Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors OFFSEASON 2008


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Ja odnosnie Arenasa, ja w tej sytuacji dla Wizadrs nic pozytywnego nie widze, to poprosutu lipa totalna, jak przeczytalem ta wiadomosc ze gosciu wroci nawczesniej w grudniu to mi sie smiac zachcialo, juz mowie dla czego, ano dlatego ze podpisywanie z nim tego gigantycznego kontraktu to conajmniej taka samo glupota jak to co teraz ma miejsece w stanach z bankowoscią i dawaniem kredytow dla ludzi na slowo, to naprawde zabawne ze w tak wielu sprawach przy takiej kasie ludzie wymyslaja takie debilizmy i sa tak niekoąpetentni. Tutaj ponad 100 mln dali gosciowi ktory, jestem tego pewien, nigdy nie rozegra juz pelnego sezonu, ba wogole nie wiadomo czy nie zakonczy kariery niedlogo, zamiast ta kase dac takiemu Davisowi to oni ja wywalili w bloto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd ta pewność? Bredzisz chłopaku. Masz jakieś podstawy wiedzy medycznej, żeby wieszczyć Arenasowi koniec kariery? Poza tym, to sprawdź sobie, ile meczów zagrał Davis w sześciu kolejnych sezonach przed ostatnim, zanim zaczniesz pisać idiotyzmy. Porównanie wysokiego kontraktu w NBA z sytuacją na amerykańskim rynku kredytów hipotecznych to już w ogóle jakieś science fiction. Owszem, ryzyko, że Agent Zero skończy jak Hill czy Houston istnieje, ale stawianie tego za pewnik jest oznaką ignorancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd ta pewność? Bredzisz chłopaku. Masz jakieś podstawy wiedzy medycznej, żeby wieszczyć Arenasowi koniec kariery?

Dlaczego nie przeczytałes dokladnie co napisałem, od kiedy forma moga dostac jest potwierdzeniem pewnosci. To po pierwsze, a po drugie. Dlaczego mam sadzic ze zabieg sie uda i Agent 0 wroci w grudniu, jesli w poprzednim sezonie po operacji dochodzil bardzo dlugo do sibie, najpierw mial byc luty, pozniej marzec i w koncu wrocil, ale tylko na max 20mpg. Jesli dalej cos jest nie tak z tym kolanem i trzeba tam ponownie zajrzec to na pewno jeszcze bardziej jestem nieufny do powrotu w pelnej sprawnosci Arenasa.

 

A ze Wizards potrafia grac bez Arenasa, pokazal caly poprzedni sezon, kiedy bez niego caly czas byli na miejscach 4-5 i majac raczej pewne miejsce w PO. Jego role zawsze moze przejac pewny Antonio Daniels, a i Caron Butler grajacy wiecej z pilka, jest bardzo produktywny i czesto gra point forwarda, co raczej z Gilem jest ciezsze do zrealizowania z powodu jego notorycznego przetrzymywania pilki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd ta pewność? Bredzisz chłopaku. Masz jakieś podstawy wiedzy medycznej, żeby wieszczyć Arenasowi koniec kariery? Poza tym, to sprawdź sobie, ile meczów zagrał Davis w sześciu kolejnych sezonach przed ostatnim, zanim zaczniesz pisać idiotyzmy. Porównanie wysokiego kontraktu w NBA z sytuacją na amerykańskim rynku kredytów hipotecznych to już w ogóle jakieś science fiction. Owszem, ryzyko, że Agent Zero skończy jak Hill czy Houston istnieje, ale stawianie tego za pewnik jest oznaką ignorancji.

No po kolei, tak mam podstawy wiedzy medycznej :) ale nawet bez nich nie trzeba byc na tyle mądrym zeby wiedziec ze jak gosciu od 2 lat nie moze uporac sie z jedna kontuzja i ma juz trzecia operacje to nie wyglada to dobrze, co do Davisa to podalem go jako przyklad goscia ktory jest dobrym rozgrywajacym i byl do wziecia, dodatkowo co smieszne jesli porownujesz sytuacje obu graczy to nie najlepiej swiadczy o tobie. No i na koniec porownalem kretynizm dawania w slepo gigantycznego kontraktu Arenasowi, do sytuacji w ktorej dawano ludzą kredyty nie majac zadnej wiedzy o ich zdolnosciach splacenia ich, kiedy Wizards podpisywali Kontrakt nie mieli zadnej pewnosci co do zdrowia Arenasa, ba wiedzieli ze nie jest zdrowy i ty w tym nie widzisz zadnej analogi, mowie oczywiscie znajac ptk odniesienia ale jednak. Zanim typie zaczniesz zarzucac komus pisanie idiotyzmow to wez najpierw przeczytaj co sam wypisujesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elwariato sorry ale za wczenie skreslasz arenasa.

dali mu kontrakt bo gosc swego czasu byl 2 czy 3 strzelcem tej ligi. juz kiedys 29 klubow przejechalo sie na nie wybraniu go w drafcie. warriors przejechali sie n nie daniu mu przeluzenia kontraktu debiutanckiego.

 

fakt, ze mial kontuzje ale nie na tyle powazna by zakonczyc kariere.

owszem moze pojsc w slady granta hilla i penny'e ale rownie dobrze moze pojsc w slady amare ktory pokazal ze nawet pzy najgorszej kontuzji przy odrobinie samozaparcia i dobrej rekonwalescencji mozna wrocic do popszedniego poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym przede wszystkim nie skreślał Arenasa z tego względu, że ta najnowsza operacja tak naprawdę nie będzie miała żadnego wpływu na jego karierę. Tu chodzi o zwykłe oczyszczenie kolana, po czym jedyne, czego będzie potrzebował to zagojenie się ran po operacji. Taki zabieg dwa lata temu, i to w środku sezonu, przeszedł Baron, a następnie grał mniej więcej tak: http://pl.youtube.com/watch?v=INapCU3pISE. Ta nowa operacja może mu przeszkodzić w złapaniu odpowiedniej formy i zgrania z zespołem na sezon, ale w żadnym razie nie jest dodatkowym powodem do zmartwienia odnośnie jego zdrowia. Jeśli ktoś przed tym zabiegiem twierdził, że Gilbert wróci, to teraz powinien twierdzić tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warriors przejechali sie n nie daniu mu przeluzenia kontraktu debiutanckiego.

Warriors moze i chcieli go przedluzyc, ale wtedy panowala jeszzce zasada ze gracze wybierani w drugiej rundzie draftu nie moga podpisywac kontraktow wiekszych niz mle, chyba ze zespol jest ponizej puli salary cap. Tak warriors stracili agenta 0, podobnie rzecz miala miejsce z Boozerem. Na szczescie od jakis dwoch , trzech lat ta regula nie istnieje i dlatego np gsw podpisali Monte za duze, naprawde duze pieniadze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Arenasa nie skreslam, życze mu jak najlepiej, tylko mowie ze niewyglada to najlepiej i tyle, co do kontraktu tez jestem to wstanie zrozumiec ze mieli tam jakies przeslanki do zaoferowania mu go ale dalej uwazam, ze niebylo to najmądrzejsze, na tyle co wiem to wydaje mi sie ze nie maszans zeby na goscia mogli w 100% polegac, to mi przypomina klopoty z kolanami Tima Hardawaya, co prawda jemu te kontuzje zdazyly sie juz pod koniec kriery ale jednak wiedze pewne podobienstwa, oczywiscie mozna powiedziec ze Gilbertowi bedzie sie chcialo rehabilitowac bo jest wciaz mlody Tim dal juz sobie spokoj bo i tak duzo by juz nie pogral. Ale wciaz uwazam ze Arenas w najlepszym wypadku bedzie gosciem na 50 spotkan w sezonie i epizody w playoff, oczywiscdie moge sie mylic to jest poprostu moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja może z innej beczki:

 

Właśnie http://hoopshype.com/ podał, że padła koncepcja wymiany Zacha Randolpha na bałkański tandem pod nazwą Jarić - Milicić. Tym sposobem Knicks mają nadal, któregoś tam leniazniepokoleiwgłowie, zaś Memphis jest nadal głęboko w ... (i tu każdy sobie dopowie) :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koncepcja wymiany Zacha Randolpha na bałkański tandem pod nazwą Jarić - Milicić. Tym sposobem Knicks mają nadal, któregoś tam leniazniepokoleiwgłowie, zaś Memphis jest nadal głęboko w ... (i tu każdy sobie dopowie) :P :wink:

No niby racja, chociaz dla Memphis to jakas tam szansa by byla mysle sobie, sa na dnie wymagania wobec druzyny nieduze wiec taki Randolph moglby tam zaistniec, oczywiscie najlepiej dlanich by bylo gdyby mieli trenera ktory by mu przypier... zeby chlopak zmądrzal, ale nawet w obecnej sytuacji mysle ze zawsze pare spotkan im by pomogł wygrac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antek ale to nie jest tak, zespol ktory wybiera goscia w drafcie ma pozniej mozliwosc wyrownania najlepszej oferty?

czy tego nie bylo wtedy?

jezeli tak bylo faktycznie to liga zjebala na maxa:)

Tak nie bylo, jak juz pisalem wczesnij najslynniejszy przyklad to Carlos Loozer.

 

Maxec napisał(a):

koncepcja wymiany Zacha Randolpha na bałkański tandem pod nazwą Jarić - Milicić. Tym sposobem Knicks mają nadal, któregoś tam leniazniepokoleiwgłowie, zaś Memphis jest nadal głęboko w ... (i tu każdy sobie dopowie) :P :wink:

No niby racja, chociaz dla Memphis to jakas tam szansa by byla mysle sobie, sa na dnie wymagania wobec druzyny nieduze wiec taki Randolph moglby tam zaistniec, oczywiscie najlepiej dlanich by bylo gdyby mieli trenera ktory by mu przypier... zeby chlopak zmądrzal, ale nawet w obecnej sytuacji mysle ze zawsze pare spotkan im by pomogł wygrac.

Ale po co Memphis bylby potrzebny Zach? Przeciez to jest zespol na jutro, nie na dzis. Zach psuje chemie, Zach gra samolubnie, Zach moze i robi 20-10, ale o innych aspektach gry lepiej nie mowic. Do tego od kiedy trenerem tego zespolu jest Iavoroni to zespol idzie w strone run and gun (w koncu to byly asystent Mike'a). Zach spadly z desczu pod rynne.

 

Memphis gdyby na to poszli byliby idiotami, ja wiem ze kontrakty Balkanskiego tandemu sa nie wiele lepsze od kontraktu Zachariusza, ale jednak mimo wszystko nie sa oni az tak degenerujacymi graczmi na zespol.

 

A wogole memphis na pozycjach skrzydlowych (bo imo pozycja pf w tym systemie gry nie wystepuje za bardzo) maja duet naprawde utalentowany Gay/Warrick, podparty tegorocznych rookie- Darrel Arthurem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bb2, widzę, że trochę źle odczytałeś moje posty.

Ja nie upatruję w Blazers kandydata do mistrza w tym sezonie, nie ma mowy. :)

 

W tym sezonie uważam, że mają duże szanse na awans do PO. Jeśli Roy i Aldridge zaliczą progres, trio debiutantów dobrze wejdzie w zespół, to myślę, ze mogą się załapać do PO, ale tylko tyle i aż tyle mogą osiągnąć w tym roku.

 

Ich czas przyjdzie za 2,3,4 lata, nie wiem kiedy, ale taki nadejdzie na pewno. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich czas przyjdzie za 2,3,4 lata, nie wiem kiedy, ale taki nadejdzie na pewno

Pewnym to w sporcie niczego byc nie mozna, tak naprawde to odnosnie Blazers to jestem przekonany jedynie do osoby Roya, Aldridge mysle tez bedzie mial niezla kariere ale co do reszty to juz taki przekonany nie jestem, tak naprawde jak dlamnie to wielka niewiadoma to Portland zobaczymy co ten Oden pokarze, jako ze jestem fanem Jazz to mam nadzieje ze za silni sie nie okazą zeby tak max 50 wygranych w sezonie to by mnie satysfakcjonowalo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

steal ;] ciekawe o jakim stealu mowisz, jednowymiarowiec 3pt shooter bez jakiejs powalajacej obrony raczej(chociaz w sumie go nie widzialem za wiele, ale obiloby mi sie o uszy). a jako PG slabiutki...

 

niezrozumialy ruch Spurs wg mnie, zamiast szukac wsparcia pod kosz, to biore entego kiepka na PG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogole spurs przypominaja w tym OS jezdzca bez glowy. Biora wszystko co jest pod reka. Dorzucaja sobie nowych tgrajkow troche bez ladu i skladu co jest nie bardzo w ich stylu.

 

Graboś co do Blazers odpowiem jak bede mial wiecej wolnego czaus. Jak widzisz poki co wale krotkimi postmai na 4um ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli czegos sie obawiam w tym sezonie ze strony celtics, to wlasnie tego, ze zdolaja zakontraktowac kilku weteranow w sezonie ktorzy zdolaja im pomoc w zdobyciu misia i zalepieniu dziury po poseyu.

 

nastepny moze byc marbury, ktory jako rezerwowy rozgrywajacy bylby fajna opcja, choc nie wiadomo co tam u nie go w glowie po tej smierci ojca i nie graniu przez pol roku.

 

w takim skladzie jak obecnie nie wierze zeby boston obronil misia. cassell juz tak nie zagra, w sezonie ma dojsc pj brown ale tez nie sadze zeby powtorzyl wyczyny z playoffs 08, a mlodziez nie sadze zeby zalepila dziure po poseyu.

 

zobaczymy.

a

im wiecej obserwuje cavs tym bardziej sie ich w tym momecie obawiam....

 

to takie moje 3 grosze. a na cnnnie juz sie zastanawiaja gdzie kobe przejdzie po tym sezonie, gdy nie skorzysta z player opt.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.