: I to wiekowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie tak wiekowy jak ty :lol:

Dajmy spokuj maxec po prostu chodziło mi o to że m.ellis to jedna z przyszłych gwiazd nba,a jax to nie tylko ofensywa ale także nie doceniany obrońca i myślę że nie jestem w tym od osobniony , ale przecież każdy ma swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie tak wiekowy jak ty :lol:

Dajmy spokuj maxec po prostu chodziło mi o to że m.ellis to jedna z przyszłych gwiazd nba,a jax to nie tylko ofensywa ale także nie doceniany obrońca i myślę że nie jestem w tym od osobniony , ale przecież każdy ma swoje zdanie.

Ellis to chyba gwiazdą w rozbijaniu się na skuterze zostanie :roll:

A tak poważnie, to chętnie bym zobaczył go w innym systemie niż w GSW, coś się wydaje, że niekoniecznie pasowałby do bardziej zdyscyplinowanej koszykówki, bo nie zapominajmy że teraz gra sobie ot, jakby to robił na podwórku, trochę pobiega, poskacze, porzuca kiedy mu się podoba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziwne w takim razie, że przez tyle lat nie załapałeś, że nie chodzi o wrzucenie 5 gości mających potencjał i ochotę na +20ppg do 1 drużyny.

 

Dajmy spokuj maxec po prostu chodziło mi o to że m.ellis to jedna z przyszłych gwiazd nba,a jax to nie tylko ofensywa ale także nie doceniany obrońca i myślę że nie jestem w tym od osobniony , ale przecież każdy ma swoje zdanie.

Oczywiscie, że Jax jest dobrym obrońcą, dodając do tego jego dobry rzut i (jak juz wspomnial Jędras) ponad 6 asyst czyni z niego niemal idealnego SF dla Lakers (chociaż ja i tak wolałbym Battiera). Także nigdzie złego slowa na niego nie powiedziałem.

 

Ellis za to moze jest i utalentowany, ale my talentu mamy w.. sporo ;-) i więcej nam do szczęścia nie potrzeba. Dobry obrońca z rzutem za 3 i jako takim podaniem żeby uruchomić Bynuma wystarczy nam w zupełności, a nie Monta bez rzutu, z kosmicznym kontraktem, zapędami do rzucania i wogóle pełnienia ważnej roli na boisku Lakers. Jego obrona też nie jest na tym samym poziomie co chociażby Jaxa czy Battiera, ale to już ma mniejsze znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.