Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors OFFSEASON 2008


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

The NBA salary cap for the 2008-09 season will be $58.68 million, ESPN.com has learned.

 

The figure was arrived at after daylong consultations between lawyers for the NBA and the players' union".

 

The luxury tax threshold will be $71.15 million, and the value of the mid-level exception will be $5.585 million. Over-the-cap teams can only offer the mid-level exception to free agents.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: New York Knicks oddali Renaldo Balkmana i kasę do Denver w zamian za Taurena Greena, Bobby Jonesa i drugorundowy wybór w Drafcie 2010.

 

:arrow: Andris Biedrins wedlug źródel dogadal się z GSW

 

:arrow: Jeden z czolowych teamow NBA rozważa sciągniecie poprzez s'n't Josha Smitha (Detroit? - Prince)

 

:arrow: Bobcats nie zamierzają włączać Okafora w jakis trade, oferują mu extension za ok. 10mln$ rocznie

 

:arrow: Wiele drużyn interesuje się Devinem Brownem, niezastrzeżonym FA Cavs

 

:arrow: Delonte West rozwaza opcję gry dla Dynamo Moskwa, jesli oferta z Cleveland nie będzie mu odpowiadać

 

:arrow: Mowi się, że Cavs mogą zapolowac na Barbose (mi osobiscie tam nie pasuje)

 

:arrow: Czytalem na jakims z forum, ze ponoc Detroit chcą Z-Ilgauskasa, w zamian oddaliby Rasheeda Wallace'a - odpada.

 

:arrow: Robert Traylor poszukuje klubu

 

:arrow: Wine&Gold oferowali po pełne MLE dla Maggette i Poseya, ale ci skusili się na lepsze (dłuzsze) oferty

 

:arrow: Melo nie rozumie transferu Camby'ego

 

:arrow: Miami ostatecznie zatrzyma Mariona w zespole?

 

:arrow: Pacers chcą opchnąć komus Jamaala Tinsleya (szczerze, watpie, aby im sie to udalo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A gdzie to wyczytales?

nie chce mi się teraz tego szukać, ale zaufaj mi próg podatkowy na ten sezon to trochę ponad 71mln

Ooo tak ... :roll: Trochę się machnąłeś Van ;)

 

Tymczasem Balkman powędrował do Denver ... Renaldo wielkim graczem nie jest, ale dorastanie w środowisku NYK i przenosiny do Nuggets, gdzie też paru graczy jest trochę świrnięta, dobrze mu nie zrobi ... Dla NYK ruch o tyle dorby, że zysukją spadające zdaje się za rok kontrakty i pick z drugiej rundy 2010 ... Ogólnie wielkich ewolucji w lidze z tego powodu nie będzie, ale jak dla mnie trade na niewielki plus dla NYK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucasso, gdzie się machnął? przecież wyżej masz jak byk napisane że 71M$ z groszami jest próg... :roll:

 

:arrow: Jeden z czolowych teamow NBA rozważa sciągniecie poprzez s'n't Josha Smitha (Detroit? - Prince)

pisali też o Lakersach... http://www.hoopsworld.com/Story.asp?story_id=9603 w dobie wszechobecnego wydaje się, że jakby odpowiednio długo szukał to każdego FA z każdym klubem by połączył plotkami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie jezeli chodzi o josha smitha, to mozcno zainteresowane sa 2 zespoly. podobno 2 contenderzy, z 2 konferencji. bycmoze sa to lakers czy pistons a byc moze jakies inne ekipy.

 

sprawa portland. nie wiem ale jakos ich sie nie obawiam. zawsze w lidze byly jakies b.mlode ekipy, ktore graly swietnie, ale pozniej gdy przychodzilo do walki o misie to potrzeba b ylo doswiadczonego lidera, badz doswiqadczonych gosci, ktorzy potrafili wziac na siebie ciezar gry. wiec poki co portland maja swietny mlody sklad, ale by walczyli o misie to potrzebne beda zmiany.

 

balkman w nuggets.

heh. smieszy mnie to co robia knicks. mogli pozbyc sie randolpha i jego tlusciutkiego kontrakto, a pozbyli sie grajka, ktory moze jeszcze cos grac w tej lidze. heh

 

rozwala mnie natomiast to co robia warriors. gdyby mi ktos powiedzial miesiac temu, ze beda obijac sie o luzury a w zespole nie bedzie ani barona davisa ani innego allstara to bym ta osobe wysmial. ale jednak da sie. przedluzeni biedrins i ellis, dodano coreya i turiafa. jeszcze zmatchupowali azubuike i mamy mieszanke wybuchowa. ciekawi mnei co osiagna w przyszlym sezonie.

 

 

i news zx ostatniej chwili. raptors sieghneli po willa solomona z fenerbache:) zatem troche to wyrowna migracje nba-europe

 

 

edit:

my tu gadu gadu a kwame brown (tak, ten kwame brown) podpisze 2-letni kontrakt za 8 baniek z detroit pistons. zatem wraca do easztern conference. ja rozumiem, ze wysocy sa w cenie, ale 8 baniek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwame może w kosza za bardzo grać nie umie, ale tyle mięcha pod koszem zawsze będzie przydatne i Pistons w tej chwili mają jeszcze mocniejszy zestaw na choćby Howarda w PO. 4 bańki za rok dla takich graczy to obecnie norma. W zeszłym sezonie dostał ponad 9 baniek. :D

 

Przy okazji Okafor za 72 bańki na 6 lat w Bobcats. Był dość sceptycznie nastawiony do pozostania, chętnych nie brakowało, ale osobiście byłem pewny, że Brown nie pozwoli puścić takiego gracza. Kontrakt niestety w takim układzie musiał być wysoki, ale nie tragiczny. Bogut dostał więcej za krótszy kontrakt. ;) Myślę, że w Charlotte i tak nie będą żałować tego podpisu, a u Browna Okafor będzie wyglądał świetnie.

 

A no i Krstić w Moskwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwame może w kosza za bardzo grać nie umie, ale tyle mięcha pod koszem zawsze będzie przydatne

Oj tak nie trzeba umieć dobrze grać w kosza wystarczy mieć grubo ponad 2 metry a nawet 2,10-2,20 i jeszcze najlepiej gdy ma sie tyle samo w szerokości to jest się dobrym podkoszowcem :P A najwazniejszy trening to nie rzuty do kosza lecz śniadanie,obiad kolacja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bastek w tym momencie w ciemno wzialbym, turiafa za browna.

do kwame mam sentyment, bo gosc miewal niezle momenty, jak chocby wtedy gdy ciosem karate wypieprzyl chyba diawa w po'06

 

ale generalnie sie nie sprawdzil. gosc lepszy nie bedzie, a turiaf ma na to duze szanse w tym momencie. w zasadzie jest pomiedzy nimi zaledwie rok roznicy, ale jezeli w przyszlym roku kwame bedzie gral lepiej od turiafa to bedzie to dla mnie zaskoczeniem. dlatego zdziwilem sie, ze dostal taka kase.

 

troche nam sie wczoraj ruszylo na rynku fa. zna ktos wysokosci kontraktow rusha i davisa?

philly tak czy siak zrobilo dobry ruch.

 

lakers szukaja wysokiego. taniego wysokiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bastek w tym momencie w ciemno wzialbym, turiafa za browna.

dlatego, ze turiaf sie rozwija? na teraz kwame jest lepszy, bo przynajmniej nadaje sie na mieso pod kosz, turiaf ma ciagle problemy z faulami i dopiero gdy to ograniczy, bedzie lepszy niz kwame. chociaz ofensywnie to turiaf ma przewage no, ale takich graczy sie sciaga jako role playerow, wiec u nich zazwyczaj ofensywa nie ma wielkiego znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bastek widac, ze bazujesz na serii po sprzed roku z suns jesli chodzi o turiafa. gosc mial problemy z faulami. w tym sezonie on jak i bynum wyeliminowali to niemal do 0.

 

w tym momencie, jezeli mowimy o teraz, to turiaf lepiej wypada jesli chodzi o foul trouble niz kwame.

 

a i w ataku o wiele czesciej wykorzystuje swoj potencjal niz kwame. wystarczy spojrzec na cyferki z tego sezonu. turiaf swoje rzuci. do tego potrafi zagrac 1on1 czasami. i o wiele czesciej wykorzystuje sytuacje stworzone mu przez partnerow. z tym kwame mial straszne problemy.

 

owszem nie oczekujemy od nich 20 punktow co noc. ale roznica pomiedzy nimi polega na tym, ze turiaf lepiej broni, jest energizerem i potrafi skonczyvc to co dostanie pod koszem. w najgorszym wypadku trafi 2 wolne. kwame ni dosc ze spieprzy to w najlepszym wypadku trafi 1 wolny.

 

tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Tim Donaghy skazany na 15 miesięcy za te swoje nielegalne obstawianie meczów :P Znaczy wymiar sprawiedliwości zaczyna dosięgać zamieszanych w ten proceder i myślę że więzienie-można dostać więcej ale ponad rok przesiedzieć w pierdlu to nic ciekawego- odstraszy skutecznie resztę i następców.

 

Ciekawie jak tam będize z naszymi rodzimymi przedstawicielami sportu co się ostatnio w bokserów bawią ; -]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turiaf mial problemy z faulami w tym roku w wielu meczach, w PO w 10 minut na mecz lapal 2,2 faula, dla mnie to jest stanowczo za duzo. oczywiscie rozumiem, ze jako energizer z lawki moze sobie pozwolic na lapanie fauli i nie bedzie to z wielka szkoda dla druzyny, ale jednoczesnie na tej podstawie mam duze watpliwosci, jesli chodzi o to czy potrafi bez tych fauli grac. kwame nie kojarze z wpadania w foul trouble :roll:

 

a co do ataku to masz racje, turiaf ma tutaj duza przewage. tyle, ze jako role player bardziej liczona jest w tym wypadku defensywa, bo turiaf nie ma za zadanie ciagnac ofensywy, a conajwyzej skonczyc ochlapy, jego glownym zadaniem jest bronienie, a te z powodu fauli jest ograniczone i dlatego ze swojej roli wywiazuje gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz no nie moge sie z toba zgodzic w tej kwestii

wierz mi, ze ogladalem niemal wszystkie mecze z ostatnich 3 sezonow

i w 05/06 i w 06/07 gdy na boisku pojawiali sie turiaf i bynum mieli straszne problemy z faulami. gdy wszyscy byli zdrowi nie bylo to tak bardzo widoczne, bdo tego byli czesto 4,5 opcja wsrod wysokich wiec bylo ok.

 

ale gdy zabraklo mihma a z kwame sprawa tez nie wygladala najlepiej, to sytuacja z reguly wygladala tak, ze wchodzi lturiaf i przez 3 minuty lapal 2 faule po czym musial usiasc i wchodzil mlody bynum

 

jeszcze rok tewmu dalo sie zauwazyc ten problem. zadko kiedy wchodzil jeden z drugim i zostawal na boisku tyle ile powinien.

 

ale w tym sezonie sytuacja juz poprawila sie diametralnie. i to ci powie kazdy kibic lakersow, ktory ogladal duuzo spotkan jezioranow.

 

owszem turiaf wciaz lapie sporo fauli, ale to sa z reguly tzw dobre faule. madre. nawet w statsach widac, ze fauluje mniej, grajac wiecej i czesciej blokujac. co do kwame i jego foul trouble, to zobacz, ze fpg w przeliczeniu na minuty wyglada calkiem podobnie.

 

w przyszlym sezonie zobaczysz juz turiafa grajacego wiecej w warriors i zobaczysz, ze gosc pewnie poprawi sie jeszcze w tym wzgledzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Tim Donaghy skazany na 15 miesięcy za te swoje nielegalne obstawianie meczów :P Znaczy wymiar sprawiedliwości zaczyna dosięgać zamieszanych w ten proceder i myślę że więzienie-można dostać więcej ale ponad rok przesiedzieć w pierdlu to nic ciekawego- odstraszy skutecznie resztę i następców.

Jak dla mnie mało, obstawiałbym raczej, ze dostanie z 5 lat a tu "tylko" 15 miesięcy. Olać obstawianie meczów, chodzi bardziej o ich ustawianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Kwame to jest taka sprawa że mimo że len jest zdecydowanie lepszym graczem niż Rony.

 

Do tego ciekawy jestem czy w gsw Turiaf dostanie jakas pilke w ataku majac za partnera Coreya ktory sprobuje sieknac 24PPG a podawac pod kosz pewnie nie bedzie zamierzal...

 

W systemie pistons natomiast pewnie punktujacy Kwame moze się fajnie sprawdzic jeśli popracuje nad cialem bo psychiki już nie zmienisz

 

U niedawnych Mistrzow na szczescie podpisano Kurta Thomasa a wymieniajac Barrego na mlodszego Masona Jr i Damona na rookasa ktory potrafic grac w kosza nie jest tak tragicznie choc gracza typu Diop lub Kwame dalej brakuje.

Zostaja do ustawienia Deng i ewentualny snt Josha, historia Rona Rona ewemntualnie Kirk i wszystko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i proszę, Rockets doszli do porozumienia z Kings w sprawie Rona Artesta:

 

The Houston Rockets have reached an agreement to acquire forward Ron Artest from the Sacramento Kings, the Houston Chronicle is reporting.

 

The Rockets will give up guard Bobby Jackson, a No. 1 draft pick next season and another player that the individual with knowledge of the trade could not name.

 

It is believed that rookie Donte Greene is included in the deal, which will prevent the deal from going through until August 14, when Greene is able to be dealt.

 

There could also be other players involved to make the money match but none that the Rockets would plan to keep. The Rockets will also send the Kings cash in excess of $1 million.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.