Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors OFFSEASON 2008


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, że sytuacja jak na razie układa się na + dla Bulls, ale nie wiadomo jak długo to potrwa, aż ktoś zwróci swój wzrok na Denga :wink:

 

Co do Gordona, sam sobie winien, ale i sytuacja na FA jest taka że nie jest on jakimś gorącym towarem, tym bardziej po dokonaniach w ostatnim sezonie Byków, gdzie i Gordon nie błyszczał, ale i tak dalej się upieram, że Pax zamiast trzymać się kurczowo tego co ma, powinien szukać już innych rozwiązań kadrowych, bo z tym co jest + Rose + nowy coach - dalej nic się specjalnego nie wydarzy, chyba że nagle wszyscy zagrają tak jak by się od nich tego oczekiwało i do tego Del Negro poukłada całe to puzzle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile Benek Malutki powinien kosztowac?

Brakuje wam stopera pokroju Bowena wiec moze zadzialalo by snt z sas? Ime udoka plus dodatki(szkoda bo nowy nabytek masom jr musi poczekac jako FA wg przepisow bo bylby idealny do poszczenia dalej) za gordona? Wiem że to nie duzo za gracza ktory z lawki podobnie jak Manu moze sieknac 20ppg ale lepiej cos nic wcale? Do tego na razie sas rzeczywiscie nie maja czym handlowac ale taka iskra atletyczna by im się przydala. Tylko nie poto wprowadzaja ime aby zastapil bowena niedlugo w s5 aby go teraz opylic ale gordon to wzmocnienie lepsze niż jr smith ktory do sas jest przymierzany!

Nie rozwiazuje to podstawowego problemu sas czyli szukane s5 sg a benek jak manu lepszy z bench ale bulls maja dlug u sas za rodmana ktory poszedl za perdue! Czas splacic ten dlug!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie osobiście ciekawi co będzie z McGradym, gdyż jest to mój ulubiony koszykaż była plotka że Pistonsi są nim zainteresowani i ja bym Tmaca w Detroit widział może wkońcu by coś z nimi ugrał. A druga sprawa, którą poruszyliście są Bullsi oni nawet z Rosem myśle ze niec nie ugrają muszą zrobic jakąś roszadę w teamie jesli myślą walczyć o njawyższe cele. Jak dla mnie to powinni rozglodnoc sie za dobrym centrem lub PF bo PG,SG,i Sf raczej mają obsadzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak juz zaczelismy troche o Bykach to ja moze swoje trzy grosze dorzuce. Bulls dalej leca na micie Mja, dalej sprzedaja duzo koszulek, dalej sa w top 5 dochodowych klubow w nba, dalej graja w jednej z najwiekszych metropoli usa. Tylko ze dalej sie ktos tam wypatrzyl, by przypadkiem na nikogo nie wydawac wiekszych pieniedzy, ja rozumiem ze czesto mieli rcaje, np z Jamalem czy Edkiem. Ale juz puszczenie Tysona, czy ewentualne w tym lecie puszczenie Denga bedzie kosztowalo wiele.

 

Ja rozumiem, ze trzeba rozwaznie patrzec na finanse i nie robic w Bulls drugiego denver, gdzie sama pierwsza "czworka" zjada co rok po 60 melonów. Ale k****, oszczedzanie na wszystkim, stawianie tylko na rookich i malolatow(a raczej na ich kontratkty, krotkie i niskie) do niczego pozytywnego nie prowadzi. Ja nie mowie to juz o luxury, ktore swoja droga jest w tym sezonie ok. 70 baniek. Ale o budowanie solidnego zespolu, a nie cieagle liczenie na cud.

 

Na szczescie liga ostatnio troche "madrzeje" i widac ze lepiej wydac na swingmana, slashera, niskiego strzelca, wydac max mle (patrz przyklad Maggetego, ktoremu sie wybitnie udalo, tylko przez ruch Barona). Powinien to zobaczyc Deng (mniej), a w szczegolnosci Ben Grodon, ktory odrzucajac w tamtym roku extension warte 50 melonow, popelnil kolosalny blad. W tym roku moim zdaniem, po tym co sie obecnie dzieje na rynku nie ma najmniejszych praktycznie szans na podpisanie czegos wiecej niz MLE. Nie ma nikt pieniedzy, a kto ma to szuka raczej wzmocnien pod koszem (Clipps) lub martwia sie swoimi rfa (Warriors, 76ers).

 

Ja jeszcze jakos z miesiac, dwa miesiace temu wierzylem, ze majac tyle talentu, pickow, srickow, wolnego salaray (w miare) uda nam sie powalczyc o kogos pod ksoz. Na mysl przychodzily mi 3 nazwiska: Brand, O'Neal i Boozer. Bo o poprzednim lecie i wspominaniu Gasola czy Garnetta nie chce juz nawet myslec. Cos czuje ze Paxson, ktory jest troche zwiazany przez finanse, bo naprawde boi sie wykonac jakiegos ruchu, moze ma zle wspomnienia po Big Benie :?:

 

Jestem w 99% pewien, ze Byki w tym off-sezonie nie zrobia zadnego trade'u, ktory jest im potrzebny, jest im potrzebna nowa jakos pod kosz, pozbycie sie przesyconego obwodu i ogolnie ulozenie tego wszystkiego, a moze w Bulls alej licza na wybuch Tyrusa? Liga letnia, to chyba jednak za malo, na potwierdzenie jego talentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja licze że nowy coach jednak wymusi zmiany a że gral w sas gdzie nadal ma kontakty jak mc hale w minny i celts to cos się urodzi! Brakuje wam stopera na sg/sf i twardego C wiec moze jakas ciekawa wymiana bedzie. Jeśli do tego Vinny nie przekona się do Tyrusa to moze być niezlym dodatkiem do trejdu.

 

Najdziwniejsze jest to że w bulls tak oszczednych w salary najwyzsze zarobki maja gracze totalnie nieprzydatni a druzyna gra nienajgorzej

 

Larry H totalnie nieprzydatny porownujac do innych ekip gdzie liderami salary sa kg jj brand td lub kb. Oczywiscie jest pare wyjatkow ben wallece wczesniej finley ale tu zgnilizn siega glebiej!!!!

Nastepny w salary jest Kirk po przyjsciu Rose'a nieprzydatny a nastepny bezsensowny Gooden. Dla mnie 3 miejsca najwyzsze w salary beznadziejne ale oczywiscie mozna to zmienic transferem Kirka. Do tego 10mil Dengowi trzrba uszykowac i jeśli opusci on loty jak np pavlowic to jestescie gleboko w d...pie

I to niby jeden z niewielu klubow ponizej salary!

Najbardziej przydalby wam się rzeczywiscie pewny i drogi podkoszowy gracz typu Gasol KG

Niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Orlando Magic reached an agreement with free-agent point guard Anthony Johnson Tuesday on a two-year deal worth approximately $4.2 million, according to a source close to the negotiations.

 

While he might not be officially re-signed until next month, veteran center Adonal Foyle is expected to return to play for the Magic.

 

The Orlando Magic have held serious trade talks with the Memphis Grizzlies about point guard Javaris Crittenton.

 

Podpisanie Anthonego Johnsona uwazam za pozytywny ruch tym bardziej ze mielismy tylko jednego pg :) A Crittentona ani razu nie widzialem to nie wiem Moze jakis fan Lakers przyblizy troche jego sylwetke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze Philly za wszelką cene nie będzie machowac Iguodali. Nie kiedy podpisali Branda i wydali na niego kupe kasy. Iggy jest bardzo potrzebny, jest bardzo fajny, ale bez przesady. Nie wiem dokładnie ile zoferować mogą mu Clippers, ale jesli powyzej 12 baniek, to sam bym sie poważnie zastanowił nad wyrównywaniem oferty. Prędzej uderzałbym właśnie w Denga, czy Gordona - bo zdaje sie, ze w sallary pozostanie jeszcze pod 10baniek ? Bulls będą skąpic i pewnie tylko jednego z nich podpisza i to nie za jakas mega kase.

 

Bardzo lubie Iguodale, to mój człowiek w Philly od samego początku, ale jesli nie doceni tego co ma - Miller, Brand, swój zespol własciwie, poleci na kilka baniek wiecej, to jest skonczonym frajerem.

 

Co do Gordona w SAS - Ignazz, mi sie wydaje ze ekipa z San Antonio nie bardzo ma co za niego zaoferować, Bulls mogą na s'n't w dowolnym zespole wyciągnąć wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubie Iguodale, to mój człowiek w Philly od samego początku, ale jesli nie doceni tego co ma - Miller, Brand, swój zespol własciwie, poleci na kilka baniek wiecej, to jest skonczonym frajerem.

Dokladnie to samo mogłes/mozesz napisac, tylko zamiast Iguodali wstawic Branda, a za duet Miller/ Brand wstawic duet Baron/Kaman i by bylo dokladnie to samo. To apropo tego jak pisales po podpisaniu Branda przez 76ers :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na plus iguodali byloby to, ze nie powiedzial swojemu coachowi, ze rezygnuje z ostatniego sezonu kontraktu, bo i tak zostaje w klubie:)

 

ale zrobil nam sie w tym roku wieelki kogel mogel. wrecz lawinowy? o ile dobrze pamietam odejscie boozera nie wywolalo takiej lawiny...

 

heat zainteresowani artestem i thomasem. w zamian mialby pojsc marion. plusy to to ze spada za rok kontrakt mariona. minusy, to to, ze musieliby mu zaplacic 3 banki wiecej niz odomowi:)

 

natomiast wade bylby szczesliwy mogac zagrac ponownie z..... odomem.

 

 

lue wybierze suns albo celtics.

posey prawdopodobnie pozostanie w celtics. choc ostro walcza hornets. w zasadzie nie chce go ani tu ani tu:) niech cholera idzie do cavs:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zrobil nam sie w tym roku wieelki kogel mogel. wrecz lawinowy? o ile dobrze pamietam odejscie boozera nie wywolalo takiej lawiny...

Nie zrobil sie taki kogel mogel, bo Cavsi byli wstedy powyzej salary cap. Ale to wlasnie po przykladach Boozera i Arenasa liga postanowila zmienic przepisy by drugoroczniacy rowniez bo zakonczeniu kontraktu byli zastrzezeni. A z tego co pamietam to cavs probowali sie"dogadac" z Boozerem, by podpisal jednoroczny kontrakt za mle i za rok majac juz chyba prawa Birda (trzeci rok) przedluzyc Boozera za wieksza kasę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie to samo mogłes/mozesz napisac, tylko zamiast Iguodali wstawic Branda, a za duet Miller/ Brand wstawic duet Baron/Kaman i by bylo dokladnie to samo. To apropo tego jak pisales po podpisaniu Branda przez 76ers :?

ale na plus iguodali byloby to, ze nie powiedzial swojemu coachowi, ze rezygnuje z ostatniego sezonu kontraktu, bo i tak zostaje w klubie:)

Sytuacja jest tutaj o tyle inna, ze Brand spędził w swoim klubie pare dobrych lat, a Iggy jest po kontrakcie debiutanckim. Elton zdawał sobie sprawę ze swojego wieku, z tego jak 'chętnie' właściciel wykłada kasę na wzmocnienia, ze zawsze będą no.2 w LA i ze wschod to nie zachód. Przecież nie wybrał teoretycznie lepszej oferty Warriors, tylko taką samą, jaką oferowali mu ostatecznie Clippers, ale w Sixers. Iggy jest młody, został zrobiony pod niego rebuild, pozbyto się Iversona, Webbera i kontraktów, ma fajnych kibiców, duze miasto, rozwiający sie zespół, ktory w oczach rośnie, staje się coraz lepszy... Przez cały sezon podkreslał jak ważne jest dla niego wygrywanie, ze ludzie, ktorym nie zalezy na zwycięstwach nie powinni byc częscią tego zespołu... Gdyby teraz wygrał ofertę Clippers zaprzeczyłby wszystkim swoim wypowiedziom i w ogole logice koszykarskiej, krótko mowiac - polecialby wyłącznie na kase.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz, nie wydaje się by Bulls potrzebowali jakiegośc stopera na pozycje SF/SG.

Bowen- koniec juz bliski

Udoka to zwykły rolls...

Zarówno Deng Nocioni czy Thabo to nie są jakieś pokraki w defensywie. To solidni defensorzy, jezeli jest tu problem to z dublowaniem się pozycjami owych graczy a nie dokładanie kolejengo gracza o przeciętnych umiejętnosciach.

Podzielam poglad Antka odnosnie sytuacji Chicago, jadą na legendzie mają pełną hale co mecz sprzedja gadzete kasa leci i jest nice jedyny problem to by podatku nie płacic i robic dobra minę.

Teraz interes nakręcil chłopak z chicago Rose i tak pewnie bedzie się krecic cały sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz, nie wydaje się by Bulls potrzebowali jakiegośc stopera na pozycje SF/SG.

Bowen- koniec juz bliski

Udoka to zwykły rolls...

Zarówno Deng Nocioni czy Thabo to nie są jakieś pokraki w defensywie. To solidni defensorzy, jezeli jest tu problem to z dublowaniem się pozycjami owych graczy a nie dokładanie kolejengo gracza o przeciętnych umiejętnosciach.

Podzielam poglad Antka odnosnie sytuacji Chicago, jadą na legendzie mają pełną hale co mecz sprzedja gadzete kasa leci i jest nice jedyny problem to by podatku nie płacic i robic dobra minę.

Teraz interes nakręcil chłopak z chicago Rose i tak pewnie bedzie się krecic cały sezon.

No i po zmianach w Bulls, trudno nie przyznać tutaj racji Tobie i Antkowi, w Bulls chyba cieszą się z profitów niekoniecznie z wyników drużyny :x

Tylko ile wytrzymają fani Byków takie podejście do sprawy :?:

No i ile Pax będzie jechał na opinii dobrego GM, bo jak dla mnie już dość mocno jego taki wizerunek został nadszarpnięty, za Tysona, za wymianę z Cavs, za nieumiejętność podjęcia decyzji o nowym coachu, czy po prostu za krótkowzroczność i brak zdecydowania w sprawie doboru składu...a że pieniążki się zgadzają, kogo z nas by to interesowało gdyby Bulls jechali z luxury,ale grali tak jak wszyscy byśmy chcieli :?: Chociaż wtedy jakby nie było na co to i na to by się psioczyło :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denver Nuggets wykorzystali niezdecydowanie Knicksow i oddali Marcusa Camby do LA Clippers w zamian za 2 runde draftu.

http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=3491156

 

Zlosliwie mowiac mozna rzec ze zamiast 110pkt Nuggets beda teraz tracili 130 pkt, ale zrzucili spory balast z salary cap, i to przede wszystkim wladzom DN chodzilo. Widze Donnie Walsh bedzie szukal innej drogi pozbycia sie Zacha Randolpha (Chicago za Bena Gordona?).

 

Co do rozmow kolegow powyzej to jedno mnie zastanwia jak taki fachura jak Paxson nie moze znalezc coacha z prawdziwego zdarzenia i wyciaga asa z rekawa w postaci Vinny'ego del Negro, bez przeszlosci trenerskiej, z jakas tam "mala" funkcja managerska w Suns? Do tego daje mu tylko 2 letni kontrakt za niskie pieniadze co daje do myslenia, raz ze zaciskanie pasa nastalo w Bulls, dwa nie wierzymy w coacha dajmu mu tylko 2 letni kontrakt zeby potem nie trzeba bylo mu placic jak go wywalimy po 35 winowym sezonie. Z dobrych newsow (bo ten powyzej to oczywiscie pesymistyczne zalozenia, i byc moze VdN naprawde okaze sie wlasciwym czlowiekiem na wlasciwym miejscu), no wiec o tych newsach, podobno i Noah i Ty Thomas ktoremu powoli pali sie grunt pod nogami trenuja jak szaleni, przychodzili pierwsi w offsezonie na treningi, wychodzili ostatni, i nawet jumperek Ty Thomasa zaczal wygladac jak jumperek z nba a nie z podworka. Ten pierwszy czyli Noah zaczal sie tez niby zachowywac bardziej profesjonalnie, i o pierwszym sezonie chcialby juz zapomniec, orzezwilo go tez to zatrzymanie przez policje na Florydzie z piwem (albo innym alkoholem) w reku po 1 w nocy, co jest rzekomo wykroczeniem w stanie Floryda. Aha i na koniec D.Rose ktory leczy obecnie uraz zostal zatrzymany za przekroczenie o 40 mph predkosci na autostradzie, co oczywiscie zostalo juz nalezycie rozdmuchane przez prase. To chyba tyle o Bykach, nie bede pisal oczywistych spraw w stylu backcourt jest zbyt zatloczony i ze trzeba przedluzyc Denga za "wszelka cene".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwny ruch.

nugets pozbyli sie kontraktu camby'ego. fajnie. ale za nic. zadnego fa nie podpisza. a i bez camby'ego i najery nic nie osiagna. nie osiagneli z nimi to nie wiem czemu maja osiagnac bez nich, skoro byli jedynymi walczakami w druzynie.

 

clippers? czy to jest dobry ruch? w sumie pozyskanie wysokiego za free jest zawsze dobrym ruchem. ale minusy to 16 baniek za 2 lata to raz, a dwa, ze camby bedzie musial dublowac sie z kamanem. chyba ze wroci na pf, gdzie kiedys tam chwilami grywal. ale ciezko to widze.

 

moze doczekamy sie kolejnych transferow dzieki temu. kto wie moze nuggets szykuja sie na jakis kontrakt mariona czy cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Clippers pojechali po bandzie. Duet Camby-Kaman narobi może i najwięcej w lidze zbiórek i bloków, ale w ofensywie wygląda to już przeciętnie i jak na moje oko taki Randolph w dużo większym stopniu zrekompensowałby stratę Branda. Ale cóż, tonący się brzytwy chwyta i Clippers w desperacji w poszukiwaniu skrzydłowego zdecydowali się sięgnąć po 34-letniego łamliwego... centra. Swoją drogą ciekawe jak się będzie spisywał w obronie na swojej pierwotnej pozycji. To w końcu już drugi były DPOTY wracający z C na PF. W każdym razie ja na więcej niż sam awans do PO w przypadku Clippers bym na pewno nie liczył i chyba największe atuty tej wymiany dla LAC to możliwość podpisania kogoś jeszcze i osłabienie bezpośredniego rywala w walce o PO.

Ze strony Nuggets chodzi z kolei chyba tylko o niechęć w płaceniu luxury tax, bo salary będzie beznadziejne jeszcze długo, dopóki są kontrakty Martinai i Nene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuggets sa pojebani i to zdrowo. Oddawac jedynego obrononce w zespole, jedynego niemal reboundera, jedynego sensownego C, za... 2nd round pick to kpina jakas. Rozumiem, jakby wycianeli na s'n't Livingstona chociaz... A tak ? lol. Dobrze ze AI nie przedluzyl, za rok poszuka miesca gdzie indziej...

 

Widac, ze w zarzadie sa sami idioci. Nie chca placic podatkow, a lykaja i podpisuja takie kontrakty...

 

Clippers zrobili za to nieglupi ruch. Kaman jest niezly ofensywnie, z defensywnym Cambym powinni sie fajnie uzupelniac... Mam nadzieje tez, ze zawali im to sallary na tyle, ze nie beda mogli oferowac jakiejs kosmicznej kasy Iggyemu i spokojnie sobie go podpiszemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clippers? czy to jest dobry ruch? w sumie pozyskanie wysokiego za free jest zawsze dobrym ruchem. ale minusy to 16 baniek za 2 lata to raz, a dwa, ze camby bedzie musial dublowac sie z kamanem. chyba ze wroci na pf, gdzie kiedys tam chwilami grywal. ale ciezko to widze.

16baniek/2lata to duzo? to jest 8mln/rok... Grosze jak na centra 'tej klasy'. wiadomo ze jest overrated, ale to naprawde mala kasa i do tego krocitki kontrakt. moglbym sie przyczepic tylko tego, ze nie walczyli do konca o jakiegos okafora....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.