Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors OFFSEASON 2008


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

danp:

rok temu, gdy la byli bez bynuma hornets mogli nawet wygrac serie. mamy z nimi bardzo dziwne mecze. albo konczylo sie 20 w jedna strone albo 20 w druga strone. pamietam jak zrobili nam ostre lanie. chandler +20 eb, peja 9 czy 10 trojek a paul 20 asyst i wszystko w 1 meczu. dlatego wime, ze taka seria mogla potoczyc sie roznie. zreszta jak nieobliczalni byl noh pokazali w serii ze spurs.

 

qrwa jamison w cavs?

oj to bylby b.dobry transfer dla cavs. cos prawie na miare gasola...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzisz, tylko jeden taki mecz, byłaby taka seria, obstawiałbym 4-0, 4-1 dla LAL. Tamten sezon był dla nich dobry, bo rywale jeszcze ich dobrze nie znali, brali wszystkich, jakby to powiedzieć, z zaskoczenia (zresztą to i tak jakby nie patrzeć była tylko druga runda) W tym sezonie tego już nie ma i nie widzę Hornets walczących o więcej niż drugą rundę, a o mistrzostwie już nie wspomnę. To ekipa bardzo podobna do Jazz, jest dobrze, ale w obecnych składach w finale ich na pewno nie zobaczymy (patrząc obiektywnie), po prostu mają te drużyny swój limit, wyżej nie podskoczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karl ale magic byli na tym samym poziomie rok temu co jazz czy hornets. a dzis z nelsonem sa contenderem pelna para.

owszm czynnik zaskoczenia i zdrowia odbil sie b.mocno na wynikach hornets. ale wciaz jestem zdania, ze byli w staie ugrac wiecej niz ugrali.

 

zobacz na przykladach magic i cavs jak niewiele brakuje by zespol z solidnego stal sie contenderem pelna geba. i hornets rok temu byli o 1 wysokiego od contendera pelna geba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nic nie pisałem na temat tego, co byłoby gdyby mieli jeszcze jednego wysokiego :P

 

Odnosiłem się do sytuacji, gdy mieli tylko Chandlera, do ubiegłorocznej i naprawdę w niej nie byliby nikim więcej niż druga runda. W tym roku, wzmocnili się SAS, nie tym kim trzeba najbardziej, ale swoje dokładają Mason i Bonner. Do tego doszło Denver, którzy moim zdaniem mogą sprawić największą niespodziankę w PO, LAL oczywiście, no i kwestia zdrowia w Houston i Jazz. Tak patrzę to z Chandlerem musieliby cholernie ciężko popracować, by przejśc pierwsza runde.

Co do Magic, to chłopaki się rozwinęli, Nelson, Howard, no i może w głowie się coś pozmieniało, bo widziałem kilka meczów z serii z Detroit, którą mogli zakończyć gładko, a wdupili.. w NOH nie ma tak naprawdę się kto rozwijać już, Paul będzie klepał swoje 20-10, czy nawet 24-12, ale wyżej nie podskoczy, czy to da zwycięstwo, nie sądze. Stojakovic, Chandler, Butler, West, nawet Posey niewiele zmieniają. Do tego te zaskoczenie, zdrowie. Swoje maksimum NOH osiągnęli w tamtym roku. Potrzebne byłyby jakieś wzmocnienia, ale to już inny temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornets wydaje się, że zrobili słaby ruch, ale według mnie mogą na tym wyjść bardzo dobrze. Po pierwsze zyskują finansowo, a na tym im zależało najbardziej.

 

Po drugie dostają gościa, który w tym sezonie w Thunder, gdzie nie ma prawdziwego rozgrywajka, robi 8/5 w 20 minut i jest w wieku Chandlera i gościa, który ma już swoje lata i w 20 minut robi 7/5 i bardzo dobrze spisuje się jako zmiennik. Oddają Tysona, który daje 9/8 w 30 minut.

 

Czy naprawdę uważacie, że obaj pozyskani nie zyskają przy Paulu. Według mnie to jest więcej niż pewne. Szczególnie Wilcox powinien roziwnąc skrzydła, dostanie +30 minut i przy Paulu to jest gość na conajmniej 15/9.

 

Mi wydaje się, że to to może być wbrew pozorom dobry ruch pod każdym względem dla Hornets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obrona hornets byla bardzo uzalezniona od chandlera. gosc w defensywie nie raz nie dwa ratowal chlopakom dupska. teraz zabraknie tego shot blokera. gdyby mieli na lawce camby'ego to bylby to swietny ruch. a tak beda zmuszeni do grania na c jednym ze swoich pf'ow.

 

ruch nie jest taki zly. ale grajac small ball ic nie ugraja. skoro suns nie ugrali to tymbardziej hornets w dobie wierzowcow la.nie tedy droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trejd Chandlera odwolany, "boli" go palec u nogi :shock:

Byki zrobily dobrze ze nie oddali zadnego z mlodych, czyli Thomasa, Denga czy Noah. Natomiast czy akurat Miller to jest ten gosc ktorego potrzebowali to mam ogromne watpliwosci, w ataku przecietny, rzucajacy na slabym procencie (jak na wysokiego), zbiera srednio, broni jeszcze gorzej. Mial byc Amare, mial byc Bosh, wyszedl Miller, z duzej chmury maly deszcz, taki trejd na sile, Paxson chcial po prostu cos zrobic... no i zrobil.

Salmons-bardzo niedoceniany gracz, dlatego nie bede sciemnial ze Byki ten trejd przegraly, ale mialo byc lepiej i wiecej bo elementy do trejdowania byly, a tak troche wyszlo srednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danp z tym Millerem bym nie przesadzał :roll: OK, nie jest to "żyleta kontrakt" na miarę Amare ale Brad, jak napisał Lucc ma zrobić trochę porządku, wprowadzić element doświadczenia i spokoju, a swoje potrafi. Uważam, że trade jest naprawdę korzystny dla Bulls. Pozbyli się przepłaconego łamagi i wyjątkowego tłuka z Argentyny (sorki, ale Noca nie znoszę). Dostali mądrego weterana i wchodzącego na szczyt Salomonsa.

A poza tym Miller wraca do korzeni :wink:

 

Z innych wieści to:

* Lakersi oddali Chrisa Mihma do Memphis

 

*Ruffin, który był częścią dealu Millera do Bulls, został wymieniony przez Kings za Ike Diogu z PTB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisalem ze jest to korzystny trajd dla Bulls, ale ja osobiscie nie uwazam Millera za tego ktory przeniesie dla Bulls na wyzszy poziom, badz na duzo wyzszy poziom. Plus jak napisalem to ze nie pozbyli sie za niego zadnego z mlodych, Nocc ma gorszy kontrakt od Salmonsa, to rowniez plus.

Niemniej jednak dla mnie BM zawsze byl miekka fajka, starzeje sie chlopak, mnie on jakos nie zachwyca.

No i oby mu tylko zdrowie dopisalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Byki zrobily dobry trade. Brad Miller jest jaki jest, ale ma tylko rok dluzszy kontrakt od Goodena, i tym kontraktem Goodena udalo sie doprowadzic do trade'u. Dojscie do nas Salmonsa oznacza, odpuszczenie w lecie Benia Gordona. Bo i dobrze bo Salmons gra niewiele gorzej a zariabia z dwa razy mniej od zadan Gordona. Czyli jeszcze w lecie/w lutym wytrade'owac Kirka i zespol juz bedzi e w miare zbilansowany. Choc z dcrugiej s trony cy jest sens trade'owac Kirka jesli prawdopodobnie odpuszczamy Gordona. Wtedy byloby na obwodzie: Rose/Salmons + Kirk na 25-30 mpg na obydwie pozycje G.

 

Jak mozna narzekac na Brada, jesli sie ma caly czas kontuzjowanego Goodena, ktory gra na wysokim %, solidna obrona tez raczej obca jest. Jesli do tego dodamy fakt ze w tradzie nie oddalismy ani Tyrusa, ani Noaha (o Dengu to nawet nie moglo byc mowy) to ten trade jeszcze bardziej mi sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisuje sie pod danpem.

byki mialy tyle talentu, zeby sprowadzic sobie jakas gwiazdke przed tym deadline.

brad to nie jest jednak to... juz predzej widzialbym u nich j.o'neala. maja naprawde wielu fajnych graczy i spokojnie mogli zatakowac kogos fajnego.

 

czy bulls zrobili dobry trade? niekoniecznie. oczywiscie ocenimy ich po owocach. ale tak jak transfer z cavs rok temu nie dal im za wiele tak bedzie teraz. moze jeszcze cos zmienia.

 

 

ale masara to jest to co sie stalo z chandlerem.

wyobrazcie sobie jak gosc sie teraz czuje. z dnia na dzien dowiadujesz sie, ze musisz byc odstrzelony. co prawda z przyczyn finansowych ale jednak. po czym musisz wrocic i doknczyc kontrakt. z 1 strony moze miec to pozytywny wplyw na chandlera, ktory moze miec kolejny bodziec by pokazac, ze warto w niego zainwestowac a z 2 strony moze popsuc jego relacje z wladzami klubu itd. rownie dobrze moze poleciec w wakacje...

 

ciekawe czy testow nie przeszedl bo ma cos oprocz obecnej kontuzji? czy to jest cos starszego? a moze po prostu thunder doszli do wniosku, ze to nie tedy droga:D badz dostali iekawsza oferte za ten duet:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze doniesienia mnie zniszczyły. Shaq do Cavs za Bena i Sashę. :shock: Jestem za.

trochę dziwna ta plotka za Szczerbiaka w miejsce Bena to jeszcze bym zrozumiał bo oszczędzają, a tak to w nastepnym sezonie Pavlovic z Benem zarabiają w sumie milion mniej od Shaqa :?

 

Na pewno byłoby wesoło, kolejna przeprowadzka Shaqa kolejne przechwałki i jeżdżenie po byłym klubie zawsze coś ciekawego by sie działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shaq to nie kwame brown, ma jeszcze 1,5 roku kontrakt a sasha to nie pau gasol:D

dla suns nie widzezadnego powodu dla ktorego mieliby na to pojsc. tymardziej, ze shaq zaczal fajnei grac. beda probowali zmixowac go z r'n'g nowego coacha. jezeli shaq gdzies pojedzie to najwczesniej za 9-10 miesiecy

 

ale fakt faktem gdyby cavs dostali shaqa to byloby z nimi ciezko wygrac. choc z 2 strony przez to asg zapomnielismy o brakach shaqa w obronie. a nie kazdy przeciez akompfort grania na centrze rashardem lewisem:D

 

nie wiem po co bulls tim thomas. a knicksom nie wime po co larry hughes.

 

nie rozumiem takze po co minny shelden williams. po powrocie ala bedzie rezerwowym bo love bedzie wymiataczem. ale moze czeogos nie wiem a szelden to chyba za wysoe loty na s5. napweno bedzie mial dalej do candace...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno byłoby wesoło, kolejna przeprowadzka Shaqa kolejne przechwałki i jeżdżenie po byłym klubie zawsze coś ciekawego by sie działo

Nie umiesz sobie odmówić Van, co nie? :D

 

Jestem ciekawy, jak miałaby wyglądać piątka Cavaliers wtedy ... Shaq z Igłą razem na parkiecie ... no fakt hybryda dosyć ciekawa, centymetry + masa pod koszem której nam brakuje + rzut z dystansu wysokiego ... ale raczej mało praktyczna, chyba że założymy że LeBron będzie pełnił obowiązki SF i PF naraz ... Wykluczyć się nie da, może ten trade pociągnie za sobą coś jeszcze i jakoś wtedy by się to wykrystalizowało ... Cóż - zobaczymy :) Miło by było zobaczyć Shaqa w koszulce Cavs ... Ale nie wiem czy odpowiedni gracz do obronnej koncepcji gry Cleveland (choć Mo też miał nie pasować, a obrona z nim nie wygląda wcale źle ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.