Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors OFFSEASON 2008


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

No i koniec ... Obeszło się bez spektakularnych trade'ów ... Głównie to czyszczenie salary albo jakieś kosmetyczne zmiany, które diametralnie obrazu żadnego zespołu nie powinny zmienić. Jestem zawiedziony ciutkę, tyle nazwisk się przez Cavaliers przewinęło, a w żaden sposób się nie wzmocniliśmy ... No ale przyjdzie na to czas w OS ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicksi pozbyli sie Big Snacksa, jednego z najgorszych w historii kontraktow za MLE, oraz Tima Thomasa (na pewno nie jeden z moich ulubiencow, kolejna maruda) za Larry'ego Hughesa, marude ktory chcial w Bykach wiecej minut. Ja sie ciesze mialem o tym napisac wczoraj ze bym go chcial, taka wysoka dwojka ktora moze grac na 3 spokojnie nam sie przyda, a swoje minuty dostanie, Krypto-Nate bedzie wchodzil z lawki.

Aha nikt nie napisal ze NYK w koncu pozbyli sie Malika Rose'a (czemu to tak dlugo trwala) za Chrisa Wilcoxa, na plus dla Knicks, w koncu jakas pomoc pod koszem a nie przy podawaniu recznikow i klepaniu kolegow po dupie schodzacych na Time Out.

Walsh w ciagu pol roku zrobil "sto" razy lepsza robote niz Izajasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando - najwięksi zwycięzcy niezbyt ciekawego dnia deadline.

No to jestem bardzo ciekaw, jak sobie będzie radził Alston w Orlando, duża odpowiedzialność na nim spoczywa, jeśli zaskoczy to Magic wracają do gry i mogą być jeszcze silniejsi. No w końcu zobaczymy co ten Alston potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z oczekiwaniami - żadnych większych tradów. Wprawdzie nie o wszystkim jeszcze wiemy i być może później pojawią się jeszcze jakieś informacje o dogadanych wcześniej wymianach, ale to będą raczej pomniejsze ruchy, jeśli w ogóle. Rozczarowani mogą być na pewno kibice Cavs i Blazers, chociaż zastanawiam się, na ile to niechęć innych klubów do rozstania się ze swoimi zawodnikami, a na ile ostrożność Ferry'ego. Dziwię się też Wizards, że nie chcieli pożegnać Jamisona - mają bardzo duże salary, a w kolejce wysoki pick. Teraz czekamy na weteranów z buyoutów. Zwłaszcza Boston będzie w tej kwestii aktywny, bo ławka Celtów wygląda naprawdę kiepsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli czegos sie mocno obawialem o wzmocnienia cavs i c's. pozostaje mi miec jedynie nadzieje, ze zaden joe smih czy inny fajny grajek nie zostanie wykupiony i nie doaczy do tych ekip. ile cavs sa dosc pewni o tyle mam wrazenie, ze c's zdaja sobie sprawe z tego, ze jak sie nie wzmocnia to tych lakers i cavs nie pokonaja.

 

dlaczego rox oddaja swojego podstawowego pg???chca grac 160 centymetrowym brooksem????

i po co im cook??? ktory to juz skrzydlowy w ich skladzie?

a pozbyli sie landry'ego:D brawo.

 

walsh jest mistrzem. to co zrobil z sytuacja kadrowo-placowa w knicks w pol rokuto majsterszyk. jak tak dalej pojdzie thomas popelni samobojstwo.

gm of the year.

zobaczymy co przyniesie karuzela wykupowania kontraktow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością... trade O'Bryanta to będzie coś, nie mogę się doczekać potwierdzenia...

 

Ja jestem rozczarowany... oczywiście, teraz co mądrzejszy to pisze, że tak jak się spodziewano, nic wielkiego się nie wydarzyło... ale wcześniej to Amare był codziennie w innej drużynie :)

Troche lipa, status quo siły raczej zachowany, nie widzę żadnych ruchów które zmieniają coś w kontekście walki w czerwcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - jak piszą na amerykańskich stronach ten mało spektakularny deadline jest wynikiem splotu trzech, kluczowych spraw

1) kontuzje - kilka kluczowych drużyn nie miało możliwości skorzystania z pełni swoich możliwości więc zarządy zdecydowały się przeczekać;

2) syndrom recesja + rok 2010 - pierwszeństwo miało porządkowanie finansów, czyszczenie salary, grunt pod przetrwanie (np. NOH)

3) wygasanie kontraktów wielu czołowych zawodników po obecnym sezonie, względnie deklaracje co do wykorzystania opcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moore podobno na dniach zostanie zwolniony z kings. podobnie z joe smithem bedzie. marbury tez podobno w koncu sie dogada. pierwszy i 3 trafia niemal napewno do bostonu. nie powiem zeby taka sytuacja mnie nie wqrwiala. oby joe pozostal w thunder.

 

moore moze dac c's duzo pozytywnego jako ktorystam zmiennik.

 

edit: podobno wykupiony ma byc takze drew gooden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam czy Marbury nie jest zbyt uparty/glupi na to by zgodzic sie na te 3 banki mniej czy ile tam NYK od niego chca wyciagnac. Im sie nie spieszy, moga mu robic na przekor i wielkiej straty z tego nie bedzie.

Problem w tym ze teraz Boston czujac ze beda mieli duze klopoty juz na samym Wschodzie "oficjalnie" mowia mu ze jezeli naprawde chce zostac Mistrzem NBA i w koncu cos zrobic w PO to zeby odpuscil tyle ile Walsh zarzada, to moze go przekonac do zmiany zdania. Im dluzej bedzie zwlekal tym trudniej bedzie mu zaistniec sportowo w PO.

 

Troche jestem zdziwiony ze ani Cavs ani Spurs nie zrobili wiecej przed deadline, mieli jakies mieso do trejdowania (szczegolnie ci pierwsi), nic z tego nie wyszlo, moze koszty zawazyly, moze GM nie chcieli psuc chemii w zespole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danp moze wszli z zalozenia, ze zwycieskiego skladu sie nie zmienia. naprawde dobrze funkcjonuja. radza sobie choc zawsze kogos im brakuje. teraz nie ma westa i pavlovica. wczesiej nie bylo big z. a mimo wszystkomaja swietny bilans. z 2 strony tym kontraktem szczerbiaka moga sie ustawic na dluzsze lata. tylko trzeba wyciagnac kogos mlodego i przydatnego.

 

czasami brak ruchow jest... dobrym ruchem. a c's moga mec problemy. bez kg musza sobie radzic na wypadzie na zachod. bez hca cavs nie przejda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bb2 bardzo mozliwe, IMO nie sciagniecie Shaqa bylo akurat dobrym posunieciem. Kto by tam gral na PF? Fajnie jest miec dwie wieze, ale Varejao na PF jakos nie widze (tzn grajacego +30min), Shaq z Big Z jako para podkoszowcow?

Gdyby doszlo do tego plotkarskiego trejdu z Wizards (ktorzy dalej sa w dupie, maja swoja "wielka trojke" i za rok jak beda zdrowi to powalcza o 7-8 miejsce na Wschodzie i szybki wypad z PO), to akurat bylby swietny ruch.

Generalnie ludzie sa zawiedzeni bo spodziewali sie niewiadomo jakoich fajerwerkow, a wyszly sztuczne ognie :)

A kolega twojego ulubionego kolegi, czyli kolega Bastyliona, czyli niejaki Hollinger zmieszal z blotem NYK za te transfery, tak to jest jak sie ktos nastawi anty i ma klapki na oczach, pewnie by chcial trejdy Thomasa opisywac a tu nici :) Jak mozna mowic ze Wilcox nie jest wzmocnieniem ponad Rose'm to ja nie wiem? A moze niektorzy po prostu nie ogladaja meczow i nie sledza na biezaco co sie dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o hollingerze to y mi nic nie pisz, bo to jest gosc, ktory pomimo zwyciestw lakersow nad cavs i c's mial uze watpliwosci czy zasluguja na n1 w power rankings:D

 

knicks maja teraz zarabisty sklad. mam tylko nadzieje, ze zobaczymy ich w playoffs. sa juz o krok od tego. powrot playoffs do msg wyjdzie wszystkim na dobre. hughes i wilcox to role players ktorzy tylko im w tym pomoga. naprawde nie spodzealem sie, ze t owszystko tak szybko potoczy sie w dobrym kierunku. potym sezonie wychodzi 20 milionowy kontrakt marbury'ego, za 2 lata 20 milionow z kontraktow quentina i ala. beda tez mieli kontrakt edka do handlowania. generalnie potrzeba tylko czasu przy takim zarzadzaniu by knicks stali sie ekipa nie tylko na playoffs ale i walczacym o cos wiecej.

 

wtedy zapadnie pytanie czy d'antoni to coach, ktory doprowadzi ich z punktu "c" do punktu "d". ale zanim to nastapi podziwiajmy mistrzostwo d"antoniego w przenoszeniu zespolu od "a" do "b". brawo

 

edit:

moore w lakers?

http://realgm.com/src_wiretap_archives/ ... _or_horry/

ja w to watpie. i nie zmienia to mojego spojrzenia na doladowywanie contenderow w fajnych grajkow niemal za free. uwazam, ze liga cos powinna z tym zrobic tak samo jak z uregulowaniem powrotow graczy zaraz po wymianach vide brent barry rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak tylko przeczytalem ze Moore zostal obciety przez Kings to widzialem go od razu w zielonym stroju tych tam ze wschodniego wybrzeza, z tego stanu z dluga nazwa (Masecostam), co maja w skladzie najlepszego gracza ligi.

Oni beda teraz desperacko poszukiwac pomocy, sa slabsi niz sezon temu (nie ma Kaszla, nie ma Poseya i Browna, zobaczymy coz Joe Smithem).

 

Swoja droga jestem bardzo ciekaw, jak fani LAL patrza na ewentualne przyjscie Marbsa do Lakers? Ja osobiscie watpie by Kobas chcial by taki matol zepsul chemie w zespole, bo sie zaraz cos moze nie spodobac, wiadomo ze taka gwiazda musi byc starterem ponad Fishem, a wchodzenie z lawki to dla niego policzek, to tylko przyklad z brzegu. Ale ciekawi mnie czy ktoklwiek z waszej bandy (wiadomo ze LAL maja najwiecej kibicow, przynajmniej na e-nba.pl) chcialby go widziec w aszych barwach?

 

Co do Antka i NYK, to wlasnie jest pytanie, czy on jest w stanie podskoczyc powyzej przyslowiowej dupy? Nie chce go tu bronic bo poki co fajnie zmienil NYK i generalny odbior ekipy, ale w Suns mial tez troche pecha. Jak nie krwawiacy nos Nasha i wlasciwie porazke wtedy przez to ze ostatnia minute musial siedziec na lawie tamujac krew, to dyskwalifikacja Amare i Diawa po "czip szocie" Horry'ego, jeden sezon w ogole bez Amare po operacji kolana, trojka Duncana w tym kluczowym pierwszym meczu rok temu, przegrali wygrany mecz (cos ala Lakers z nimi pare lat wczesniej). Zawsze cos im stawalo na przeszkodzie, oczywiscie gdybac to ja sobie moge, przegrywali najwazniejsze mecze i tylko to sie liczy, ale tez trzeba pamietac ze Antek chyba sie czegos uczyl na swoich bledach, plus sklad bedzie mial zupelnie inny w 2010 i pozniej, zadnych mi tam Nashow prosze nie sciagac, Stivi bedzie mial juz wtedy prawie 40 lat, niech otworzy szkolke pilki noznej w Kanadzie i tam sobie przezywa emeryture :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://realgm.com/src_wiretap_archives/ ... _an_offer/

c's zlozyli oferte moore'owi

podobno zainteresoani sa nim niemal wszyscy contenderzy. mowi sie tez, ze lakers moga mu zlozyc propozycje tylko po to by nie wzmocnil c's.

 

danp co do marbsa w lakers. hm. 90% kibico la powie nie. ja sam nie jestem pewien. mysle, ze marbury troche sie nauczyl przez te ostatnie 2 lata. szczegolnie w tym roku kiedy zostal dopuszczony do preeason a w sezonei z niego zrezygnowano. ja rozumiem, ze walka trwa o spora kase. rozumiem, tez ze mabury niekoniecznie moze sie odnalezc po tak dlugiej nieobcnosci. z 2 stony ma wiele do udowodnienia ijesli mialby gdzies odrzyc to tylko przy kims takim jak phil jackson. bad inny sytem taki jak spurs czy celtics. mam wrazenie, ze wszytko co najglupsze juz zrobil ale moze za dobrze probuje go widziec.

 

nie widzilem go podczas pre ale wielu kibicow knicks bylo pozytywnie zaskoczonych jego postawa. choc moe faktycznie powinienem zobaczyc wiecej.

 

reasumujac. marrbs moze okazac sie solidnym wzmocnieniem. ale nie sadze zeby rozwalil ekipe od wewnatrz. moze sie myle ale mam wrazenie, ze po tych 2 latach zalezy mu na tym by w koncu cos wygrac. i jest w stanie sie poswiecic dla dobra zespolu.

 

a swoja droga czesto widziano go ostatnio w staples center na meczach lakersow. w bostonie go nie widziale. bylo troche plotek. sam marbs sie wypowiadal, ze wszyscy sie zdziwia gdy zobacza gdzie dokonczy sezon. laczony jest glownie z celtics. a gdzies salonie samochodoym w okolicy la powiedzial poobno sprzedawcy, ze juz niedlugo bedzie jeziorowcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.