Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors OFFSEASON 2008


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

GSW zawiesili Monte na 30 gier (zgodnie z jakimś tam paragrafem). Z tego co wyczytałem nie będą mu musieli płacić za te 30 spotkań więc ok 3 baniek zostanie w kasie Warriors. Oczywiście Ellis jest kontuzjowany więc i tak nie grałby od początku sezonu. Podobno są jakieś kruczki, dzięki którym mogą całkowicie unieważnić niedawno podpisany kontrakt... Ciekawa sprawa a wszystko dzięki mocnemu skręceniu kostki. Zapewne nie chcieli się pozbywać Monty ale skoro nie będzie grał przez jakiś tam czas to warto wykorzystać możliwości prawne aby przyoszczędzić trochę kasy :wink: Pamiętam, że Vladimir swego czasu śmigał na desce i też się rozwalił - czy Lakers w jakikolwiek sposób ukarali go?

 

Eddie Jones ma 'farta'... Dallas pozyskali Shawne Williamsa kosztem Jonesa, pewnej ilości $ oraz dwóch 2 rundowych picków. Nie zdziwię się jeśli akurat w tym roku Mavs sięgną po Mistrzostwo i okaże się, że Eddie znowu znalazł się w niewłaściwym miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż jak dla mnie czysta głupota Monty :?

Jest coś takiego : "Paragraph 12 of the NBA's uniform player contract, which prohibits a player from engaging "in any activity that a reasonable person would recognize as involving or exposing the participant to a substantial risk of bodily injury," including "driving or riding a motorcycle or moped."

A on umyślnie złamał ten warunek, w dodatku ukrywając przed klubem w jaki sposób nabawił się tej kontuzji, więc sam jest sobie winien, a dziwne że nie pomyślał, jak skończył choćby Jay Williams, który też miał pociąg do jednośladów :wink:

Dla mnie normalne zachowanie GSW, zawodnik sam wykluczył sie z gry, doznając poważnego urazu, nie podczas "pracy",a łamiąc zapis w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gsw wybrneli bardzo fajnie z tej nieprzyjemnej sytuacji, zaoszczedzajac górę grosza (jakies 3 miliony dolarów :D ). Ta sytuacja powinna byc przestroga dla innych graczy, którzy w lecie majac kilka miesiecy wolnego robia "co chca" a niektóre z tych rozrywek sie zle koncza, a Monta zaplaci za swa glupotę.

 

A tak btw to wlasnie jak bylo z Radmanoviciem? Chyba tez nie dostawał kasy za okres rehabiltacji po jezdzie na snowboardzie :?:

 

A i tak zupelnie z innej beczki, to Pacers podpisali dwuletenie extensionz Fosterem. Od zawsze kiedy pamietam to lubie tego goscia, typowy hustle player, posiadajacy jedna wielka zalete- walke na tablicach. Dla mnie zawsze byl synonimem dobrego spokojnego, bialego mezczyzny, a nie rozparyszonej gwiazdy. Fakt, ze podpisal kontrakt z bedaca w przebudowie Indiana, a nie przeszedl do liczacego sie contendera tylko potwierdza moje dobre slowa na temat tego moze nie koszykarza, ale czlowieka.

 

A i jesli tak juz napsialem slowo o indianie, to mam pytanie, czy ma moze ktos jakies mecze, albo libnki do meczy kiedy to indiana grala bez o'neala, artesta, s-jaxa. Co grala bodajze w 7 osobowym skladzie, po slynnej bojce w detroit? Z chcecia bym obejrzal, prawdziwie walczacy zespol, to tak przy okazji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i tak zupelnie z innej beczki, to Pacers podpisali dwuletenie extensionz Fosterem. Od zawsze kiedy pamietam to lubie tego goscia, typowy hustle player, posiadajacy jedna wielka zalete- walke na tablicach. Dla mnie zawsze byl synonimem dobrego spokojnego, bialego mezczyzny, a nie rozparyszonej gwiazdy. Fakt, ze podpisal kontrakt z bedaca w przebudowie Indiana, a nie przeszedl do liczacego sie contendera tylko potwierdza moje dobre slowa na temat tego moze nie koszykarza, ale czlowieka.

Zgadzam się 8) To rzeczywiście jeden z tych graczy, coraz rzadziej dziś spotykanych w Lidze, którzy nie patrzą w kieszeń włascicielowi, nie grymaszą, robią swoje i wykręcają całkiem spore cyferki. Co prawda, strony nie podały warunków umowy, ale uważam, że nawet 10-12 baniek za 2 lata za gracza wysokiego, twardego i wykręcającego śr. 7 pkt i 8 zb./na mecz to nie dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie pięknie - James Jones wylatuję na 3 miechy. Kontuzja nadgarstka - miał być gotowy do końca presason ale potrzebna będzie operacja :? Czas, żeby D Cook coś pokazał chociaż po jego skuteczności w sparingach nie oczekuję cudów. Ehhh, ziomek, który miał ułatwiać życie Wade'owi leci już na początku sezonu. I znowu Heat zostają bez dobrej ręki za 3. Mówiąc brzydko: c*** by to strzelił :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bobcats, Raptors i Warriors szukają trejdu z Alem, Geraldem i być może Bargnianim(chociaż Colangelo nie jest zachwycony oddawaniem Włocha).

 

Hinrich kontuzjowany więc ciężko będzie go teraz gdziekolwiek wytrejdować.

 

Antonio oficjalnie zwolniony z Nuggets, dryfuje sobie w przestrzeni jako wolny agent :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem, ze podobno Clippsi chcieliby wymienic Kamana. Jako fan Bulls chętnie zobaczyłbym tego najbielszego z białych wysokiego :P. W sumie taki solidny gracz, który w zeszłym sezonie naprawde szalał przydałby sie tej cholernie ubogiej strefie podkoszowej i nie musielibyśmy sie opierac tylko na jumperkach Goodena czy chimerycznego Tyrusa. Tylko kto w drugastronę? marzenie- Hughes... niewykonalne? Absolutnie tak

Moze Kirk, szkoda by mi go było, ale biznes jest biznes. Ok, mają Davisa, który byłby etatowym PG, ale komus tak łamliwemu jak on przydałby sie dobry backup, do tego tacy Paul czy Deron na pewno wiekszy respekt czują przed Kirkiem niz przed Baronem :P

 

A moze Gordon :lol::P

 

 

PS: Kto wstawił te beznadziejne emotki w miejsce tych zajebistych???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Garsc ploteczek ktore wyszukalem (niektore moga byc ciut starawe :)):

-Brown chce uprzedzic Pistons i sciagnac do siebie (czyli do Bobcats) McDyessa, jakos tego nie widze,

-NYK zaproponowali Marburemu 15 baniek z tych prawie 22 ktore ma na ten rok w kontrakcie, ten zabil ich smiechem i powiedzial ze utnie tyle ile dostanie z nowego klubu, wiec sytuacja wciaz patowa,

-LAC znowu chca Zacha ale problem w tym ze Knicksi nie przyjma zadnego dlugiego kontraktu w zamian (Kaman wiec odpada), chcieliby Camby'ego ale na to nie chca zgodzic sie wlodarze LAC,

-Cuban powiedzial ze nie pozwoli odejsc Stackhousowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agent McDyess juz potwierdzil za zaraz na poczatku grudnia Dice podpisuje jednoroczny kontrakt z Detroit, a potem sie zobaczy. Duzo bedzie zalezalo od wysokosci kolejnego, nowego kontraktu, Dice zostawil strasznie duze pieniadze zeby tylko odejsc z Denver (z 13 baniek dostal 6, ale moze cos mieszam), Detroit da mu teraz tez jakies grosze. Po tym sezonie spadaja kontrakty AI i Sheeda wiec tez nie wiadomo czy Dice bedzie chcial dalej grac w Pistons jezeili ch zabraknie.

A calkiem osobny temat to powroty tych graczy. Ma ktos jakis pomysl jak to rozwiazac, bo te 30 dni srednio mnie przekonuje. Moze calkowity zakaz w danym sezonie powrotu do tej druzyny z ktorej zostalo sie wytransferowanym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za aby zakazac powrot graczy do wutrejdujacej druzyny. To sa szopki z uciwoscia nie majace wiele wspolnego choc z drugiej strony nie wiem czy bardziej nie nalezy potepiac tych co się na to zgadzaja. Po prostu nie bierzesz kogos kto nie chcę grac u ciebie. Dodatkowo co to jest zawodowiec ktory gdzis tam nie chcę grac? Za taka kase??? Nie chcesz oddaj caly kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sam Mitchell poleciał z Raptors. W sumie niedziwne bo mając taki potencjał w drużynie + Bosha w życiowej formie grają co najwyżej średnio. Pytanie czy teraz jeszcze bardziej stoczą się w dół czy mimo wszystko pójdą w górę. Nowy coach musi coś zrobić z minutami Bosha - 41.7 per game :shock: Przy takiej intensywności meczów w NBA w lutym/marcu może zacząć oddychać rękawami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niżej nie można upaść :wink: Ważne, że na ławce nie ma już Mitchella, który ostatnimi czasy nie potrafił za dużo zrobić. Jay Triano to tylko tymczasowy trener jak myślę, na rynku jest kilku kandydatów, po których BC się niedługo zgłosi. Bałem się jedynie o ten długi 4 letni kontrakt Mitchella, ale i to dało się załatwić. Jak sam Mitchell przyznał po porażce z Nuggets spodziewał się tego. Dla mnie najlepsza wiadomość miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz kiedys(poltora roku temu) pisalem, ze polepszenie sie gry raptors jest/bylo efektem pracy colandelo. nie mitchella. przed tym wszystkim, mitchell uchodzil za wielkiego huja, ktory skonfliktowal sie z niemal wszystkimi zawodnikami. zrobil swoje. dal pograc chlopakom wg. zyczen colangelo. osiagnal sukces i dostal jeszcze coty bodajze.

 

a to wszystko na nieszczescie raptors, bo bylo wiadomo juz wtedy (przynajmneiej mnie), ze bedzie to okres stracony dla raps. nie przeszli rundy w po. nie grali lepiej. mitchell wyzej dupy nie mogl podskoczyc. i wybitnym trenerem wcale nie jest. dlatego ciesze sie, ze nastapi zmiana. nie wiem kogo znajda. ale bedzie tylko lepiej. tak czy siak. raps przez to coty dla niego sa 1,5 roku w plecy. tak jak wtedy pisalem.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa dziisaj sprawa wyszla. ktos w koncu na glos powiedzial ze Rockets z checia wytrade'owali by T-Maca. I pojawiaja sie od razu 2 opcje: Heat za Mariona lub... Cavs za Szczerbiaka/Snowa. Ponoc ta pierwsza malo prawdpodobna, ale czemu nie wiem, bo w koncu dzieki drugiej opcji Rocks zyskuja jeszcze mniej. No chyba ze tutaj ktos by byl dodany. Tylko kto, skoro tak naprawde Cavaluiers nie maja jakichs specjalnie wartosciowch zawodnikow do trade'owania... A watpie by Houston poszlo na cos takiego jak Grizzlies rok tmeu. Oni w koncu rebuildu robic nie chca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jay Triano to tylko tymczasowy trener jak myślę, na rynku jest kilku kandydatów, po których BC się niedługo zgłosi.

no właśnie chyba nie bardzo - podczas meczu z Jazz była długa rozmowa z Colangelo, który stwierdził, że Triano już tak długo współpracuje z zespołem, że GM Raptors zdecydował mu się dać szansę na dłużej...powoływał się przy tym na swój udany eksperyment sprzed kilku lat w Phoenix z także relatywnie nieznanym wtedy w USA D'Antonim licząc, że Kanadyjczyk odniesie podobne sukcesy co D'Antoni....Bosh także wypowiadał się o nim pochlebnie mówiąc, że jest jedyną osobą, jaką widziałby na stanowisku coacha po odejściu Mitchella, przypominając, że jest to jedyna osoba ze staffu trenerskiego, która jest w Toronto od momentu jego przyjścia do tego klubu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timberwolves Fire Wittman, McHale Steps In As Coach

 

The Minnesota Timberwolves fired head coach Randy Wittman. Kevin McHale will step down as General Manager to become the team's coach.

 

Wittman leaves the Wolves with one of the lowest winning percentages of all time, .326 and a record of 100-207, according to ESPN.com.

Niczym Riley 3 lata temu :wink: Ciekawe czy z podobnymi efektami...

 

A co do T-Maca to wątpię aby bez problemów zgodził się na bycie drugą opcję w Heat. Do tego dodatkowy rok mega kontraktu, kontuzje. Pat na to nie pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.