Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors OFFSEASON 2008


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

kabe tylko te 16 baniek powoduje ze beda ponad salary. a tak za rok mogliby podpisac jakiegos fajnego fa za niezla cene.choc nie mam pewnosci czy to tak wsygflada jak mnie sie wydaje. czekam na dalsze ruchy, ale generalnie clipps sa w dupie.

Niee, w dupie i to głebokiej sa denver. Jeszcze wczoraj pisalem o placeniu przez nich olbrzymich pieniedzy "pierwszej" czworce w salary, wiec co zrobili? Wymienili zawodnika, ktory jako jedyny ma jakis w miare sensowny kontrakt, do tego spadajacy. Ale fakt, faktem dla denver ten kontrakt cambymana mimo ze nie najwyzszy kosztowal 16 baniek rocznie. Ale Denver bez zadnych zmian sa w dupie i imho sukcesem bedzie ich awans do po. Swoja droga, moze pojda w strone small ballu i opisywanym niedawno Anthonym na pfie :?:

 

A co do Clippers, to bardzo dobry ruch. a i policzylem ich salary. I co sie okazało, ze nadal sa ponizej. Za obecny roster w nastepnym sezonie placa 28 baniek. Baron podpisujac 65/5, rozpoczyna swoj kontrakt od okolo 10 baniek. Do tego teraz 8 baniek Cambymana daja ok. 46 baniek, w tym juz podpisany jest Eric Gordon. Czyli, jesli beda chcieli to nadal w tym off-sezonie moga "ruszyc" po cos duzego na pozycje F. Choc moim zdaniem, beda na pewno chcieli przedluzyc Q-Rossa. Choc jak pisalem moga zrobic runa po Iggyego(mniej prawdopodobne) czy Luola Denga(bardziej :? - ze wzgledu na skapstwo Byków, i chyba mimo wszystko mniejszy kontrak, bo troc he slabszym sezonie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co zrozumialem to denver i LA Clippers zamienia sie pickami z drugiej rundy. Pytanie tylko czy denver bedzie wyzej bo ja nie jestem przekonany a to spowoduje ze clipp wezma numer wczesniejszy niz dostali by po bilansie. mam nadzieje ze menager Brylek sobie zastrzegl to w wymianie w przeciwnym wypadku za rok bedzie jeden wielki rechot :). Z drugiej strony konkrencja wsrod nieudaczników ostatnich lat jest wysoka

1 Isiasz (lolita-fan)Thomas (bezapelacyjny miszcz tranzakcji - skupuje zlom i makulature za cene zlota)

2. Kevin Mcc***

3 - medalowe do obsadzenia (kto wytypuje?)

 

Edit

PS. O przepraszam chyba juz jest trzecia a nawet wyzej pozycja obsadzona przez niejakiego menagera Grizzlies. Jak sie wabi ta łajza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabe tylko te 16 baniek powoduje ze beda ponad salary. a tak za rok mogliby podpisac jakiegos fajnego fa za niezla cene.choc nie mam pewnosci czy to tak wsygflada jak mnie sie wydaje. czekam na dalsze ruchy, ale generalnie clipps sa w dupie.

Za rok rynek FA jest biedny jak mało kiedy. Za to za 2 lata kiedy schodzi kontrakt Camby'ego nazwiska mogą przyprawić o zawrót głowy. Nie wiem czy to było celowe działanie, ale nie zabiera Clippersom możliwości zatrudnienia prawdziwej gwiazdy - tyle, że muszą na nią poczekać, a co za tym idzie podpisanie w takim układzie Barona nie wychodzi im na dobre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chriss Wallace wzial przynajmniej za Paua Gasola Marca, Jarvisa i troche kasy, Denver poza trade exeptuion 10baniek nie dostalo nic, ale to Trade exeption i tak c***a iim daje gdyz nie po to schodzili z luxury, zeby tam wrocic... prawdopodobnie beda mogli sobie pozwolic jedynie na podpisanie smitha...

 

 

\Co do Clipps - no ja nie wiem czy tak bardzo moga zrobic run po kogos, z tego co sie dowiedzialem, maja do wydania cale 3banki, takze teraz Byczki i inni powinni spokojnie podpisywac gordonow, Dengow i Iggych... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe najlepiej na wymianie Nuggets-Clippers załatwieni zostają Knicks i Walsh :) dobrze tak temu pajacowi, w każdej wymianie wydaje mu się, że może żadać czego chce i zostaje ostatecznie z tym co ma. Rok temu kurczowo trzymał w Pacers JO chcąc od Lakers Bynuma z Odomem i ostatecznie został z JO, Pacers zostali w dupie. Teraz miał pajac okazję pozbyć się Randolpha za ładne trade exeption, które potem jakoś mógłby wykorzystać, ale nie zachciało mu się więcej i Clippers go wydymali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana dla mnie bardzo dziwna. Rozumiem, ze można czyścić salary ale Camby za 2nd Round Pick? :?

Tak poza tym za Camby'ego była propzycja ze strony Nets. NJ oferowali pakiet Krstic+M.Williams+Boone. Jest to więcej niż wybór z drugiej rundy, ale nie zmienia wiele w cap space Nuggets dlatego pewnie na to nie poszli. A szkoda, bo z Marcusem mielibyśmy całkiem ciekawą ekipę na wschód :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie xD Cavaliers podpisali na kilka lat Daniela Gibsona ;> Teraz tylko przedluzyc Delonte Westa i będzie fajnie. Kto wie moze i jakies polowanie na All-Stara - ale jak dla mnie to raczej w zimowym okienku - choc wiadomo wolalbym teraz - bo wtedy spadające kontrakty są najbardziej wartosciowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rok rynek FA jest biedny jak mało kiedy. Za to za 2 lata kiedy schodzi kontrakt Camby'ego nazwiska mogą przyprawić o zawrót głowy. Nie wiem czy to było celowe działanie, ale nie zabiera Clippersom możliwości zatrudnienia prawdziwej gwiazdy - tyle, że muszą na nią poczekać, a co za tym idzie podpisanie w takim układzie Barona nie wychodzi im na dobre.

 

Coć wygląda, że Clippersi za bardzo nie chcą czekać i już teraz chcą sobie zapchać salary:

 

Transfer Camby'ego to tylko część planu, wg którego Clippers za miesiąc od teraz dokonają wymiany z Atlantą Hawks. Za miesiąc bo, dopiero za 30 dni Camby może zostać ponownie wymieniony. Z Atlanty, Josh Smith trafi do Los Angeles, Camby wskoczy do piątki Hawks, Al Horford zostanie przesunięty na swoją naturalną pozycję (4), tak samo jak i Marvin Williams (3). Hawks podpiszą też kontrakt z Joshem Childressem.

Plusem takiej wymiany dla Hawks nie będzie konieczność związywania się na dłużej ze Smithem. Josh Smith to fałszywy silny skrzydłowy, ale w konferencji wschodniej ciężko będzie dalej to ukryć, po tym jak Wschód wzbogacił się o nowe, typowe czwórki, takie jak Elton Brand czy ...Chris Bosh.

Biorąc pod uwagę fakt, że umowa Bibby'ego skończy się za rok, a Camby'ego za dwa lata, Hawks mogą znaleźć się w sytuacji, w której przez dwa sezony będą mieli zespół walczący o pierwszą czwórkę Wschodu, a potem, w 2010 roku staną się z pewnością ciekawszym widokiem na przyszłość (Horford?Johnson?Childress?) dla wolnego agenta, LeBrona Jamesa, niż takie New Jersey Nets.

 

Widać, jeżeli to prawda, to Smith w Clippersach ma robić za gwiazdę. Jeżeli tak będzie, to chłopak się zmarnuję, bo jakoś nie wierzę, aby w Clippers potrafili zbudować drużynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, by cytowany felietony miał się urzeczywistnic. To raczej dywagacje autora niż rzeczywiscie coś namacalnego.

Czy Hawks po latach mizerii po jednym udanym sezonie oddadzą swego najlepszego gracza chodz maja pieniądze by dac mu dobra umowe i skusza się na Cambego by potem liczyc sie w walce o Lebrona?

Hawks i Lebron? kupy się to nie trzyma.

Hawks się cieszą ale z racji tego iż po pozyskaniu Cambego przez LAC i Branda przez sixers nie ma już klubów ponizej salary i nikt nie bedzie im zawyzał sztucznie nowej umowy Smitha. Tak, z tego Hawks się cieszą ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Report: Tracy McGrady interested in Pistons co o tym sądzicie?? Ja myślę ze bylby to świetny ruch ze strony Tłoków zatrudniając takiego zawodnika. Oni potrzebują dobrego strzelca a Tmac takim jest. Czytłem ze w gre wchodzi mymiana za Princa i Hamiltona. Ja wolałbym pokombinowac z Shhedem albo Billupsem ktorzy w przyszlosci i tak zostaną wymienien o czym się coraz głośniej mowi w Detroit. a Princa bym zostawił no hyba ze Pistons szykują się na Josha Smitha. Wtedy z Tmaciem i Smithem ciekawie by wyglądalixD Mam nadzieję ze ten Trade dojdzie do skutku i Tmaca zobaczmy w tym sezonie w Pistonsach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posey w hornets na 4 lata!!!

http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=3492206

uu aa

4 lata, 25 baniek.

z jednej strony sie ciesze, bo to duuze oslabienie celtics.

ale z 2 strony hornets w tej chwili maja wszystko by zdobyc misia. oprocz lakers sa glownym kandydatem do misia. ciekawi mnie co zrobia celtics. jezeli zaraz kogos ciekawego nie podpisza, a sezon zaczna bec browna, cassella i poseya to straca naprawde wiele. owszem pozostaje big trio, oraz rondo czy perkins, ale bez wzmocnien misia nie obronia. lakers tak wtopili, gdy w latach 00-02 zamiast sie wzmacniac oslabiali sie z sezonu na sezon i wyszlo jak wyszlo...

 

qrwa, gosc zarabia to samo co walton........ ktory bedzie mial ooperacje lada dzien. beda mu usuwali jakies odlamki czy cos w kosci stopy czy kolana, ktore przeszkadzaja mu podobno w graniu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z 2 strony hornets w tej chwili maja wszystko by zdobyc misia. oprocz lakers sa glownym kandydatem do misia.

No ciekawe Jp jako brakujące ogniwo, troche mnie to smieszy gosciu sprawdza sie w roli jaką gra przez prawie calą karierę ale tutaj niektorzy robią z niego jakas super gwiazde, a co do lal to co najwyżej kandydat do finału ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Posey dostal to czego chcial, 4 letni kontrakt, za dobre pieniadze, bardzo dobre jak na rolasa, doda na pewno twardosci Hornets, tam widze wszystko robia z glowa (choc dlugosci kontraktu dla 31 latka fanem nie jestem), CP3 dostal extension zeby potem nie bylo jakichs zabaw w kotka i myszke, faktycznie jak pisze bb2 Hornets nalezy sie coraz bardziej obawiac.

Co do wypowiedzi Vana to chyba zaczyna wychodzic haterstwo do pewnego coacha, bardzo nie lubianego w Lakerslandii. Nie wiadomo na 100% co LAC zaoferowali NYK to raz, dwa jako LAC na pewno wzialbym Cambusa ponad Zacha o kazdej porze dnia i nocy, szczegolnie z takim kontraktem, wiec nie wiadomo kto komu dyktowal warunki. I poki co Walsh zrobil wiecej dobrego w NYK przez pare miesiecy niz Izajasz przez lat piec czyli ile on tam rzadzil w NYK, wez to rowniez pod uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wypowiedzi Vana to chyba zaczyna wychodzic haterstwo do pewnego coacha, bardzo nie lubianego w Lakerslandii. Nie wiadomo na 100% co LAC zaoferowali NYK to raz, dwa jako LAC na pewno wzialbym Cambusa ponad Zacha o kazdej porze dnia i nocy, szczegolnie z takim kontraktem, wiec nie wiadomo kto komu dyktowal warunki. I poki co Walsh zrobil wiecej dobrego w NYK przez pare miesiecy niz Izajasz przez lat piec czyli ile on tam rzadzil w NYK, wez to rowniez pod uwage.

daj spokój danp szczerze to nawet przez moment nie pomyślałem o D'Antonim :? przecież pisano, że to Knicks odrzucili ofertę Clippers, potem dodano, że Walsh liczył na to, że Clippers dorzucą mu jeszcze Gordona do pakietu, niby nigdy nie można być pewnym jak to faktycznie jest, ale wg tych wszelkich plotek to Knicks odrzucli ofertę Clippers więc Camby był tu chyba raczej planem awaryjnym.

 

Walsh ma opinię strasznie chciwego danp, to nie jest żaden mój wymysł, nie ma to nic wspólnego z D'Antonim tak po prostu jest, są goście jak Isiah dający się dymać w wymianych i jest Walsh, który słynie z przeciągania sprawy, stawiania kosmicznych żadań graczy, których druga strona za nic nie zechce oddać i zostaje później z tym co ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elwariato

po1. nie napisalem nigdzie ze posey ma rzucac 30pts. czego zabraklo do sukcesu w tym roku hornets? wlasnie kogos akiego jak posey. swietny defender. do tego cos dorzuci. wzmocni ich defensywe, bedzie mogl odpoczac stojakovic czy pete. generalnie bardzo wzmacnia ich taki gosc i moim zdaniem jest tym brakujacym ogniwem. choc tu by sie przydal jeszcze jakis center fajny.

 

celtics traca swoje najwieksze atuty z lawki, ktore daly im mistrzostwo. posey,brown,cassell. co by nie pisac goscie dodali w sumie w finalach bardzo duzo.

 

lakers traca tylko turiafa. ale wskakuje bynum. reszta bez zmian, moze podpisza garbajose.

 

jezeli dla ciebie w tym momencie celtics sa murowanym kandydatem do misia, a lakers jedynie kandydatem do finalow, to juz twoja sprawa. masz do ego prawo, ale nie oznacza to ze to co ty widzisz i jak to widzisz jest zgodne z rzeczywistoscia:)

 

jezeli celtics sie nie wzmocnia, to moim zdaniem lakers beda mieli wieksze szanse na misia w 2009 roku niz celtics. w skrocie. ale pokonac nowy orlean bedzie bardzo ciezko. posey na lawce oznacza intensywnosc obrony przez cale 48 minut. a, ze obrona hornets bez poseya byla swietna to czeka nas swietny sezon hornets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

celtics traca swoje najwieksze atuty z lawki, ktore daly im mistrzostwo. posey,brown,cassell. co by nie pisac goscie dodali w sumie w finalach bardzo duzo.

szczegolnie cassel duzo dal... tyle co nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fuck fuck fuck , posey sprzedawczyk, mozna bylo sie spodziewac, mam nadzieje ze tam lakers pokaza mu ze tylko z zielonymi mogl miec misia , fuck, potrzeba nowego swingmena , fuck

:? Chłopie, wysil sie trochę bardziej jak już piszesz na tym forum. Posey baaardzo pomógł Celtics w finałach i każdy fan zielonych powinien za to go szanować.

Nikomu w Bostonie nie obiecywał, że zostanie, tak jak zrobiłby top chociazby brand z Clippers, wiec nie wiem z jakiej okazji nazywasz go sprzedawczykiem.

 

Odszedł do bardzo dobrej, młodszej drużyny z którą ma szanse odnosić sukcesy, dla Celtics jeden tytuł to może być wszystko. Dlatego nie rozumiem o co masz pretensje do Poseya - zyskał finansowo, sportowo na pewno nie stracił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogans nie chce rozbijac na czynniki pierwsze ale o ile pamietam, to cassell mial kilka kluczowych zagran w 4 kwarcie meczu nr 1 finalow.

 

w g2 posey z brownem zdobyli w sumie 14 punktow, ale obaj mieli swietny plus/minus. brown na plus 20.

 

w najwazniejszym dla serii g4 posey rzucil 18 punktow, stajac sie katem lakersow bo to za jego sprawa doszli lakers

 

g6 juz odpuszcze bo poprostu nie ma sensu, wszyscy celci swietnie zagrali

 

zatem o ile odejscie cassella i browna mozna spokojnie czyms zastapic (powe & house) o tyle poseya lepiej miec niz nie miec. nie rozumiem dlaczego go nei podpisali. 4 lata to nie jest dluugi okres. gosc nie ma 35 lat tylko 31. bedzie gral swoje, udowodnil po raz 2 swoja wartosc w najwazniejszym momencie sezonu. ja dalbym mu te 4 lata dla swietego spokoju. lakers stac na waltona to celtow tymbardziej na poseya.

 

a ci pozwolili mu poprostu odejsc. perkins i rondo? prosze was. goscie byli wybrani przez celtow, wiec beda mieli mozliwosc wyrownania oferty. ani jeden ani drugi wiecej niz mle badz czesc mle nie dostanie. chyba ze wyrosna na gwiazdy. maja zadaki ale bez przesady. pewnego poziomu nie przeszkodza. zostawiajac poseya celtics mieliby glebie skladu, ktora dala im misia. a tak bedzie duzo ciezej obronic misia bez poseya. tyle. to tak jakby lakers w 2000 roku odpuscili sobie horry'ego.

 

 

edit:

a tak swoja droga. mavs zaoferowali kings za artesta stackhouse'a i bassa. a raczej kontrakt stacka i mlodego perspektywicznego bassa. king posobna nie podejma rozmow dopoki w gre nie bedzie wchodzil josh howard. imo oferta smieszna w porownaniu z ta lakers. gdzie pozbywaja sie 2-letniego kontraktu thomasa. choc nie wiadomo czy lakers chca to przyjac i czy w ogole rozmowy sie tocza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pre nowych ploteczek sie pojawilo.

Wiec tak Marcus Camby czuje sie oszukany, czy tez raczej obrazony przez ten trejd do LAC

 

Wyglada na to ze Tyronn Lue trafi co Bucks

 

Phoenix will pursue Sam Cassell, Damon Stoudamire or Jason Williams to be its backup point and Carlos Arroyo if he fell to minimum-contract status. Podobno w gre wchodzi tez S.Livingston, jesli zdalby testy medyczne.

 

Byki nie moga sie dogadac z Gordonem i Dengiem i byc moze obaj przyjma jednoroczna opcje kontraktu zeby zostac UFA za rok.

 

LAC doszli do porozumienia z Kelenna Azubuike, GSW maja 7 dni zeby przebic oferte LA. Podobno jednak tego nie zrobia i pozwola KA pozostac w Kalifornii tyle ze w innym miescie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.