Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors OFFSEASON 2008


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

mimo wszystko, Blount bedzie mial za rok spadajacy 8mlnowy kontrakt, ktory moze sie przydac w jakiejs wymianie, a Gadzuric zostanie przeplaconym wysokim, ktorego nigdzie nie wymienisz, a dalej bedzie zapychal salary. przy tych kontraktach, ktore maja obaj gracze, Blount moze byc inwalida, a i tak bedzie mial wieksza wartosc od Gadzuricia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak troche offtopicowo, bo sledze caly czas nabytek lakersow z zeszlorocznego draftu.

gosc jest pg i oprocvz tego, ze ma niesamowite wyczucie do asyst, to jest... 8 blokujacym tej olimpiady:)

przypominam, ze sun yue, bo o nim mowa, jest pg majacym cos kolo 198cm wzorstu:)

 

ciekawy jestem czy i co pogra w przyszlym roku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jak dwumetrowy, malo atletyczny rozgrywajacy bedzie gral przeciwko najlepszym PG ligi...

 

ano wlasnie, nie bedzie przeciwko nim gral, takze BB spokojnie, bo ostatnio bardzo pochopnie wydajesz oceny, tak naprawde to watpliwe, zeby big man z clippers lub ten chinczyk realnie was wzmocnili :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytałem na którymś polskojęzycznym portalu to Mitch powiedział że Sun Yue nie został podpisany, mimo że minął już czas na parafowanie umowy i w tym sezonie raczej pozostanie w obecnym klubie. Jak dla mnie trochę szkoda bo przydałoby się go sprawdzić w rotacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fopbos zostal podpisany. nie ujawniono kwoty kontraktu i jego dlugosci ale gosc jest jeziorowcem i w przyszlym sezonie bedzie minimum trenowal z chlopakami.

 

wiesz bastek. inaczej pojmujemy pewne pojecia. dla mnie wzmocnienie to bylo przyjscie gasola do nas, badz przyjscie branda do 76ers. tacy goscie jak powell maja uzupelnic luke. o yue nie wiem gdzie napisalem, ze bedzie naszym wzmocnieniem. poprosze moze o cytat. owszem zastanawiam sie czy i w ogole da mu pograc phil i jak sie odnajdzie ale nie wiaze z nim bardzo wielkich nadziei. to ty probujesz mi wmowic jak bardzo to ja sie jaram powellem i yue i jakim to oni nie beda zbawieniem lakersow w przyszlym sezonie.

 

choc byc moze sie okaze gosc stealem draftu na miare manu?:) kto wie, ma pewne predyspozycje. a bastek, odkad w tej lidze sukces osiagnal vujacic, to juz nic mnie nie zdziwi. nawet watly chnczyk. zreszta jego zaleta nie ma byc waga i wzrost tylko umiejetnosc podania, hustling i punktowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze nie mowiles o tym wprost, ale sugerowales np. stwierdzeniem o tym, ze jest 8. blokujacym tej olimpiady. zreszta takie niepozorne pytania w stylu "moze bedzie stealem jak manu" tez mowia za siebie. ja to odbieram tak, ze sobie wyobrazasz ich jako wzmocnienia lakers, a najprawdopodobniej beda pelnic marginalne role. macie wzmocnienie wielkie w osobie Bynuma, nie musisz sie doszukiwac jakichs Sun Yue.

 

zreszta jego zaleta nie ma byc waga i wzrost tylko umiejetnosc podania, hustling i punktowanie.

 

akurat Chiny slyna z tego, ze oprocz Liu Weia(czy jakos tak) maja bardzo slabych rozgrywajacych, wiec nie sadze, zeby to rozegranie i umiejetnosc podania byla mocna strona tego zawodnika. a pktowanie? z czym? nawet watpie czy ma chocby NBA 3pt. range, a co dopiero tu mowic o czyms wiecej niz sama rola shootera :wink: zapedzasz sie ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wierz mi, ze gdyby nie mial zdolnosci punktowania z poldyski to sztab trenerski jeziornow nawet nie zastanawialby sie czy go brac pod uwage. skoro go wybrali, to musi miec jakies predyspozycje do grania w tojkatach.

 

z tego co widzialem to potrafi rzucac trojki i poldystans. nie ma z tym problemow wiec nie wiem czemu watpisz w jego nba range?

takich gosci kwestia przejscia na dystans nba to rok grania, czasami moze dluzej. zreszta spojrz na sashe.

ale to nie rzucanie ma byc jego najwiekszym atutem. jak dostanie gale ma rzucic. owkors. ale gosc ma ksywe chinski magic johnson. reszte wnioskow wyciagnij sam.

 

oczywiscie nie oznacza to, ze zaraz stanie sie chrisem paulem dzisiejszych lakers, ale mysle, ze gosc ma zadatki na to by pograc w tej lidze pare lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mierny musi byc ten magic johnson skoro chinscy rozgrywajacy sa uwazani za slabych ;]

 

jedyne podobienstwo to pewnie wzrost i nic poza tym, dla mnie wlasnie z tego samego powodu koles nie ma szans poradzic sobie na PG(defensywa). swoja droga to mysle, ze sam magic johnson w dzisiejszym NBA nie gralby jako PG, ale predzej cos jak LeBron czyli cos a la point forward

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixteen Players

Point Guard: Derek Fisher, Jordan Farmar, Joe Crawford

Shooting Guard: Kobe Bryant, Sasha Vujacic, Dwayne Mitchell, Sun Yue

Small Forward: Lamar Odom, Trevor Ariza, Luke Walton

Power Forward: Pau Gasol, Vlad Radmanovic, Josh Powell

Center: Andrew Bynum, Chris Mihm, DJ Mbenga

 

The contracts of all of the above are guaranteed except Joe Crawford, Dwayne Mitchell, (possibly) Sun Yue, (possibly)

Czyli z tego co podaje clublakers.com jednak Sun Yue jest jednym z graczy którzy nie mają gwarantowanego kontraktu.

 

Tymczasem Celtics wzmacniają ławę podpisując Miles'a i Billa Walkera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wśród niezastrzeżonych wolnych agentów pozostaje wciąż Shaun Livingston, Clippers poinformowali już że nie przedłużą umowy z tym 22-letnim PG, jak myślicie gdzie w przyszłym sezonie zagra Shaun? Ja bardzo chętnie widziałbym go w LA, gdzie z powodzeniem, mógłby być solidnym zmiennikiem nie tak już młodego Fishera, wybaczcie ale Farmar jakoś mimo sympatii mnie nie przekonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Livingstona chciałoby wiele klubów jednak problemem pozostaję zdrowie. Niby już od dawna gra luźne mecze ale wiadomo jak to jest gdy ma się do czynienia z tak dewastującą kontuzją. Pewnie ktoś zaryzykuję i podpiszę go za jakieś grosze. Ja osobiście nie jestem do niego przekonany - zerwanie ścięgien to nie przelewki i zapewne (niestety) nigdy nie odzyska dawnej formy.

 

Zaskoczony jestem podpisaniem Milesa. Czytałem opinie niektórych lekarzy na temat jego microfracture i nie były za ciekawe. Niektórzy w ogóle odradzali mu jakikolwiek większy wysiłek gdyż w przyszłości może to się skończyć tragicznie dla niego. Zobaczymy czy jest w stanie grać na poziomie NBA - najbardziej wkurzeni są pewnie działacze PTB, którzy w wypadku wystąpienia Milesa bodajże w 10 meczach będą musieli zapłacić za niego sporo $ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z livingstonem moze byc ciezka sprawa, podobnie jak z jaye williamsem swego czasu.

szkoda chlopakow.

 

co do plotek to pojawily sie 2 dot. lakersow.

pierwsza to o wspomnianym livingstonie.

ale 2 jest ciekawsza. na cl pojawil sie gosc, ktory napisal, ze odom zostal wytransferowany, tylko lakers poinformuja o tym we wtorek. gosc podobno pracuje dla jeziorowcow i jest insiderem. ni byloby w tym nic ciekawego i olalbym to gdyby nien fakt, iz sa insiderzy, ktorzy chocby napisali o transferze arizy czy gasola.

 

zatem byloby zabawnie, pytanie tylko gdzie i za kogo?

osobiscie zdziwilbym sie ostro takim obrotem spraw i mam nadzieje ze to tylko plota.

 

miles w celtics. nie spodziewam sie niczego dobrego. gosc mial swietne warunki, ktore zmarnowal. i nie tyle kontuzjami co swoja"pracowitoscia". pamietam serie na espn'e o mlodych graczach clippers. byli tam maggette na dorobku, miles z wysokim kontraktem i jeszcze 2-3 innych mlodych gosci. bylo pokazane zycie tych chlopakow. jak trenuja co robia po treningach itd. maggette zapierdzielal, reszta zapierdzielala bo chciala dostac kontrakty, zas miles juz mial zagwarantowany kontrakt i olewal straszliwie treningi. zarl jakies gowna itd. tacy goscie w tej lidze nic nie osiagna... nawet na doczepke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Odomem, to rzeczywiście pojawiły się takie plotki i też mnie to zdziwiło, jak dla mnie to bardzo możliwy wydaje się być kierunek Detroit, bo to tak naprawdę jedyna drużyna o zmianach w której się spekulowało, a tak naprawdę nic się tam (jeszcze?) nie wydarzyło. Prince - Odom? Jak dla mnie bardzo korzystna byłaby to dla nas wymiana, zresztą dla Tłoków chyba też. Co nie zmienia faktu że podchodzę do tego bardziej jako do plotki niż jako do przecieku z offcourt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem czegoś ciekawego na temat Sun Yue i się można powiedzieć doszukałem

 

"I think he's very talented, actually," said Bryant. "I was very impressed by him. I think he has great size, great length, good shooting touch, good ball handler, good vision, good pace.

 

"I was surprised at his size right off the top. He was able to handle the ball. I tried to test him a little bit, see if he could go left, go right, that sort of thing. So I like him."

 

W/w wypowiedzi są autorstwa nikogo innego jak Kobe'ego po meczu Chiny-USA.

 

Yao. "Sun is very impressive on both ends. He has size, he can play three positions on court. He can play different offenses, and he is a great defender as well."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fopbos masz taka opvcje edytuj:)

korzystaj z niej czasami.

 

co do plotek odnosnie odoma. to jest jak wrozenie z fusow. moze byc kierunek detroit a moze byc nyC:d

w zasadzie moze pojsc wszedzie. prince to bylaby fajna opcja ale czy to jest to czego potrzebujemy? wlasciwie nie mam pojecia czego potrzebjemy teraz. odom nam sie przyda bo moze rozgrywac, grac na pf i robic cala reszte bedac w cieniu. jedynym gosciem ktory by lepiej pasowal bylby chyba tylko marion. ale kasa niemal ta sama.

 

zatem watpie zeby cos z tego wyszlo i mysle, ze jednak zaczniemy z odomem ten sezon.

 

co do yue, to mam co do tego goscia wielkie oczekiwania. z 2 strony trafil w nienajlepsze miejsce. bryant,vujacic, fisher, farmar, karl, crawford, mitchell i yue. pierwsza 4 nie do przeskoczenia. karl crawford i mitchell to goscie, z ktorych kazdy moze zaskoczyc i nie zdziwie sie jesli chociaz jeden z nich cos osiagnie w tym sezonie.

 

jest jeszcze ariza, choc ten czesciej bedzie jako sf gral. generalnie cala ta mloda 4 ma sezon dzieki ktoremu duzo moze sie nauczyc, ale klub jakies korzysci bedzie z nich mial najwczesniej za rok.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro poruszyllismy ten watek, to uznany za zaginiionego zostal byly gracz m.in. jeziorowcow sam perkins.

podobno lecial samolotem ktory rozbil sie gdzies tam w kirgistanie.

http://news14.com/content/top_stories/5 ... fault.aspx

http://www.clublakers.com/forums/viewto ... d47c803e3b

pozostaje miec jedynie nnadzieje, ze nie wsidl jakims cudem do tego samoloty... lecial z jakas koszykarka ze stanford, a wracali z chin, gdzie mieli jakies zadania odnosnie olimpiady czy cos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteśmy przy hardcorowych klimatach to

 

OKLAHOMA CITY -- Former NBA player Wayman Tisdale had part of his right leg amputated Monday because of bone cancer.

Tisdale, 44, revealed on his Web site that the surgery was scheduled for Monday. His wife, Regina, told The Associated Press on Tuesday night the surgery had taken place as planned.

 

"Everything went well," she said.

 

Tisdale, a 6-foot-9 Tulsa native who played for Oklahoma before spending 12 seasons in the NBA with the Indiana Pacers, Sacramento Kings and Phoenix Suns, first learned he had cancerous cyst below his right knee after he broke his leg in a fall at his home in Los Angeles on Feb. 8, 2007.Tisdale, now an award-winning jazz musician, under went treatment and later had knee replacement surgery and resumed touring. Tisdale was still undergoing chemotherapy when he told the AP in June that "I feel better than ever. I'm excited. I've got a whole new look on life. I look at life on a whole 'nother radar."

 

Tisdale told the AP that his latest album, "Rebound," was inspired by his ongoing fight against the cancer.

Cholera pamiętam gościa z gry w Kings jeszcze i miał w ogóle niezłe cyferki http://www.basketball-reference.com/players/t/tisdawa01.html

 

no i złoty medalista z Los Angeles z 1984 r. Swoją drogą od 20 lat słucham jazzu i nie wiedziałem, ze to jeden i ten sam Tisdale gracz i basista :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

August 27, 2008

Warriors Guard Monta Ellis Undergoes Successful Surgery

 

Golden State Warriors guard Monta Ellis, who suffered a Grade 3 high ankle sprain, a torn deltoid ligament and a syndesmosis disruption of his left ankle last Thursday, underwent successful surgery today to repair the ligament and will be sidelined a minimum of three-plus months, it was announced today. Ellis informed the team that he suffered the injury while working out in his hometown of Jackson, Mississippi.

 

The surgery was performed by Dr. Angus McBryde of the Andrews Sports Medicine & Orthopaedic Center in Birmingham, Alabama.

 

Ellis, 22, is expected to have the ankle immobilized for approximately six (6) weeks and spend approximately the following six (6) weeks undergoing off-court rehabilitation. Based on his progress, the 6’3” guard will be cleared to begin on-court rehabilitation after the successful conclusion of the first two steps in the process. A potential return date (to play) cannot be estimated until the initial 12-week period is completed.

 

A three-year NBA veteran, Ellis averaged a career-high 20.2 points (25th in NBA) and shot .531 from the floor (14th in NBA) last season.

 

No to ładnie podkręcił kostkę :? Sezon stracony dla GSW? Bo wróci pewnie w okolicach grudnia i pewnie nie w pełni formy. Szkoda takich sytuacji :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.